Bu site güvenilir mi?

Fenasi675

Asistan
Reaksiyon puanı
33
londonsport | Shopier
ürünlerin orjinal olduğu söyleniyor daha önce sipariş veren oldu mu pazar gecesine kadar adidas N-5923 indirim de 209 TL güvenilirse alcam parayı zor denkleştirdim korkuyorum kötü bişey gelir diye

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,998
%100 orijinal olduğunu sanmıyorum fakat orijinale çok yakın olan çakmalardan olabilir.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Site aşırı amatör ve ürünler çakma. Adam eli ile tutarken foto çekip atmış kesinlikle alınmaz.
Sitenin sağında solunda hiçbir bilgi yok adres iletişim adresi profesyonel bir mail ve sitede yok direk cep numarası vermiş paranızı çöpe atmayın.

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Orjinal olmayan ürünlere nasıl orjinal diyip bu fiyatlara satıyorlar anlamıyorum bir çok site var satan fiyatlar daha uygun ama ürünler ne yazıkki orjinal değil tabi bütçeyle alakalı ama ayakkabı alınacaksa orjinal alınması daha iyi üç dmrt çift çakma ayakkabı eskiteceğine orjinal ayakkabı almak daha mantıklı..

Fenasi675

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Site aşırı amatör ve ürünler çakma. Adam eli ile tutarken foto çekip atmış kesinlikle alınmaz.
Sitenin sağında solunda hiçbir bilgi yok adres iletişim adresi profesyonel bir mail ve sitede yok direk cep numarası vermiş paranızı çöpe atmayın.
site çok amatörce farkındayım zaten instagram da sayfaları var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Orjinal olmayan ürünlere nasıl orjinal diyip bu fiyatlara satıyorlar anlamıyorum bir çok site var satan fiyatlar daha uygun ama ürünler ne yazıkki orjinal değil tabi bütçeyle alakalı ama ayakkabı alınacaksa orjinal alınması daha iyi üç dmrt çift çakma ayakkabı eskiteceğine orjinal ayakkabı almak daha mantıklı..
ya öyle de orjinalleri 400 tl felan

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Çakmasınada o kadar para verilmez..

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,998
Reebok'un kendi sitesine bak derim bazen uygun güzel ayakkabıları oluyor. Yeni üyelere %15 indirim var hemde.

Fenasi675

Asistan
Reaksiyon puanı
33

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Fiyatlar ben çakmayım diye bağırıyor. Ayakkabı piyasasını neredeyse yakından rakip ederim, her indirime giren ayakkabının dip fiyatınıda görmüş birisi olarak bu fiyatlara imkansız yani. Hele ki süperstar 229 TL tamamen hikaye. En kral mağazalarda bile en dip 389 TL ye gördüm o ayakkabıyı birde 36 numara bayan olanıydı yani. Erkekler için standart numaraları olan modeli ben 400 den aşağıya hiçbir indirimde görmedim. Normal fiyat olarak 600 lerde zaten.

Alacaksanız Trendyol gibi sitelerden alın :)
Trendyolda da çakma gönderiyorlar. Trendyol Hepsiburada gibi yerde satıcı önemli. YouTube de bir çok deneyim videosu var.

LightSelami

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Fiyatlar ben çakmayım diye bağırıyor. Ayakkabı piyasasını neredeyse yakından rakip ederim, her indirime giren ayakkabının dip fiyatınıda görmüş birisi olarak bu fiyatlara imkansız yani. Hele ki süperstar 229 TL tamamen hikaye. En kral mağazalarda bile en dip 389 TL ye gördüm o ayakkabıyı birde 36 numara bayan olanıydı yani. Erkekler için standart numaraları olan modeli ben 400 den aşağıya hiçbir indirimde görmedim. Normal fiyat olarak 600 lerde zaten.

Trendyolda da çakma gönderiyorlar. Trendyol Hepsiburada gibi yerde satıcı önemli. YouTube de bir çok deneyim videosu var.
Nereden almamızı bekliyorsunuz peki?

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
londonsport | Shopier
ürünlerin orjinal olduğu söyleniyor daha önce sipariş veren oldu mu pazar gecesine kadar adidas N-5923 indirim de 209 TL güvenilirse alcam parayı zor denkleştirdim korkuyorum kötü bişey gelir diye
adidas N-5923 bu ayakkabıyı kışın giyemezsin bilgin olsun. Fileli bir yapısı bar modelin oldukça rüzgar alıyor. Bahar ve yaz ayları için çok idealdir ama.

Nereden almamızı bekliyorsunuz peki?
Büyük mağazalardan veya büyük mağazaların Online platformundaki indirimlerden yararlanın. Yada Morhipo gibi Boyner grubu altında olan siteleri tercih edin. Morhippo da sarıcı zaten Boyner grup olduğu için çakma ürün bulunması söz konusu olamaz zaten.