Burun buruna geldiğiniz ünlüler?

Bu konuyu okuyanlar

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
En ünlüleri. Başbakanken Turgut Özal'ın elini öpmüştüm :) (Beşiktaş/Darphane) Belediye başkanıyken de R. Tayyip Erdoğan ile çarpışacaktım nerdeyse. (Beyazıt/Mercan) Koruma falan yoktu.

MüktesebaT

Profesör
Reaksiyon puanı
41
süper bi fikrim var şarkısını söyleyen kızla aynı asansörde bulundum.o sonradan bindi asansöre çok güzeldi.tanıdığımı anladı ama hiç konuşmadık:)

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Hülya Avşar'ı Ankara aile bilmem ne gazinosunda öpmüşlüğüm vardır ayıptır söylemesi, en çıtır zamanında. :D

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
konserlerde çok bulundum ama kimseyle de burun buruna gelmedim galiba hatırlamıyorum. sevgili müjdat gezenle karşılaşmışlığım var ama

ramaknisnan

Asistan
Reaksiyon puanı
5
UEFA şampiyonu GS (Fatih Terim, Hakan Şükür, Hagi, ....vs) ve o yılın BJK (Ertuğrul sağlam, Şifo Mehmet, Nihat ...vs) takımlarını komple muayeneden geçirmiştik. Ayrıca Türkücü Zara ve eşini, Gökhan Tepe ve babasını muayene etmiştim, tanışmıştık. Hatta Zara bizi İbrahim Erkalın düğününe davet etti ve orada da birçok ünlüyle birlikte düğüne katıldık.Rahmetli Barış Manço yu evinde ziyaret etmiştik. Erol Büyükburç 'un eşi (rahmetli) Emel Büyükburç u 3 ay Çapa da Hematolojide takip etmiştim. Rahmetli Erol Taş en son benim nöbetime geldiği zaman vefat etmişti. Kibariye ile tanıştık. Pınar Altuğ ve eşiyle aynı uçakta Bodruma gittik. Hülya Avşar, kayınpederi KAya Çilingiroğlunun rahatsızlığı sırasında sık sık Çapa ' ya gelirdi, görürdük. Bunlar aklıma gelenler. Bunun dışında Çapa da asistanlığım zamanında birçok ünlüyü yakından gördük, bazılarıyla sohbet ettik. Ama şu an aklıma gelmiyor.

MüktesebaT

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Ben de magazin dünyasının ünlü isimlerinden ramaknisnan la forumda karşılıklı yazışmıştım bi kere..

Ramaknisnan maşallah artık senin için rutin olmuş ünlü görmek hatta sen de ünlü olmuşsunÇ:)

ramaknisnan

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Ben de magazin dünyasının ünlü isimlerinden ramaknisnan la forumda karşılıklı yazışmıştım bi kere..

Ramaknisnan maşallah artık senin için rutin olmuş ünlü görmek hatta sen de ünlü olmuşsunÇ:)

Hocam yaş 37, İstanbul da doğdum büyüdüm. İstanbulda okuyup, bir de Çapa da ihtisas yapınca kaçınılmaz oluyor :)

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
Ata demirer ile nişantaşında çarpışıyorduk az daha , zaten bir çarpsa yamultur adamı dev gibi .
Ali kırcayıda bahçeşehirde görmüştüm 1,2 kere.

MüktesebaT

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Doğrudur benim de bir kardeşim var istanbulda polis gecce mekanlarının olduğu bölgede görev yapıyor genelde..o da ünlülerin çoğuyla karşılaşmış..

bir kere Kenan IŞIK la el sıkışma şansım oldu aman Allah ım ne kadar da yaşlı ekranlarda makyajla vs. olduğundan 10 yaş genç görünüyor.ama birebir görünce inanın her an gidecekmiş gibi:)

ramboberk

Profesör
Reaksiyon puanı
74
Tansu Çiller,Mesut Yılmaz,Erdal İnönü,Kadir Topbaş,Emrah,İzzet Altınmeşe,Bülent Serttaş,Osman Yağmurdereli,Küçük Onur,
Geçen gün Köprüde Ziya Kürküt
Ama asıl görmeyi istediğim sanatçılar
Nancy Ajram,Elissa,Miriam Fares,Ruby,Haifa Wehbe,

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Mahallenin Muhtarları'ndaki "Müzevir Müzeyyen" le karşılaşmıştım ben de. İstanbul'a gezmeye gittiğimde Eminönü'nde bir pazarda denk gelmişti :)

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
b100000817846614_126209514082976_1418.jpg

Racon kesmiyorum kafa kesiyorum :D

Bu adamla gözgöze gelmiştik yolda giderken, tanıdığımı anladı pis bi sırıtışı vardı :D İri yarı biriydi korktum :p

regena

Asistan
Reaksiyon puanı
2
liseye giderken bi arkadaşla özel davetler veren firmada çalışıyorduk geceleri garsonluk barmenlik vs duruma göre .o işteyken o kadar çok ünlü gördümkü artık hiç bi anlamı kalmamış tı artk görünce dönüp bakmıyordum bile
bi keresinde yalının dogum günü partisindeyken (etraf hep sosyete ünlü ama ben sadece manganın solitiyle gülben ergeni hatırlıyorum)arkadaş sevgilisi istedigi için yalınla fotograf çektirecekti bana çekermisin dedi tabi dedim sonra yalını görünce sordu oda hemen kabul etti ben fotografı çekerken bunları biraz ugraştırdım ama sonunda çektik çektikten sonra yalın ban işaret edip
sen çektirmiycekmisin dedi bende
yok gerek yok dedim
adam bi saniye kaldı ondan sonra devam etti
yani yakından görünce artık ünlüymüş falan yalan oluyor aynı insan gibiler zaten:)

