Bursaspor 2-3 Fenerbahçe - Video, Maçın Özeti, Golleri | 2 Kasım 2013 Cumartesi

Bu konuyu okuyanlar

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
bak @FullScreen, böyle rijit olma, gözünle görmediğin birşey için milyonlarca insana hakaret etme, aynı tondan cevap verirsek bize yakışmaz, ayıp olur. çünkü seni severim, diğer bütün konularda gönüldaşız seninle, aynı düşünür, aynı idealleri paylaşırız.

bu davalarda trabzon tarafının da yargılandığını, içerde yattığını biliyoruz. hatta net ve elle tutulur pozitif deliller olmasına rağmen serbest kaldığını da... aziz yıldırım konusu çok başka birşeydir, bunun şikeyle falan ilgisi yoktu. milyarlarca dolarlık bir rant paylaşımının peşkeş çekilmemesi yüzünden başına bu işlerin getirildiğini henüz yeni öğrendik.

bak şimdi, trabzon başkanına inanilmaz derecede antipatim vardım, ama trabzonlu olan hiçbir arkadaşımın kalbini kırmak istemedim şimdiye kadar, sadece o malum kişiye olan yazıyorum yazdıklarımı o kadar. halbuki sen bütün camiaya hakaret ediyorsun, hırsız diyorsun, kalbimizi kırmanın ötesinde, kul hakkına tasallut ediyor, kırdığın, incittiğin onca gönlün ötesinde de günaha giriyorsun. yeneriz, yeniliriz ayrı, ama bu türden tripleri bırakın artık.

şaka yapmaya, latifeden laf atmaya pişman etme lütfen.

Hocam yorumunu okudum kusurbakma aslında cevap vereceğim sana yorum bana değil ama bir kusurum olursa af ola şuruya takıldım gönüldaşız seninle, aynı düşünür, aynı idealleri paylaşırız.

Şimdi ben seninle aynı idealları aynı düşünceleri taşımıyorum ama senin ne kadar şefaf ve iyi bir insan olduğunu bildiğim icin forumda en cok sevdiğim saygı duyduğum kişilerden birisin. ama burayı yanlış buluyorum senin yazdığını bir insanı ilaki sevmeniz icin gönüldaşız seninle, aynı düşünür, aynı idealleri paylaşırız.olmasına gerek yok Allah (c c) Her kullu sevilir hele senin gibi bir insan ayırtmasız sevmesi lazım.

Da Vinci's

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Maçın kısa özeti;

BYFxMs2CEAEFwB-.png

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
bizim yok asla demedik bizim burda tartışdımız Hakemler benim yazdıklarım hakemlere ama sizi bir fanatiklik sarmışki birşey görmüyorsunuz evet sizinde verilmiyen posizyonlar var ama webo nun penaltı değil futboldan son adamı oku ve omuz omuz mücadelesini biz boşuna tartışıyorz posizyonun penaltı olub olamdığını 3 golden önceki faul olub olmadığını yorumcular ve marcus mert söyler :D
Yorumlarınıza saygı duyuyorum ancak Bünyamin Gezere göre Webonun pozisyonu penaltı kırmızı kart.O pozisyonun penaltı olduğunu görmek için yorumcu aramaya gerek yok zira ak ile karayı ayırt etmek için de ressam olmaya gerek yok.Ama taraf olunca insanın gözü kör oluyor onada yapacak bir şey yok.

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Fenerbahçe'miz kazanır, bazıları konuşur.

Bu böyle sürüp gider dostlar takmayın kafanıza. FB yenilirse normal, FB yenerse; bal, faul, ofsayt, şike, hakem yardım etti vs.

diğer konular tartışmaya açık ama şike tartışmaya açık değil:thumbup1:

|BeyabaN|

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
hakem Hüseyin Göcek Galatasaraylı
penaltımızı vermiyor
Bursasporlu futbolcuya kırmızı vermiyor
Emenike'nin attığı golde Bursasporlu futbolcu eliyle topu çıkarmaya çalışıyor kart yok.
Alper'e önce sarı kart vermiyor, sonra cezalı duruma düşeceğini hatırlayıp kart çıkarıyor.
yav adam daha ne yapsın.

Ay Parçası

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
aslında sdn den şu spor bölümü kapatılsamı diye ara sıra insan düşünmeden edemiyor normal zamanda canciğer olduklarımızla konu spor olunca neden tartışma gereği görüyoruz hala çözemedim arkadaşlar yapmayın allah aşkına tartışacak ne var ki kim yenerse yensin size ne kazandıkları parayı size mi veriyorlar bence hiç gerek yok böyle şeylere 1 2 sene evveline kadar bende fanatiktim ama şimdi umursamıyorum kim kazanırsa kazansın diyorum alnının akıyla kazandıysa bizede tebrik etmek düşer

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
hakem Hüseyin Göcek Galatasaraylı
penaltımızı vermiyor
Bursasporlu futbolcuya kırmızı vermiyor
Emenike'nin attığı golde Bursasporlu futbolcu eliyle topu çıkarmaya çalışıyor kart yok.
Alper'e önce sarı kart vermiyor, sonra cezalı duruma düşeceğini hatırlayıp kart çıkarıyor.
yav adam daha ne yapsın.
+1907

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
u5z8m.gif

Ve hakem uzatma dakikalarını gösterir :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ıtıra<zmz var kardes bırde weboya taıwoınun yptıgı barız penaltıyı 20 defa baksınlar....bunlrıda gorun ve soyleyın...

mcox

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Şimdi bir insanı öldürüp cezaevinde 20 sene yatan bir adam çıkınca katil olarak anılmayabilir ama , bu fener yüzyıllar da geçse bin yıllarda geçse şikeci olarak anılacaktır.. CAS tan tescilli şikeci takımı kime sorsanız size gösterirler..

