Buna Benzer İntro

WinDPzero

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Konu Yeri Yanlış Olabilir. "Photoshop ve Grafik Tasarım" ile bunun arasında kaldım.

Merhaba.
Kullandığım bir intro var. Linki: youtu.be/-lDL5j7_CF0. Blog yazarıyım ve arada videolar çekiyorum. Kullandığım intro bu. Güzel, alternatif bulamadım. Fakat intro'daki cihaz iPhone 5S. Aynı intronun, ya da çok benzerinin-bu tarzda olanın iPhone 6'lı versiyonu var mı? ya da bunun benzeri var mı?
NOT: Bazı introlar güzel fakat müzikler çok aksiyonlu. Sade bir intro ve sade bir müzik istiyorum. Müziği değiştirince de uymuyor. Bu arada mümkünse 15 saniye'den kısa olsun :) After Effects olursa iyi olur, kendim yapabilirim.

MineCraftEr01

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Konu Yeri Yanlış Olabilir. "Photoshop ve Grafik Tasarım" ile bunun arasında kaldım.

Merhaba.
Kullandığım bir intro var. Linki: youtu.be/-lDL5j7_CF0. Blog yazarıyım ve arada videolar çekiyorum. Kullandığım intro bu. Güzel, alternatif bulamadım. Fakat intro'daki cihaz iPhone 5S. Aynı intronun, ya da çok benzerinin-bu tarzda olanın iPhone 6'lı versiyonu var mı? ya da bunun benzeri var mı?
NOT: Bazı introlar güzel fakat müzikler çok aksiyonlu. Sade bir intro ve sade bir müzik istiyorum. Müziği değiştirince de uymuyor. Bu arada mümkünse 15 saniye'den kısa olsun :) After Effects olursa iyi olur, kendim yapabilirim.
Bence intron cok iyi ama oraya WinDPzero yazmamsisin bence tam bir bloga uygun ben oyun kanalina sahibim benim kanal icin aksiyonlu intro bol benim var zaten ama seninki tam yerinde iphone 6 falan yapma bence 5s intasarimi daha iyi

ACTORDRAMA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Blog'unun içerik hakkında bilgi verirmisin ona göre yardımcı olim sana .

WinDPzero

Doçent
Reaksiyon puanı
5

MineCraftEr01

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bide mesala bi oyun kanalim var minecraft introlari cok tutuluo snimasyonlu onlar icinde link varsa veeirmisiniz