• GM 22 Plus kutusundan çıkıyor!

Yerli akıllı telefon üreticisi General Mobile, GM 22 serisini tanıttı. Peki serinin güçlü modeli GM 22 Plus, kullanıcılara neler sunuyor?

Bütün SDN Forum Buraya Bakabilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,873
Ekran Alıntısıefi.JPG

Özel konusmamızın hepsini atmak için senden izin almam gerekirdi o yüzden sadece sana attığım mesajı koydum buraya. EFI'ciğim maalesef yaptıkların ilk değil. Belirli aralıklarla üyelerle böyle bir problem yaşıyorsun. Herkes senin yardımcı olmak istediğini gayet iyi biliyor fakat 7 eylül 2020 de seni uyardığımız durumlar 3-4 defayı geçti.

Şurada seni uyardığım konu bu tarz olayların başlangıcı. Bu arada uyarma derken normal bir üye söylese ceza almayacağı bir konu bu yanlış anlaşılmasın.

Şöyle de bir durum var ki herhangi bir tagi üstüne aldığın zaman artık bu forumun YETKİLİSİSİN demek oluyor. Bu forumu temsil ediyorsun demek oluyor. Temsil eden kişi üyelere karşı nazik davranmazsa bunun cezası da niyetin iyi de olsa Tag, Yetkinin alınması olması kadar doğal bir şey yok. Kendi yetkili olduğun yerde üyeleri azarlayarak, aşağılayarak forumun reklamını yeni gelen insanlara kötü bir şekilde yaparsan yetkinin alınması da bu durumun doğal sonucu olur.

Fakehero

366. Gün
Yönetici
Moderatör
Reaksiyon puanı
5,307
Bu forumda ister sarı,mavi,kırmızı taglı yönetici,editör,içerik ekibi,admin,moderatör olsun ister normal forum üyeleri olsun fikirlerini özgürce belirtebilirler. Ama özgürlük bir başkasının özgürlüğünün başladığı yerde biter. Kimsenin inancına,görüşüne,fikirlerine,kutsalına kırıcı,incitici laf söyleyemeyiz. Amacımız birbirimizi kışkırtmak,kırmak,nefret ettirmek değil birbirimize yardımcı olmamızdır. Forumdaki yöneticiler dahil herkesin hataları olabilir sonuçta insanız ama üslubumuza dikkat edersek kimse kırılmaz kimse üzülmez. Tag alıp yönetici ekipten olmak demek forum üyelerine yukarıdan bakmak veya kırıcı olabilecek ifadelerde bulunmak değildir. Sonuçta o tag kalıcı değil bugün varsın yarın yoksun. Sonuç olarak bu forum sadece yöneticilerin değil hepimizin ve hepimiz birbirimizi kırmazsak,yardımcı olursak forum daha iyi bir kaliteye kavuşacaktır.

BestBoyOffical

Doçent
Reaksiyon puanı
573
kanıt kanıt kanıt sildiler konuyu kanıt istiyor
Konuyu silince PM yazmalısın ve bunu da SS almalısın çünkü senin aldığın SS'i silemez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sonrada SSi yetkili olanlara ulaştır. Bu yani konuyu zaten silerler sen SS almalı idin.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,077
mesajlarım yine silindi :D

noldu yalakalığın hala devam mı ediyor kaynak göster diyor hala sildin tabi konuyu zamanında istersin kaynak nasıl bir yalancısın varya utku ve sen iki başlı bir yılansınız ikinizde birbirinizi yal.... neyse bişey demiyecem
Haksızsın ve hala zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyorsun. Ne yalakalığından bahsediyorsun sen kardeşim? Laflarına dikkat et. Senin yazdığın mesaj sayısı kadar yöneticilik yaptım ben burada. Birisi boş laflar sallasın diye de yapmadım. Yeter artık!

Livia sas Junius

Profesör
Reaksiyon puanı
1,472
Yardım etmek istediysen ama adam iplemediyse boşvermeliydin. Fevri ya da kişisel çıkış yapmana gerek yokmuş. Haksız konuma düşürmüşsün kendini. Ekibi temsil ettiğin için kişisel değil profesyonel ve politik yaklaşmalısın. Yanlış anlama seni zaten severim sadece objektif yorum yaptım.

