Bursaspor 2-3 Fenerbahçe - Video, Maçın Özeti, Golleri | 2 Kasım 2013 Cumartesi

Bu konuyu okuyanlar

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Bir takımın taraftar (fb) diyorsa muslera bey sen kendini Türkiyedeki en büyük kaleci görüyorsan madem neden volkan ve mert Milli Takım 1 kalecileri sen neden olmuyorsun diyen bir takımın taraftarlarına Ne kadar Futboldan anladıkları belli :)

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Konuda gülücük patlaması yaşanıyor :)

Neyse, Bursaspor ilk haftalara nazaran daha iyi takım olmuş. Bugün biraz dikkatli olsalar kazanabilirlerdi. Fenerbahçe'yi tebrik ederim.

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
her FENERBAHÇE galibiyetinden sonra kahkahalara boğulmak için buradaki yorumları okumanın değeri gerçekten paha biçilemez :)

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
ben konusayım @IThelp Kendi Takımına neden böyle yorumlar yapmıyorsun da fenere gelince aslan kesiliyorsun.... yapma kardaşım önünü gör doğruları yaz ama tarafsız gözle yaz... vesaalem..:laugh:

kendi takımımı dün hic hak etmediği bir galibiyet aldı bu futbolla şampiyonluk beklemesinler sen tarafsız ol önü gör gardaş herşey meydanyken neyini eleştirmiyim bu hakemlerin sen BJK lisin şampiyonluk yarışında sen gel Fenerle kafa kafaya oyna kim macı alırsa şampiyon olacak şimdi bu eleştirdğim hakemler son dakika alalakasız bir penaltı ve BJK li futbolcuya bir kırmızı kart versinler ozaman nedemek istediğimi anlar ve senin ne kadar tarafsız olduğunu görüm.

azen63

Profesör
Reaksiyon puanı
24
işleri güçleri fenerbahçe olmuş bunların yahu... kendi takımlarından bi haber buraya yazarlar.

Not: Daha Macı seyredemedim... ama yazılanlardan herşey belli oluyor.:laugh:

azen63

Profesör
Reaksiyon puanı
24
kendi takımımı dün hic hak etmediği bir galibiyet aldı bu futbolla şampiyonluk beklemesinler sen tarafsız ol önü gör gardaş herşey meydanyken neyini eleştirmiyim bu hakemlerin sen BJK lisin şampiyonluk yarışında sen gel Fenerle kafa kafaya oyna kim macı alırsa şampiyon olacak şimdi bu eleştirdğim hakemler son dakika alalakasız bir penaltı ve BJK li futbolcuya bir kırmızı kart versinler ozaman nedemek istediğimi anlar ve senin ne kadar tarafsız olduğunu görüm.
Boşuna kendini yoruyorsunnn ... Biz şkeciyiz kardeşim bu macıda bütün şampiyonlulkarıda şike ile aldık... tamam mı?
için rahatladımı..
bu arada Ankaragücüne verdiğimiz Doğan arabaları unutamadım yaw o zamanın en lüks araçlarıydı...
diyeceksin ki geçmiş zaman .. ben biraz eski kafalıyım Ahmet. onun için neler olduğunu senden daha iyi bliyorum... ve bundan sonra da yorum yapmıyorum.

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
işleri güçleri fenerbahçe olmuş bunların yahu... kendi takımlarından bi haber buraya yazarlar.

Not: Daha Macı seyredemedim... ama yazılanlardan herşey belli oluyor.:laugh:

izlemediğin bir macın yorumunu niye yapmıyorsun Tarafsız diyen arkadaş macı izle ondan sonra gel yorum yap :D

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
cok komik olan hiç bir yorumumda ŞİKE kelimesi gecmemesi hakemleri eleştirirken ŞİKE cevirdiniz konuyu demeki sizde inanmışsınız ki ondan her yorumunuzda ŞİKE geciyor :D

FullScreen

Profesör
Reaksiyon puanı
2
bursa deplasmanında 1-0'dan maç çevirebildiysek artık şampiyonuz demektir bu.
galatasaray ve beşiktaşlı arkadaşlar, artık ikincilik için mücadeleniz hayırlı olsun. :D
ve trabzonlu arkadaşlar, size de 4., 5.ncilik macadelesi.:D

hele bi baksanıza yav, 1-0'dan 2-1'e getiriyoruz, kazayla 2-2 olunca da, anında şak görüntü ve 3-2!
işte sevdim bu feneri ben, ersun yanal ilk başlarda istememiştim seni ya, galiba utandıracan bizi yav.
yeter ki bu takım hep böyle olsun, utanan biz olalım! :D

Şimdi çekirge bir sıçrar iki sıçrar diye başlardım da belli olmaz sonuçta çekirge bu sıçradıkça sıçrar.Hele birde arkasında şikenin cezasının olmadığı ülkenin Federasyonu varsa bu çekirge için mısır tarlası gibi olur.

