Britney Spears Rahat Durmuyor

Bu konuyu okuyanlar

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
Rehabilitasyon merkezinden çıktığından beri skandallarıyla gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı Britney Spears bu kez klip çekiminde birlikte rol aldığı öğrenci gençle havuzda eğlenirken çekilmiş fotoğraflarıyla gündeme geldi.

Kendisi gibi şarkıcı olan eşi Kevin Federline’dan ayrıldıktan sonra depresyona giren ve bir süre sağlık merkezinde tedavi gören ABD’li şarkıcı Britney Spears sağlık merkezinden çıktıktan sonra hergün başka bir skandalıyla gündeme geliyor. Uzun bir aradan sonra sahnelere geri dönen Spears bir parçasına çektiği video klip çekiminden sonra set ekibiyle soluğu Los Angeles’taki ‘Standard Hotel’de aldı. Burada içkinin dozunu kaçıran şarkıcı herkesin şaşkın bakışları arasında bikinisinin üstünü çıkararak havuza girdi.

Klipte beraber rol aldığı Mike Encinias’ı da yanına çağıran ünlü şarkıcı havuzun içinde de içmeye devam etti. Spears ile birlikte samimi görüntüler veren Encinias daha sonra gazetecilere yaptığı açıklamalarla birdenbire Hollywood’un en çok konuşulan ismi oldu.

Spears’in çekimlerden sonra kendisini kaldığı oteldeki odasına davet ettiğini belirten genç oyuncu sözlerine şöyle devam etti: ‘Odasına girdiğimde Britney’i yarı çıplak bir şekilde yatağında uzanırken buldum. Beni baştan çıkarmaya çalıştı’.

Kaynak :Milliyet

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Vaşşş o_O Bu britney coştu biri onu durdursun. :S Eee şey ben durdursam nasıl olur :p :D

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
chimera dedi ki:
Vaşşş o_O Bu britney coştu biri onu durdursun. :S Eee şey ben durdursam nasıl olur :p :D

Yürü chimera kim tutar seni :D

Bu arada kadın harbiden çoşmuş :)
Yaptıklarıda reklamdır belkide kim bilir :p

Jerusalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Britney, Paris hilton 'un daha bi' Light sürümü !

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Konuyla kesinlikle alakasız ama ben bir türlü şu gülmeyi belirten kelimelere anlam veremiyorum.

''muauahahaha,zuahaha,niuhıahahaha'' mesajları okurken sizleri o şekilde gülerken düşünüyorum, harbiden bu şekilde gülen var mı ki diyorum. Çok şaçma ve komik geliyor :)
yani o şekilde bir gülmek varsa, yüz ifadeleri nasıl oluyor acaba ? :p

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
emelden dedi ki:
Konuyla kesinlikle alakasız ama ben bir türlü şu gülmeyi belirten kelimelere anlam veremiyorum.

''muauahahaha,zuahaha,niuhıahahaha'' mesajları okurken sizleri o şekilde gülerken düşünüyorum, harbiden bu şekilde gülen var mı ki diyorum. Çok şaçma ve komik geliyor :)

Gülüşe ilk giriş bu şekilde olabiliryor ama maalsef devam ettiremiyorsunuz.Eğer ettirirseniz çevreden gelen tuhaf bakışların odak noktası olabilirsiniz :D

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
TuningMert dedi ki:
emelden dedi ki:

Gülüşe ilk giriş bu şekilde olabiliryor ama maalsef devam ettiremiyorsunuz.Eğer ettirirseniz çevreden gelen tuhaf bakışların odak noktası olabilirsiniz :D
doğru bir açıklama, sesliz bir ortamda aniden çıkan yüksek bir sesin ifadesidir klavyemden dökülen bu harfler efendim, sayygılar sevgiler :)

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,003
Yaa bu kadına noldu yaa.. Yazık valla.. Bunu ancak İbrahim Tatlıses durdurabilir ;D

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
pesimist dedi ki:
Yaa bu kadına noldu yaa.. Yazık valla.. Bunu ancak İbrahim Tatlıses durdurabilir ;D
onunda tobuklarına sıktıracakta ABD uzak biraz :)

Jerusalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
İbrahim Tatlıses feat Britney Spears - Ağrı Dağın EteGinde

Special Edition.. ÇIKTI SADECE : 5 YTL :)

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
Jerusalem dedi ki:
İbrahim Tatlıses feat Britney Spears - Ağrı Dağın EteGinde

Special Edition.. ÇIKTI SADECE : 5 YTL :)
zuhahaha. one two three foroooo