Yani bir firmada çalışırken molada da olsan eve de gidiyor olsan üniforman olduğu sürece şirkete mal oluyor davranışların, bir şey olunca mesuliyet sende olur.

Son düzenleme:

Efi Avni x64

Doçent
Reaksiyon puanı
377
Hocam dert etmeyin böyle şeyler olabiliyor bende geçen gün bi arkadaşın yüzüne 3 gün ban yedim halbuki o bana hakaret etmişti umarım geri içerik ekibine alınırsınız.

MMTKR

Profesör
Reaksiyon puanı
518
Bu işten para almıyorsyan yada sdn tarafından bir gelir dahilinde birşey kazanmıyorsan bırak onlar düşnüsün zamanını daha faydalı şeylerle doldur kendini geliştir sen bilgili birine benziyorsun kendi işini bile kurarsın ortada affedilecek bişey yok özür dilemene gerektirecek birşeyde yok

EFI Shell

shellx64.efi
Yönetici
Moderatör
Reaksiyon puanı
16,900
Bu işten para almıyorsyan yada sdn tarafından bir gelir dahilinde birşey kazanmıyorsan bırak onlar düşnüsün zamanını daha faydalı şeylerle doldur kendini geliştir sen bilgili birine benziyorsun kendi işini bile kurarsın ortada affedilecek bişey yok özür dilemene gerektirecek birşeyde yok
Ama suçlu benim dedikleri gibi. :( Moderasyon ekibinin suçu yok (zaten suçlu da demedim hiç).

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,873
Hocam dert etmeyin böyle şeyler olabiliyor bende geçen gün bi arkadaşın yüzüne 3 gün ban yedim halbuki o bana hakaret etmişti umarım geri içerik ekibine alınırsınız.
Hocam o cezayı ben verdim. Madem herkesin önünde söylendi bu özel mesaj yerine, ben de buradan cevaplayayım. Senin aldığın cezanın aynısını o bir arkadaş yüzünden dediğin arkadaş da aldı. Onun birikmiş ceza puanı olmadığı için ban yemedi. Olay bundan ibaret.

MMTKR

Profesör
Reaksiyon puanı
518
Ama suçlu benim dedikleri gibi. :( Moderasyon ekibinin suçu yok (zaten suçlu da demedim hiç).
hocam dediğim gibi geri kazanmaya çalıştığınız rütbenin bir değeri yok sen bilgili birisi üçbeş kişinin driver sorunu ile uğraşma cv gösterecek çok iyi bir anında oldu modluk yaptım yazarsın ben bilerek yaşında ufak kendini kurtar bı işi meslek edin

Allah'ın Kulu

Profesör
Reaksiyon puanı
7,137
Herkese iyi günler dilerim. Üzülerek söylüyorum ki, içerik ekibinden atıldım. Atılmama sebebiyet veren olay ise dün akşam yaşandı. Dilerseniz anlatayım. Dün, birisi E-GPU (NVIDIA GeForce 610M) sürücüsünün nasıl indirebileceğini sormuştu. Beni biliyorsunuz, TeamViewer ya da Discord üzerinden genelde yardım ederim. Konu sahibi Discord'dan beni ekle demişti, bende davet gönderdim ama forumda etkin olmasına rağmen daveti kabul etmemişti. Özel konuşma başlattım, bir cevap vermedi. Kısaca, görmezden geldi beni. Ondan sonra sinirlenip, profiline girdim ve bağırarak "Hem istek at diyorsun hem kabul etmedin hala. Vaktimi çalıyorsun. Bu yaptığın ahlaksızlıktır." dedim. Sonra 10-15 dakika bekledim ve "YARDIM HAKKINI KAYBETTİN!" yazdım ve sonra @Creative bunları görüp attı beni içerik ekibinden (bana bir şey demedi ama hatamı biliyordum) attı. Bende atıldığımı "Öne çıkarılanlar" ve "Medya" sekmesi gelince fark ettim (İçerik Ekibi tagında bunlar gözükmüyordu). Mesela, medyayı ben hiç bilmiyordum. Şimdi ise sizin karşınızda bir daha böyle fevri ve tartışma çıkarmayacağıma söz veriyorum. Şimdi size bir soru soruyorum, beni affedebilecek misiniz?

