Bu devirde telefon f/p telefon bulmak çölde daha ince kum tanesi aramak gibi.

sahund19

Öğrenci
m31 i sadece batarya için değil de özellikle selfie kamerası falan daha iyi gibi gördüm ondan da listeye ekledim. Batarya konusunda da hiç şikayet görmemiştim buraya yazana kadar. Dediğim gibi youtube daki diğer telefonlarla olan karşılaştırmaları da hep önde yani.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilmiyorum ama senin yerinde olsam realme 6 alırdım
tamamdır hocam sağolun

m31 i sadece batarya için değil de özellikle selfie kamerası falan daha iyi gibi gördüm ondan da listeye ekledim. Batarya konusunda da hiç şikayet görmemiştim buraya yazana kadar. Dediğim gibi youtube daki diğer telefonlarla olan karşılaştırmaları da hep önde yani.

tamamdır hocam sağolun
realme 6 daki mtk işlemci de aslında pil tüketimi konusunda çok kötü. karşılaştırmalarda hep son sırada yer alıyordu kafam allak bullak oldu.

Cvnmrt

Profesör
RN 9 Pro önerirdim fakat fiyatı çok arttı RN 9S veya Realme 6 alabilirsiniz ama bence çok acil değilse Realme 7'yi bekleyin önümüzdeki hafta satışa çıkacak.

sahund19

Öğrenci
realme 6 yı neden herkes bu kadar öneriyor anlamadım. ne artıları var diyorum kimse bişey demiyor ama realme 6 al diyor. ben araştırdığım kadarıyla batarya performansı olarak diğer telefonların gerisinde. kamera olarak bence note 9 ve m31 daha iyi realme den. bitek ekranı iyi sayılır. Anlamadım realme 6 diyenler neden realme 6 ?

Yasiin

Profesör
realme 6 yı neden herkes bu kadar öneriyor anlamadım. ne artıları var diyorum kimse bişey demiyor ama realme 6 al diyor. ben araştırdığım kadarıyla batarya performansı olarak diğer telefonların gerisinde. kamera olarak bence note 9 ve m31 daha iyi realme den. bitek ekranı iyi sayılır. Anlamadım realme 6 diyenler neden realme 6 ?
Çünkü 90Hz ekranı var diye öneriyorlar. 🙃

Nebulas7234

Asistan
Realme 6 öneririm oyun oynamadığı zaman 14 saat ekran süresi alıyorum kamerası şahsen iyi ama note 9s de olabilir karar sizin ama benim tercihim realme 6 olurdu