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Gece yolcularının solisti Edizle metroda karşılaşmıştım karşımda oturuyordu 4. Leventte indik ikimizde :D

arthkas

Doçent
Reaksiyon puanı
17
berna laçin, halit kıvanç, haluk levent, kahtalı mıçı, erkin baba... izmire az geldikleri için az görüyoruz yüzyüze :))

wako

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İstanbulda 2 yıl kalmıştım ortaköyde yıldız tilbe'yi görmüştüm , ekrandan çok farklıydı. istiklal caddesinde karşımdan gelen murat kekilli nerdeyse bana bi omuz çakıyordu neyse ki ucuz atlattım :D Ama severim murat kekilli'yi

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
askere gidesiye kadar hiç ünlü ile karşılasmamıstım...izmir havaalanında asker cantamı bıraktım x-ray den gecerken arkama bir bakayım dedım bır zamanların memolisi (mehmet ali alabora) arkamda gözgöze geldik...tv de gözüktüğü gibi degil uzun boylu ama tv deki gibi ince değil baya bi iri yarıydı...derken bekleme salonunda adnan polat ı gordum memolıyle oturup bır kac kadeh bı seyler ıctıler...sonra merdıvenden ınerken mırsad turkcan,,ömer onan ,,ıbrahım kutluay (tv dekıne hıc alakası yok neredeyse),,ve bır kac ısım daha ..basketbol takımıydı ama hangı takımdı bılmıyorum....ankaraya uctuk ön koltukta 3- 5 tane mılletvekılı vardı ama ısımlerını bılmıyorum....elazıga gıtmek ıcın havaalanında beklerken elvır baliç i gördüm....baska unluye denk gelmedım askerden sonra ....ömrüm boyuncada gelemem herhalde evden işe işten eve karımın yuzunu zor goruyorum :D:D

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Hakan Peker, Ali Güven, İbrahim Erkal, Grup Athena, Çoşkun Sabah, Sertap Erener, Demet Akalın, Ediz Hun, Sümer Ezgü, İbrahim Toraman,Tümer Metin, Beyazıt Öztürk, Acun Ilıcalı diye gidiyor liste:) çoğuyla Turizmcilik yaptığım yıllarda konuşmuşluğum oldu.Bir kaçıyla da İstanbul da rastlaştım.

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
Beren Saat'la çeşmede karşılaşmıştık. Ama ozamanlar bihter değil tofita kızıydı :D

KadZe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim için en ünlü buluşma bu yıl 2ci kez dünya şampiyonu olan Kenan Sofuoğlu ile olandı.
Biraz muhabbetin ardından resim çekilebilir miyiz diye sormuştum "Tabi" diyerek pitteki motorun yanında geçiyordu ki. Ben duvarda asılı alan olan kendisine özel tasarlanan 3 kaskı gösterek "bunlarla çekilsek" demiştim:) Çok doğal ve egoları olmayan birisi.
Basettiğim kasklar :)
dsc04291iv.jpg

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
10 yıl önce ufacık veletken İbrahim Tatlıses'le düet yapmıştım.Götzen'de Gülben Ergen'le rafların arasından çıkarken yüz yüze gelmiştim.İnna'yla aramda 1,5 metre varken gözlerimin içine baktı.Aynısı Hadise içinde geçerli.Yine ufacık bir veletken Oya Aydoğan'ın kulisine girmiştik arkadaşlarımla.Öpüp koklamıştı bizi.Sonra sahneye kadar sağ sağlim ulaşması için elinden tutup götürmüştük.Geçen haftada yeşilköyde bi mekandan çıkarken Lerzan Mutlu'yla karşılaştım.Range Rover Sport'unu valeye teslim edip mekana girdi.Çok şeker bi bayandı.

webrettin

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Haydar Dümen'le karşılaştım kendisi hemşerimdir, böyle konumu olur ya :)

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
murat göğebakanla tanıştım oturduk sohbet ettik,çilekeşle kardeşimgil tanıştı oteline kadar götürdüler,teoman konserine 2 kere gittim ama tanışmadım,murat bozla konserde konuştuk biraz,manga yı yakından gördüm,serdar ortaçla göz göze geldik oturduğu yerde ama saklandı masanın altına hemen yanında hatunlar vardı,bizde bağırdık serdar abi magazin değiliz diye ama o gürültüde duymadı tabi,ata demirer yakından gördüm dev gibiydi,daha varda aklıma gelmiyor

xyz1234

Profesör
Reaksiyon puanı
13
bende türk sinamasının emektar kötü adamları cüneyt arkının şamar oğlanlarıyla aynı ortamda bulunup sohbet etmiştim. bir tiyatro oyunu için afyona gelmişlerdi.

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
ben Manga'yla tanıştm roko fest zamanı antalyada konser vermıstı ozamn fermanla efeyle muhabet ettık baya bıde gripinin kel solistiyle tanstk onlarlada resımlerım var beklım eklerm :)

drsakal

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Otobüse binmek için durağa giderken yengemiz Sinem hanım BMW si ile yanaştı, camı açtı, adres sordu. Bende şaşkın şaşkın tarif ettim. :D Eminönünde bir yer sormuştu, çok bilindik bir yer, Gülhane olabilir. Arkasından hiç gelmemiş ki zavallı buralara nerden bilsin dedim :D

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Birkaç sene önce Mesut Yılmaz'ın yanından geçmiştim. Etrafındakiler "başkanım... başkanım..." diye koşuşturuyordu :D

Son mesajlar