Burnout Paradise PC İçin Az Kaldı

Alengirli

Dekan
Konsol sahiplerinin aylardır sokaklarını turladığı Paradise City'e bilgisayar oyuncularının bileti de yakında çıkıyor.

Criterion Games, Burnout Paradise Ultimate Box adlı PC sürümünün kesin çıkış tarihini açıkladı. Asfaltı gönül rahatlığıyla ağlatabileceğiniz başarılı yarış oyunu, 5 Şubat'ta ABD'de, hemen bir gün sonrasında ise Avrupa'da oyuncularla buluşacak.

Konsollar da Unutulmadı

PS3 ve Xbox 360 da aynı günlerde Party Pack ve Ultimate Box güncellemesine kendi ağları üzerinden indirilebilir olarak kavuşacak. Burnout Paradise'da yarışları tekrar başlatma imkanı ve daha renkli görseller getirecek olan güncelleme ile birlikte seriyle ilk kez tanışacak olan PC oyuncuları bakalım Burnout'u beğenecek mi.
:: Burnout serisini oynadınız mı?

Bilgi İçin : Criterion Games
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net
 

xismailaydin

Profesör
valla şu oyunu acayip merak ediyorum.
birilerini oynarken izleyemedim bile.
ah bi bilgisayara çıksa diye iç geçirip duruyordum :D

bişe kalmamış. hadi torrentler güveniyorum size :D :D :D
 
Daha önce hiç Burnout serisinden bir oyun oynamadım.Ama sağlam bir oyun olacağı belli.Umarım grafikleri kadar optimizasyon konusunda da başarılıdır.
 

pırasa

Üyecik
psp de oynamıştım fakat hiç zevk almamıştım bi flat out kadar zevkli değildi en azından. bilgisayarda daha çok zevkli olacağını düşünüyorum tabiki. bu arada grafik kasacağım diye oyunda hikaye yapmadıysalar pek sarmaz diye düşünüyorum.
 
3 gündur psp'de burnout dominator onamaktan parmağım ağrıyo (abartı değil gerçek. şu an sağ elimdeki baş parmağımı kullanamıyorum. birkaç gün psp oynamaya ara verdim.) o yüzden oynarken kendinizi kaptırmayın. çok keyifli bir oyun serisi olmakla beraber NFS'nin tahtını ciddi şekilde sallayacağını hatta NFS serisini bitireceğini düşünüyorum...
 
Üst