Diğer yandan sadece 6 puanlık bir fark var.Ve büyük ihtimalle de gelecek hafta bu puan farkı 3 e inecek. Birde Trabzon deplasmanınız olduğunu düşününce bu puan farkının sizi korumaya yetmeyeceğini söyleyebiliriz.Fener varken kimseye ikincilik mücadelesi yakışmaz Türkiye'de.

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Ofsayt golunu veren bir hakem golu veriyorsa bu o takımın ve futbolcunun sucu değil.
olmayan bir penlatıyı hakem veriyorsa bu o takımın sucu değil
olmayan bir faul hakem veriyorsa bu o takının sucu değil
lan demeyen bir futbolcuya kırmızı kart veriyorsan bu o futbolcun sucu değil
yerdeki rakip futbolcuyı tekmeliyorsan kırmızı kart vermiyorsan bu o tekmeleyen futbolcunun sucu değil

Suculu Hakemlikden anlamayan Hakemler.
daha sayma gerek yok burda suclanan hakemler, takımlar ve futbolcular değil Futboldan anladığını sanan bazı arkadaşlar gözü kör olmuş bazı şeyleri görmeyen her takım taraftarı oldukdan sonra ha anlat anlat boş.

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Şimdi çekirge bir sıçrar iki sıçrar diye başlardım da belli olmaz sonuçta çekirge bu sıçradıkça sıçrar.Hele birde arkasında şikenin cezasının olmadığı ülkenin Federasyonu varsa bu çekirge için mısır tarlası gibi olur.

Diğer yandan sadece 6 puanlık bir fark var.Ve büyük ihtimalle de gelecek hafta bu puan farkı 3 e inecek. Birde Trabzon deplasmanınız olduğunu düşününce bu puan farkının sizi korumaya yetmeyeceğini söyleyebiliriz.Fener varken kimseye ikincilik mücadelesi yakışmaz Türkiye'de.
Çekemeyince şike , bal , fenerasyon yapın hemen değilmi? 15 yıldır herkes öyle diyor boşuna konuşmak olmaz burda..evet bu maçı şikeyle aldık kesinlikle kendinizi buna inandırın.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Biz zaten hakemler çok iyi yönetti demiyoruz. Diyen var mı Renkdaşlar? Hem lehimize hem de aleyhimize kararlar var elbette. Her zaman vardı. Peki sizin maçlarınızda yok mu? Siz sütten çıkmış ak kaşık mısınız? Tövbest.

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
[video=youtube;oluZMVCmuRE]http://www.youtube.com/watch?v=oluZMVCmuRE[/video]

anlayana :cool:

FullScreen

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Çekemeyince şike , bal , fenerasyon yapın hemen değilmi? 15 yıldır herkes öyle diyor boşuna konuşmak olmaz burda..evet bu maçı şikeyle aldık kesinlikle kendinizi buna inandırın.

Şimdi bir insanı öldürüp cezaevinde 20 sene yatan bir adam çıkınca katil olarak anılmayabilir ama , bu fener yüzyıllar da geçse bin yıllarda geçse şikeci olarak anılacaktır.. CAS tan tescilli şikeci takımı kime sorsanız size gösterirler..

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Tebrikler Fenerbahçe.

Not: Fenerbahçeli olmadığım için bir kez daha şükürler olsun.

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Biz zaten hakemler çok iyi yönetti demiyoruz. Diyen var mı Renkdaşlar? Hem lehimize hem de aleyhimize kararlar var elbette. Her zaman vardı. Peki sizin maçlarınızda yok mu? Siz sütten çıkmış ak kaşık mısınız? Tövbest.

bizim yok asla demedik bizim burda tartışdımız Hakemler benim yazdıklarım hakemlere ama sizi bir fanatiklik sarmışki birşey görmüyorsunuz evet sizinde verilmiyen posizyonlar var ama webo nun penaltı değil futboldan son adamı oku ve omuz omuz mücadelesini biz boşuna tartışıyorz posizyonun penaltı olub olamdığını 3 golden önceki faul olub olmadığını yorumcular ve marcus mert söyler :D

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
bizim yok asla demedik bizim burda tartışdımız Hakemler benim yazdıklarım hakemlere ama sizi bir fanatiklik sarmışki birşey görmüyorsunuz evet sizinde verilmiyen posizyonlar var ama webo nun penaltı değil futboldan son adamı oku ve omuz omuz mücadelesini biz boşuna tartışıyorz posizyonun penaltı olub olamdığını 3 golden önceki faul olub olmadığını yorumcular ve marcus mert söyler :D
Yazılacak çok şey var aslında ama yazmicam tartışma çıkmasın. Kabak tadı verecek belli. He demekle yetiniyor ve iyi forumlar diliyorum. :)

