Burnout Paradise The Ultimate Box Demo Download için hazır

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Konsollarda fırtına gibi esen Burnout serisinin PC platformundaki ilk şovu Burnout Paradise: The Ultimate Box için ücretsiz deneme sürümü yayınlandı.

Nihayet bilgisayar oyuncularının da Paradise City'de adrenalin dolu bir tura çıkacağı gün geldi; Burnout Paradise: The Ultimate Box demo sürümü yayınlandı. Orijinal oyunun yanı sıra Cagney ve Bikes adlı içerik güncellemelerini de içeren The Ultimate Box, PC'nin yanı sıra Xbox 360 ve PlayStation 3 için de piyasaya sürüldü.

İndirin!

Criterion Games tarafından yayınlanan Burnout Paradise: The Ultimate Box'un 2,9 GB'lık oynanabilir deneme sürümünü buraya tıklayarak ücretsiz indirebilirsiniz.
burnout-paradise21233986163.jpg
:: Burnout serisini oynadınız mı?

Bilgi İçin : Burnout Paradise
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Perşembe günü basladım indirmeye görüntüleri cok güzel görünüyordu bakalım nasılmış

lBa1xkrV1fe7

Asistan
Reaksiyon puanı
8
demo için boyut biraz büyük değil mi ayrıca sistem gereksinimleri nelerdir ?

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
Oyun Full çıkmıştır Tarafımdan Bilgisayarlara yüklenmiştir nerdeyse bitcek:) demoda Kalmıssınız:D

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Ben de onu indiriyordum... Ama full u tabi ki... :D

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
demo için boyut biraz büyük değil mi ayrıca sistem gereksinimleri nelerdir ?

Oyun 2 seçenek sunuyor yüklenirken. Trial değilde full sürümünü seçip lisans anahtarı girerseniz full oynayabilirsiniz :) Benden duymadınız :D

Windows XP (SP2)/ Vista
CPU: 2.8 GHz Pentium 4 or faster
RAM: 1 GB RAM XP / 1.5 GB Vista, 2GB recommended
Hard Drive: 4 GB of free space or more
Video: DirectX 9.0c compatible with Shader Model 3.0. Video card must be 128MB or more and contain one of the following chipsets: NVIDIA 6600 or greater; Radeon X1300 or greater.

DogukanDogu84

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Oyun 2 seçenek sunuyor yüklenirken. Trial değilde full sürümünü seçip lisans anahtarı girerseniz full oynayabilirsiniz :) Benden duymadınız :D

Windows XP (SP2)/ Vista
CPU: 2.8 GHz Pentium 4 or faster
RAM: 1 GB RAM XP / 1.5 GB Vista, 2GB recommended
Hard Drive: 4 GB of free space or more
Video: DirectX 9.0c compatible with Shader Model 3.0. Video card must be 128MB or more and contain one of the following chipsets: NVIDIA 6600 or greater; Radeon X1300 or greater.

olay anlaşılmıştır. :D

BaRY

Profesör
Reaksiyon puanı
12
oyunun full versiyonu 32 part.indireyim bari oynarım fazla diilmiş.

xismailaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
18
valla çok merak ediyordum, sabırsızlıkla bekliyordum ve bu haber yayınlanmadan birkaç gün önce 4 Mbit kotasız net sahibi arkadaşımdan usb HDD'me sürpriz olarak kopyalanmış bir oyundur kendisi. beklentilerim mi çoktu nedir beklediğim gibi bulamadım açıkçası. ancak gezmenin serbest olması ve yarışlara girişler çok hoş olmuş. tek sorun; oyun o kadar serbest ki finale giden yolu bile kafamıza göre gidiyoruz ve finale kadar birinci olmak bu nedenle zor oluyor. birini takip etmeden güzergah bulmak ve birinci olmak kolay değil :D

ben GRID'i daha çok sevdim buna oranla ama güzel ve eğlenceli bir oyun vesselam :D
gerçeklik aramayan ve arcade sevenler için büyük bir başyapıt.

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
valla grafikler beni pek tatmin emedi ama oyun içi animasyonlar hoş olmuş bir de arabanın kontrolleri grid gibi çileden çıkarmıyor sizi :D

Son mesajlar