Bursasporun Verilmeyen Net golü ! | | TFF İŞ BAŞINDA | |

Jodie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Maçın 68. dakikasında İglesias'ın ağlara gönderdiği topu yardımcı hakem ofsayt dolayısıyla iptal etti.

Aynı yardımcı hakem maç boyunca Bursaspor'umuz adına devamlı hatalı bayrak kaldırarak avantajlı bir skor ile rövanş maçına çıkmamıza engel olmuştur.

KURAL HATASI İLE BURSASPOR YÖNETİMİ TFF YE BAŞVURURSA MAÇ TEKRARLANABİLİR.. MHK NIN YÖNETMELİĞİNDE BÖYLE BİR MADDE VAR..

KAYNAK

fb_bs_ztk_sayilmayangol.jpg

new_order

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Ahahaha ilk postunu bu şekilde atman ilgnç
Hakem, olmayan bi pozisyonu ofsayt diye keserse Kural Hatasımı oluo:D:D:D:D:D
Hiç mi top almadınız elinize hiç mi oynamadınız hiç mi beyin hücreniz yok hiç mi nöronlarınızı kullanamıosunuz ilgnç:)

Benm şahsi kanatim hakem resimde sadece cok az çıkmıs resmin altındaki oyuncu için bayrağını kaldırdı (ki top ona gelse ofsayt) ancak yanlış karar, gerçi bu şekilde y.hakemin pozisyonunu görmek mümkün deil

Jodie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu haber ilgimi çekdi koydum..
Kural Hatası Maçın Tekrarlanmasına Sebep Olabilir..

MHK Yönetmeliğini okuduktan sonra yorum yap..

En Alttaki oyuncuya Gelmiyor Top..

2 Fenerlinin Arasındaki Oyuncuya Geliyor Ve Buda Bariz Ofsayt..
Yan Hakem Tam o noktadaydı Maçı Canlı İzleyenler iyi bilirler.. Tarafsız olanlar..
Zaten olmamasıda Birşeyi Değişdirmez Orda Yoksa Ofsayt Bayrağınıda Kaldırmıcak.. Bir Takımın Kaderini Etkiledi ..Atılıcak bir gol çok avantajlı duruma düşcekdi bursa.

new_order

Asistan
Reaksiyon puanı
5
belli baya ilgini çekmiş:D:D
anlamadığın nokta şu ki yönetmeliği istediğin kadar okusanda anlamıcaksın bu ön yargınla, kural hatası hakemin ofsayt olmadıgı halde ofsayt verdiği pozisyon demek değildir o güzel aklına yerleştir.;) Maçı statdan izledim maraton alt b sırasından hakemin nerde olduğunu gayet iyi biliyorum sn yorma kafanı:D:D:D hakem orda olmasada ofsayt olduguna inanıosa bayrağını kaldırır kaldırmıcak dieye bşy yok yan hakemin insiyatifine kalmış bir durum.
Bide 3-1gerçekten çok avantajlı durum die tabir edilebilirdi bncde:D:D:D:D

Maç bittikten snra yorumları duyar gibiyim. 3-1yenildik olsun çok avantajlı bi durumda bursaya geri dönüyoruz:D:D:D:D

Bu mantaliteyle nereye kdr Jodie??:) maç 1-1olsa 0-0olsa anlıcamda 3-0 neyine bu kdr etinden et kopmuş gibi bide haklıymış gibi savunma

Bencede Maç Tekrarlanmalı Kural Hatası var:D:D:D:D
Acaba bi maç kaç kez tekrarlanabilir:D:D:D Her tekrarda bi pozisyonun ofsayt olmadıgı halde ofsayt dendiğini düşünsene HAK VERDİM sna TEKRARLANMALI

Vendetta_

Profesör
Reaksiyon puanı
75
o maç 50 defa oynansa 50 sinde de fener alır son dakikalarda fener bıraksa bile maçı bursanın atakları çok amatörceydi ve bırakmamıza rağmen yine de gol şansı bulmuştuk :)

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Komedi ya. Tüm maçlar tekrarlanır o zaman.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Bu yüzden maç tekrarlanacaksa hiçbir maç bitmez. :)

Nordkapp

Doçent
Reaksiyon puanı
16
Gercekten gol olan pozisyona ofsayt verse bile macin tekrarlanacagini sanmiyorum. Ben gormedim bugune kadar...

suyat

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Yanlış ofsayt olması kural hatası olmaz sadece hakem hatası olur hakem hatası ile maç tekrarlanmaz.

