Bütün SDN Forum Buraya Bakabilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
Moderator rapor dönüşü bana düzgün olmayan üslupla dönüş yapar şikayetimi belirtmeme rağmen ona bir şey olmaz. Bir de üste çıkar. 7/24 insanlar için uğraşan bu çocuk yetkiden atılır o da iyiymiş. Canını sıkma kardeşim

"2- Hangi moderatör arkadaşımızdan bu tarz bir konuşma gerçekleşti bana gösterin."

1607156506037.png

Üstelik bunu diyen arkadaş ağır konuştum bir kusura bakma bile demedi. Böyle konuşması normal denerekten kâle bile alınmadım.

Son düzenleme:

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
Herkese iyi günler dilerim. Üzülerek söylüyorum ki, içerik ekibinden atıldım. Atılmama sebebiyet veren olay ise dün akşam yaşandı. Dilerseniz anlatayım. Dün, birisi E-GPU (NVIDIA GeForce 610M) sürücüsünün nasıl indirebileceğini sormuştu. Beni biliyorsunuz, TeamViewer ya da Discord üzerinden genelde yardım ederim. Konu sahibi Discord'dan beni ekle demişti, bende davet gönderdim ama forumda etkin olmasına rağmen daveti kabul etmemişti. Özel konuşma başlattım, bir cevap vermedi. Kısaca, görmezden geldi beni. Ondan sonra sinirlenip, profiline girdim ve bağırarak "Hem istek at diyorsun hem kabul etmedin hala. Vaktimi çalıyorsun. Bu yaptığın ahlaksızlıktır." dedim. Sonra 10-15 dakika bekledim ve "YARDIM HAKKINI KAYBETTİN!" yazdım ve sonra @Creative bunları görüp attı beni içerik ekibinden (bana bir şey demedi ama hatamı biliyordum) attı. Bende atıldığımı "Öne çıkarılanlar" ve "Medya" sekmesi gelince fark ettim (İçerik Ekibi tagında bunlar gözükmüyordu). Mesela, medyayı ben hiç bilmiyordum. Şimdi ise sizin karşınızda bir daha böyle fevri ve tartışma çıkarmayacağıma söz veriyorum. Şimdi size bir soru soruyorum, beni affedebilecek misiniz?

Konuyu merak edenler:

@Creative @BJKolik @BHA @Dora @The Judge @Görkem Say @MrtAltg @alpsadik @grbzz
Suc sende degilki? Olsaydı zaten affederdik dimi? Yazık olmuş sana :(

lordare

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,594
Boşver kardeşim bak bizlere üye olarak arkadaşlara elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz. Seni o göreve getiren de üye olarak diğer üyelere yardımsever anlayışın ve sevilen biri olmandı. Oradaki yetkinin önemi yok, üye olarak da yardımcı olursun, tekrar takdir görülürse tekrar göreve dönersin bunlar basit sebepler

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
Ne demek ki. Hakaret mi etmiş yada özür dilemenizi beklediği bir söz mü söylemiş?
Süper moderatorün bakmasını istediğim rapora bu şekilde cevap veriyor. Abi kendini benim yerime koy sen olsan ne hissederdin?
Mesaj otomatik birleştirildi:

O zaman ben birine durduk yere direkt böyle seslenirsem sence hoş olur mu abi ? ki o günden beri durduk yere günlük 3 4 mesajım siliniyor. Yorum attığım konuları ben bir kenara her seferinde not alıyorum ancak bir bakıyorum konu duruyor benim yorum gitmiş bildirim yok. Ben kesinlikle tartışma çıkarma peşinde değilim ancak site moderatorü sitede adminden sonra en yetkili kişidir ve siteyle o ilgilenir ki siteyi de temsil ediyor diyebilirim. O moderator kural ihlali yapmıştı. Ben de raporlayarak dedim ki bu rapora süper moderator ve üstü bakabilir mi dedim sonra dediği cevap bu. Benim yerimde olsan ne hissederdin abi sadece bunu cevaplamanı istiyorum.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Gecmis olsun. Üzülme bir gün büyük devrimler yapıp Creative i devirip seni admin yapıcaz ?

Şaka bir yana kim takar yetkiyi. Böyle daha özgürsün. Görmüyor musun yetkililerin ne kadar yoruldugunu. Kendini şanslı hissetmelisin ?

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Üzülmeye gerek yok. Bir gün gelecek Uchiha Sasukenin dediği gibi darbe olacak. Seni de başa geçiririz. ? Roma darbesi gelecek bir gün... ?

Her neyse bu olayı unut gitsin. Ve de hayat devam ediyor. İçerik ekibini boş ver gitsin.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
Açıkcası şaşırdımda:

1607160257470.png

Burda böyle diyip, benim o mesele hakkında açtığım konuyu dakikasında çöpe attılar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İsterseniz bir konu açın oraya cevap gelebilir. Konuyla alakasız diye cevap vermek istememiş olabilirler.
Konu açtım konuyu direkt çöpe attılar.

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Herkese iyi günler dilerim. Üzülerek söylüyorum ki, içerik ekibinden atıldım. Atılmama sebebiyet veren olay ise dün akşam yaşandı. Dilerseniz anlatayım. Dün, birisi E-GPU (NVIDIA GeForce 610M) sürücüsünün nasıl indirebileceğini sormuştu. Beni biliyorsunuz, TeamViewer ya da Discord üzerinden genelde yardım ederim. Konu sahibi Discord'dan beni ekle demişti, bende davet gönderdim ama forumda etkin olmasına rağmen daveti kabul etmemişti. Özel konuşma başlattım, bir cevap vermedi. Kısaca, görmezden geldi beni. Ondan sonra sinirlenip, profiline girdim ve bağırarak "Hem istek at diyorsun hem kabul etmedin hala. Vaktimi çalıyorsun. Bu yaptığın ahlaksızlıktır." dedim. Sonra 10-15 dakika bekledim ve "YARDIM HAKKINI KAYBETTİN!" yazdım ve sonra @Creative bunları görüp attı beni içerik ekibinden (bana bir şey demedi ama hatamı biliyordum) attı. Bende atıldığımı "Öne çıkarılanlar" ve "Medya" sekmesi gelince fark ettim (İçerik Ekibi tagında bunlar gözükmüyordu). Mesela, medyayı ben hiç bilmiyordum. Şimdi ise sizin karşınızda bir daha böyle fevri ve tartışma çıkarmayacağıma söz veriyorum. Şimdi size bir soru soruyorum, beni affedebilecek misiniz?

Konuyu merak edenler:

@Creative @BJKolik @BHA @Dora @The Judge @Görkem Say @MrtAltg @alpsadik @grbzz
İlk olarak uyarılman lazımdı en azından. Umarım yine içerik ekibine alınırsın.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
@Servous Bu konu hakkında ben size söyleyeceğimi söyledim, konunun tam olarak ne olduğunu bilmeden direkt olarak bana yüklenmeniz beni şaşırtıyor. Özel mesajınızda da söyledim, çözümü hangi moderatör arkadaşımız konu ile muhatap oldu ise onunla özel mesajda sorunu çözmek olur.

Ancak siz diyorsanız biz böyle davranmak istemiyoruz, size yüklenmek istiyoruz. Oda sizin tercihiniz. Bırakın bizlerde birer insan olalım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...