Bugün Ne Yaptınız ?

SwateR

Rektör
Sabah 8 de işten geldim. Gün boyu yattım. Şimdi kalktımve birazdan yine işe gideceğim :)

Sabah 7 de istanbuldan çıkıp sakaryaya geldim semineri buraya aldırmak için biraz uğraş verdikten sonra hallettim şimdi evde oturuyom.

neons41

Asistan
Telefonumun usb kablosu ile pc ye bağlanıp veri aktaramıyordum uzun uğraşlar sonucu onu çözdüm.O kadar çok uğraştımki bir ara kafayı yiyecektim sorunu çözünde deli dana gibi koştum hopladım evde :D :D Az kalsın serçe parmak kazası yaşıyordum ancak tecrübedenmidir nedir sehpanın yanına gelince bir güç beni yavaşlattı :D :D

eSa

Dekan
Yasaklı
gündüz her zamanki gibi çalıştık ta. şimdi ne yapıyorsunuz diye sorsaydın keşke. (daha dolapta bira dolu :) )

by efsane

Rektör
Yasaklı
Onursal Üye
Çalışıyorum, boş durduğumda sıkıldığım için yarının işini de yapıyorum..

interpool

Profesör
[MENTION=105290]erenberk[/MENTION] En iyisi ya... Her lafın sonunda a.q yoksa, o muhabbet tadından yenmez :)

oslun

Dekan
sabah 8 de uyandım kahvaltıdan sonra tesisatcıya gittim musluk almak icin, aldıgım muslukları babamla takmayı beceremedik, tesisatcıyı cagırdık geldi halletti. Aksama kadar net tv takıldım, 6 gibi dısarı cıktım nargile icip bos bos bakındım etrafa, 9 gibi spor yapmaya karar verdim gittim fitnessa kayıt oldum, yarın baslıyorum hayırlısıyla. Simdi evde balkonda kahvemi yudumluyorum yoldan gecen kızları kesiyorum :-D

erenberk

Rektör
Onursal Üye
[MENTION=159302]interpool[/MENTION] Şimdi ortamda kız arkadaşlar da olduğu için çok fazla küfür etmiyoruz ama erkek erkeğe olunca ister istemez çıkıyor ağızdan :D

interpool

Profesör
sabah 8 de uyandım kahvaltıdan sonra tesisatcıya gittim musluk almak icin, aldıgım muslukları babamla takmayı beceremedik, tesisatcıyı cagırdık geldi halletti. Aksama kadar net tv takıldım, 6 gibi dısarı cıktım nargile icip bos bos bakındım etrafa, 9 gibi spor yapmaya karar verdim gittim fitnessa kayıt oldum, yarın baslıyorum hayırlısıyla. Simdi evde balkonda kahvemi yudumluyorum yoldan gecen kızları kesiyorum :-D
Çok dolu yaşıyosun aga :)