Legendfor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bursa deplasmanında 1-0'dan maç çevirebildiysek artık şampiyonuz demektir bu.
galatasaray ve beşiktaşlı arkadaşlar, artık ikincilik için mücadeleniz hayırlı olsun. :D
ve trabzonlu arkadaşlar, size de 4., 5.ncilik macadelesi.:D

hele bi baksanıza yav, 1-0'dan 2-1'e getiriyoruz, kazayla 2-2 olunca da, anında şak görüntü ve 3-2!
işte sevdim bu feneri ben, ersun yanal ilk başlarda istememiştim seni ya, galiba utandıracan bizi yav.
yeter ki bu takım hep böyle olsun, utanan biz olalım! :D
bizde bjk maçında 1-0 dan çevirdik ve bu sene bjknin bursadan daha iyi olduğu da ortada yani şampiyon biz oluyorz :)
bu kadar saçma bir mantığa böyle bir cevap.. naparsın..

yeni_raki

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Berbat bir hakem, Alper'e sarı kart vermemek için çok uğraştı, caner gözünün içine babak baka sövüyor görmezden geliyor, sırf derbide oynasın diye canere de kart vermedi. Weboya yapılan hareket penaltı ama onada yüreği yetmediğinden vermedi, olmayan bir serbest vuruş kararından fenerde galip geldi. Gerçi bursanın yediği ik iki gol 2. ligde olmuyor, bukadar acemice goller, bukadar geri yaslanırsan ikinci yarı olacağı budur. Sonuç olarak hakemi tebrik ediyorum :)

Reaksiyon puanı
10,325
Şimdi bir insanı öldürüp cezaevinde 20 sene yatan bir adam çıkınca katil olarak anılmayabilir ama , bu fener yüzyıllar da geçse bin yıllarda geçse şikeci olarak anılacaktır.. CAS tan tescilli şikeci takımı kime sorsanız size gösterirler..

bak [MENTION=356305]FullScreen[/MENTION], böyle rijit olma, gözünle görmediğin birşey için milyonlarca insana hakaret etme, aynı tondan cevap verirsek bize yakışmaz, ayıp olur. çünkü seni severim, diğer bütün konularda gönüldaşız seninle, aynı düşünür, aynı idealleri paylaşırız.

bu davalarda trabzon tarafının da yargılandığını, içerde yattığını biliyoruz. hatta net ve elle tutulur pozitif deliller olmasına rağmen serbest kaldığını da... aziz yıldırım konusu çok başka birşeydir, bunun şikeyle falan ilgisi yoktu. milyarlarca dolarlık bir rant paylaşımının peşkeş çekilmemesi yüzünden başına bu işlerin getirildiğini henüz yeni öğrendik.

bak şimdi, trabzon başkanına inanilmaz derecede antipatim vardım, ama trabzonlu olan hiçbir arkadaşımın kalbini kırmak istemedim şimdiye kadar, sadece o malum kişiye olan yazıyorum yazdıklarımı o kadar. halbuki sen bütün camiaya hakaret ediyorsun, hırsız diyorsun, kalbimizi kırmanın ötesinde, kul hakkına tasallut ediyor, kırdığın, incittiğin onca gönlün ötesinde de günaha giriyorsun. yeneriz, yeniliriz ayrı, ama bu türden tripleri bırakın artık.

şaka yapmaya, latifeden laf atmaya pişman etme lütfen.

mcox

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Faul olmayan bir firikik yine hakemler sayesinde kazanılan bir mac volkanın sondakika kontrolsüz arkadan diziyle bursa sporlu futbolcuya yaptığı bir faul ve hakem faul ters tarafa vermesi sahada 11+hakem olan bir fenerbahçe.

Ne BJKliler Ne de Biz heveslenmeyelim bu sezon şampiyonluğa Olay belli Feneri bu Tff şampiyon yapacak.

Maçta Fenerbahçe'ye verilmeyen penaltıyı görmüyorsunuz değil mi? Daha önceki haftalarda Gs ofsaytan gol atmıştı beraberliği kurtarmıştı bunu da görmüyorsunuz... Gs bjk maçındaki 2. gol öncesi eli de görmüyorsunuzdur siz şimdi...Hep Fenerbahçeye değil mi? İşinize gelmeyince!!!

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Son yorumu yazacağım buraya herzaman takımları Tebrik etmeye Gerek yok Bir de Hakemleri Tebrik edelim

Tebrikler Hakem.

mcox

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Hakemleri tebrik eden arkadaşlara: Sizi de tebrik etmek lazım, kendi takımlarınıza verilen kararları göremeyecek kadar perde inmiş gözlerinize...Avutun kendinizi

Son mesajlar