Konuyu merak edenler:

@Creative @BJKolik @BHA @Dora @The Judge @Görkem Say @MrtAltg @alpsadik @grbzz
Ben pek üzülmedim, tam aksine kızdım. Sana bir çok kez sinirine hakim ol dedim kızdığın zamanlarda. Sana bir çok kez iyi niyetle kızma, yükselme diye özelden sakin ol diye cevap verdim ama sen devam böyle yapmaya devam ettin. Ha, yazışmaların bir kısmını da atayım. Ekte bunlar.

Bana şikayet edeceğine ilk başta sakin olmayı öğrensen. ;)

Hatta senin garip davranışların hakkında da konuşacağım. Ufuk Ağabeyi (@Creative'i) niye son zamanlarda suçluyorsun ve kafana takıyorsun? Benden memnun musunuz konusunda konu dışı konuşmalar olduğu için kapatmıştır büyük ihtimalle. Kendine gel Semih. @utkuversus'a katılıyorum senin hakkında.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-12-05-14-14-46-834_com.discord.jpg
    Screenshot_2020-12-05-14-14-46-834_com.discord.jpg
    63 KB · Görüntüleme: 71
  • Screenshot_2020-12-05-14-14-21-366_com.discord.jpg
    Screenshot_2020-12-05-14-14-21-366_com.discord.jpg
    50.2 KB · Görüntüleme: 73

Efi Avni x64

Doçent
Reaksiyon puanı
377
Hocam o cezayı ben verdim. Madem herkesin önünde söylendi bu özel mesaj yerine, ben de buradan cevaplayayım. Senin aldığın cezanın aynısını o bir arkadaş yüzünden dediğin arkadaş da aldı. Onun birikmiş ceza puanı olmadığı için ban yemedi. Olay bundan ibaret.
Yok hocam ben olayı anladım önceden birikmiş puanım olduğunun farkındayım.

oguzrx

Profesör
Reaksiyon puanı
692
Herkese iyi günler dilerim. Üzülerek söylüyorum ki, içerik ekibinden atıldım. Atılmama sebebiyet veren olay ise dün akşam yaşandı. Dilerseniz anlatayım. Dün, birisi E-GPU (NVIDIA GeForce 610M) sürücüsünün nasıl indirebileceğini sormuştu. Beni biliyorsunuz, TeamViewer ya da Discord üzerinden genelde yardım ederim. Konu sahibi Discord'dan beni ekle demişti, bende davet gönderdim ama forumda etkin olmasına rağmen daveti kabul etmemişti. Özel konuşma başlattım, bir cevap vermedi. Kısaca, görmezden geldi beni. Ondan sonra sinirlenip, profiline girdim ve bağırarak "Hem istek at diyorsun hem kabul etmedin hala. Vaktimi çalıyorsun. Bu yaptığın ahlaksızlıktır." dedim. Sonra 10-15 dakika bekledim ve "YARDIM HAKKINI KAYBETTİN!" yazdım ve sonra @Creative bunları görüp attı beni içerik ekibinden (bana bir şey demedi ama hatamı biliyordum) attı. Bende atıldığımı "Öne çıkarılanlar" ve "Medya" sekmesi gelince fark ettim (İçerik Ekibi tagında bunlar gözükmüyordu). Mesela, medyayı ben hiç bilmiyordum. Şimdi ise sizin karşınızda bir daha böyle fevri ve tartışma çıkarmayacağıma söz veriyorum. Şimdi size bir soru soruyorum, beni affedebilecek misiniz?

Konuyu merak edenler:

@Creative @BJKolik @BHA @Dora @The Judge @Görkem Say @MrtAltg @alpsadik @grbzz
Cıdden yazık saçmalık bu çanın sağolsun hocam ;) yardım etmeye calisiyoruz insanlara değer bilmez iseler kusura bakmasınlar ama bir gram yüzlerine bakmam sizede yazik olmuş:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...