Zoruna mı gitti Fenerin galibiyeti?? Alış bence bu sene baya bi zoruna gidecek...Isıtır ısıtır şike diye sunarsın her maçı artık..Sizin takımlarınız sütten çıkma ak kaşık ya hani...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ıtıra<zmz var kardes bırde weboya taıwoınun yptıgı barız penaltıyı 20 defa baksınlar....bunlrıda gorun ve soyleyın...

Onu söyleyemez arkadaşlar...Göremiyorlar çünkü...Başka bir deyişle görmek istemiyorlar...

Fenerbahceee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İrazı olan varsa Futbol F harfinde anlayan varsa firikikden önceki faul videosu 10 defa baksınlar.

doğru siz futboldan çok anlıyorsunuz bunada siz penaltı demezsiniz şimdi %100 penaltı al izle http://www.ligtv.com.tr/haber/penalti-var-mi-yok-mu-25

hakem bu pozisyona penaltı vermiyorsa artık hakem kime çalıştığı belli. fenerbahçe %70 oran ile top oynadı, bide istatistiğe bakın bakalım en çok pozisyona kim girmiş

JRuaVpA.jpg

bursaspor beraberliğe kilitlenmiş, böyle düşünerek mağlubiyeti almış oldu, ilk yarıda oynadığı futbolu 2.yarıda oynasaydı bugün bu mağlubiyeti almıyacaktı.

Yok efendim ''fenerbahçe hakemin sayesinde maçı almış'da... yok bu sene tff'nin sayesinde şampiyon olacakmış'' gibi çocuksu yorumlar yaparak fenerbahçenin şampiyonluğu sizi bayağı bir zorunuza gidiyor anlaşılan, ne tff, nede hakemler biz atıyoruz kardeşiz, golcü yeteneğimiz var, sizin tutuğunuz takım bunu beceremiyorsa fenerbaçede bir şeyler aramak sizin bu yaptığınız yorumlar çocukca.

ozersworld

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Şimdi ben onu bunu bilmemde Erciyes maçındada şu Bursa maçındada hakem ilk yarıda duraklama olmamasına karşın +4 verip Erciyes maçında +4 bitince maçı bitirmesi gerekirken +5 de fenerin gol atması ve sonrasında +7 ye kadar maçın gitmesi olayını anlayamıyorum. Bu olay Bursa maçındada oldu. Şimdi 90+ fener gol atana kadar mı? yani... Bu yorumumda hiç bir art niyetim yok. Gerçekten öyle isterseniz Erciyes - fener maçının ikinci yarısnı ve uzatmalarını izleyin.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
diğer konular tartışmaya açık ama şike tartışmaya açık değil:thumbup1:

yav he he...
bileğinin hakkıyla şampiyon olamayınca atılan çamura yatarak kupa alınmıyor semih kardeş.
fenerbahçe şike yaptıysa eğer, trabzondan daha fazla şike yaparak şampiyon olmadı.
sizi birilerinin bu uykudan uyandırması gerek.

Hocam yorumunu okudum kusurbakma aslında cevap vereceğim sana yorum bana değil ama bir kusurum olursa af ola şuruya takıldım gönüldaşız seninle, aynı düşünür, aynı idealleri paylaşırız.

Şimdi ben seninle aynı idealları aynı düşünceleri taşımıyorum ama senin ne kadar şefaf ve iyi bir insan olduğunu bildiğim icin forumda en cok sevdiğim saygı duyduğum kişilerden birisin. ama burayı yanlış buluyorum senin yazdığını bir insanı ilaki sevmeniz icin gönüldaşız seninle, aynı düşünür, aynı idealleri paylaşırız.olmasına gerek yok Allah (c c) Her kullu sevilir hele senin gibi bir insan ayırtmasız sevmesi lazım.
[MENTION=136676]IThelp[/MENTION], öyle düşünme abim, bu başkalarını sevip sevmeme meselesi değil, zaten burada birbirini şahsen tanıyan kimse de yok. genellikle siyasi konularda, dini konularda benzeş bakış açısı olan insanlar vardır. kastettiğim buydu. farklı görüş yapısına sahip olsak da size her zaman muhabbetim vardır, objektif düşünebilen nadir insanlardan birisiniz çünkü. keza, bugün aramızda olmasa da, yüzde yüz karşıt görüşlü olmamıza rağmen tambjk vardı, -çok kez ağır tartışmalar yapmamıza rağmen- çok sevdiğim, değer verdiğim bir arkadaştı.

Genero

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
bir kere ''Fener atana kadar uzatma'' mantığı nedir ? uzatmalar 4 dakika verildikten hemen sonra bursa gol attı faul pozisyonu yaklaşık 91.50 gibi oldu.. hakemi eleştiriyorsa iki yönlü eleştirin net bir penaltıyı vermedi...

hele ki gsliler hiç konuşmasın asıl görevini yaptı adam alpere kart gösterdi.. sahi o pozisyonda neden ilk baştan kart çıkartmadıda bursalılar falan filan itiraz etti 1dk sonra çıkarttı düşündürücü

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
yav he he...
bileğinin hakkıyla şampiyon olamayınca atılan çamura yatarak kupa alınmıyor semih kardeş.
fenerbahçe şike yaptıysa eğer, trabzondan daha fazla şike yaparak şampiyon olmadı.
sizi birilerinin bu uykudan uyandırması gerek.

.
görürsem söylerim :yes: