Burnout Paradise PC İçin Az Kaldı

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Konsol sahiplerinin aylardır sokaklarını turladığı Paradise City'e bilgisayar oyuncularının bileti de yakında çıkıyor.

Criterion Games, Burnout Paradise Ultimate Box adlı PC sürümünün kesin çıkış tarihini açıkladı. Asfaltı gönül rahatlığıyla ağlatabileceğiniz başarılı yarış oyunu, 5 Şubat'ta ABD'de, hemen bir gün sonrasında ise Avrupa'da oyuncularla buluşacak.

Konsollar da Unutulmadı

PS3 ve Xbox 360 da aynı günlerde Party Pack ve Ultimate Box güncellemesine kendi ağları üzerinden indirilebilir olarak kavuşacak. Burnout Paradise'da yarışları tekrar başlatma imkanı ve daha renkli görseller getirecek olan güncelleme ile birlikte seriyle ilk kez tanışacak olan PC oyuncuları bakalım Burnout'u beğenecek mi.
burnout-paradise1232195193.jpg
:: Burnout serisini oynadınız mı?

Bilgi İçin : Criterion Games
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

xismailaydin

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
valla şu oyunu acayip merak ediyorum.
birilerini oynarken izleyemedim bile.
ah bi bilgisayara çıksa diye iç geçirip duruyordum :D

bişe kalmamış. hadi torrentler güveniyorum size :D :D :D

haxuc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çıktıgı gün torrentleri bekliyoruz :D

BuzzKnight

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Torrent de Windows 7 nin tahtını alırmı acaba

MoNsTeRaZoR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Daha önce hiç Burnout serisinden bir oyun oynamadım.Ama sağlam bir oyun olacağı belli.Umarım grafikleri kadar optimizasyon konusunda da başarılıdır.

pırasa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
psp de oynamıştım fakat hiç zevk almamıştım bi flat out kadar zevkli değildi en azından. bilgisayarda daha çok zevkli olacağını düşünüyorum tabiki. bu arada grafik kasacağım diye oyunda hikaye yapmadıysalar pek sarmaz diye düşünüyorum.

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
3 gündur psp'de burnout dominator onamaktan parmağım ağrıyo (abartı değil gerçek. şu an sağ elimdeki baş parmağımı kullanamıyorum. birkaç gün psp oynamaya ara verdim.) o yüzden oynarken kendinizi kaptırmayın. çok keyifli bir oyun serisi olmakla beraber NFS'nin tahtını ciddi şekilde sallayacağını hatta NFS serisini bitireceğini düşünüyorum...

10uR...

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çıksada oynasak dicem ama benim külüstür bunu hayatta çalıştırmaz...:D:D