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24

Yan Hakem Tam o noktadaydı Maçı Canlı İzleyenler iyi bilirler.. Tarafsız olanlar..
Zaten olmamasıda Birşeyi Değişdirmez Orda Yoksa Ofsayt Bayrağınıda Kaldırmıcak.. Bir Takımın Kaderini Etkiledi ..Atılıcak bir gol çok avantajlı duruma düşcekdi bursa.

Bursanın atacağı bir gol Fenerbahçenin daha da hırslanmasına ve maçın 7 ye 8 e gitmesine neden olurdu sadece sıkma canını:D

Kural hatası maçın tekrarını gerektirmez demiyoruz. Bu yüzden maç tekrar edilecekse iddaa ettiğin pozisyonun kural hatası olması gerekir diyoruz ancak yakından uzaktan alakası bile yok. Bence sen MHK yönetmeliğinden önce kural hatası ne demek onu bir öğren :)

Boşver bunları kendine uğraşacak birşeyler bul. Hayat devam ediyor. Bursa için değişen birşey yok zaten yeri belli kapasitesi belli. Çeyrek final fazla bile onlara. Ne ki bu heyecan :)

WarriorEagle

Profesör
Reaksiyon puanı
22
arkadaşlar bir bursalı arkadaşımız daha çıktı hep kaosa sürüklüyorlar konuu açan arkadaşım lütfen sen kaosa sürükleme bari...

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117

Her kelimenin baş harfini büyük yazan bir Bursalı vardı o uçmuştu ama... Umarım o sen değilsindir. :hammer:

Konuya gelince kural hatası diye bir iddia ancak güldürür. Bursa yenilgiye kılıf aramasın.
Fenerbahçe'yi tekrar tebrik ederim. :)

Majeste

Profesör
Reaksiyon puanı
21
Hakem bayrağı kaldırdığında gol olduğunu görmüş mü? Yoksa "ul** bu kesin gol bayrağı kaldırıyım da sayılmasın" mı demiş? :D Bırak yaa.

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Uçuşan üye geri gelmiş. :mrgreen:

honca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
öle demeyin arkadaş haklı.dk68 bursanın golü verilse 3-1 olacak skor.sonra vardır bi kaç verilmeyen kırmızı kart 1-2 FENERBAHÇE'liye kırmızı kart çıkardı sonra bursa 1 tane daha atardı (bizimkiler armut ya ) vs.vs.vs
amaaaaaaan neyse can sıkıntısına iyi gelir oku oku gül :D:D:D

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Kural hatası değil hakem hatasıdır.Bu kadarda fanatik olunmazki ama değil mi:)

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
evet komik yazıya taşımak lazım ahahahahha:)

Slokr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Ben komik bir şey bulamadım tamam maç tekrarlatma fikri komik ama o pozisyon goldü.Fakat hertürlü maç Fenerbahçe'nin hakkıydı.

caner176

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya sanki tekrarlanınca bursa yenebilecekmi fenerbahçe'yi sabaha kadar oynansın fener yine yener yine yener boşkoyun gitsin ya:hammer:

erdcan

Doçent
Reaksiyon puanı
14
ya noolaacaahhh yaaa ..bursayı severuk amma .okunu çıkarmamak lazım..bu sene türkiye kupasına barça katılsa onu bile eleyecez bursaya noluyo

iskoco

Profesör
Reaksiyon puanı
12
tekrarlanacak maç varsa o da denizli fenerbahçe maçıdır 16 dakika maçın uzadığı nerde görülmüş...

gvn

Profesör
Reaksiyon puanı
19
tekrar oynansın bir şeyin değişecegini sanmıyorum

byramic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya Bursalı kesme Fenerlilerin iştahını şimdiden,hele bir finali pardon arefeyi görsünler,nasıl olsa Kupayı ya pardon bayramı göremeyecekler.Sahi Fenerliler bayramı pardon ya Kupayı görmeyeli kaç sene oldu? Ben unuttumda.Yaşlandım mı ne?!!

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Ya Bursalı kesme Fenerlilerin iştahını şimdiden,hele bir finali pardon arefeyi görsünler,nasıl olsa Kupayı ya pardon bayramı göremeyecekler.Sahi Fenerliler bayramı pardon ya Kupayı görmeyeli kaç sene oldu? Ben unuttumda.Yaşlandım mı ne?!!

Semih Şentürk doğduğunda mıydı neydi en son fenerin Türkiye Kupasını aldığı zaman :dil: