Boyum daha ne kadar uzar?

Bu konuyu okuyanlar

bronzsuo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben 17 nisan 2007 doğumluyum boyum 161.2 Babamın boyu 168 annemin boyu 157 olması lazım ve abimde 175. geçen sene bu aylarda 154 veya 153 olmam lazım. Çoğu kişiden kısayım. Benim sorum daha ne kadar uzayabilirim ? 170 ve üstü olabilir miyim ?

Toprak Kokusu

Profesör
Reaksiyon puanı
6,063
Hommm.. Evet, Olabilirsin, ileri görüşlü kehanetlerim de öyle söylüyor....

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,044
Toprak ana olabilirsin diyorsa olabilirsin demektir.

bronzsuo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir de gece 1-2 de yatarım genellikle. Ama bunun kısalık yapacağını sanmıyorum nerdeyse bütün arkadaşlarım tanıdıklarım 12 den önce uyumuyor.

Reaksiyon puanı
1,768
Bir de gece 1-2 de yatarım genellikle. Ama bunun kısalık yapacağını sanmıyorum nerdeyse bütün arkadaşlarım tanıdıklarım 12 den önce uyumuyor.
Olsun erken yatmaya alıştır hormanlar salgılanıyormuş boy uzuyormuş fln diye birşeyler duydum şansa bırakma ayrıca sabah uyanmak kadar güzel birşey yok sabah namazına uyandığım zaman normalde yataktan kalkmam en az yarım saati alırken erken uyanınca anında yataktan kalkıp üşenmeden diş fırçalayıp abdest alıyorum fln birde içime bi mutluluk geliyor sebepsiz :D erken yatıp erken kalkmak candır vbjfekjbvbkj tavsiye ederim

Toprak Kokusu

Profesör
Reaksiyon puanı
6,063
Beni karıştırma ya :D genelde geç uyuyorum 7 gibi uyanıyorum

Eskiden saat 10 dan sonra gözlerim kapanırdı ya ne güzel erken yat erken kalk saat 3 de uyanıp evin salonunda tur atıyordum :(
Ben de 4 5 saat uyurum onda da en az 3 kere uyanıyorum ? berbat bisi. Deliksiz uyku kadar müq olanı yok ?
Biyoloji dersinde uyumasalar bu konular açılmayacak. :d
Açılırdi yine bence, kehanetlerimizi merak ediyorlar sdn üyeleri olarak. Normalleşti artık bu konular ama ne yapalım, Allahım 180 olsun diye dua eder olduk hayrına

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,044
Ben de 4 5 saat uyurum onda da en az 3 kere uyanıyorum ? berbat bisi. Deliksiz uyku kadar müq olanı yok ??
Sıcaktan olabilir. pike veya çarşaf örtüyorum son zamanlarda. Uyumadan önce odayı havalandırmak da uyku kalitesini arttırıyor.

Toprak Kokusu

Profesör
Reaksiyon puanı
6,063
Sıcaktan olabilir. pike veya çarşaf örtüyorum son zamanlarda. Uyumadan önce odayı havalandırmak da uyku kalitesini arttırıyor.
Sıcaktan tabi neden olcak, beni uykumdan alikoyabilen tek şey o ztn. Uykumun kalitesi zirvedeyken dipleri görüyor maalesef sıcaktan?

Son düzenleme:

Necla123??

Asistan
Reaksiyon puanı
199
Arkadaşlar ben 17 nisan 2007 doğumluyum boyum 161.2 Babamın boyu 168 annemin boyu 157 olması lazım ve abimde 175. geçen sene bu aylarda 154 veya 153 olmam lazım. Çoğu kişiden kısayım. Benim sorum daha ne kadar uzayabilirim ? 170 ve üstü olabilir miyim ?
Daha gençsin uzarsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olsun erken yatmaya alıştır hormanlar salgılanıyormuş boy uzuyormuş fln diye birşeyler duydum şansa bırakma ayrıca sabah uyanmak kadar güzel birşey yok sabah namazına uyandığım zaman normalde yataktan kalkmam en az yarım saati alırken erken uyanınca anında yataktan kalkıp üşenmeden diş fırçalayıp abdest alıyorum fln birde içime bi mutluluk geliyor sebepsiz :D erken yatıp erken kalkmak candır vbjfekjbvbkj tavsiye ederim
Uykudan normalde nefret ederim ama sabah namazına kalkana kadar çok zor oluyo?

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,044
@bronzsuo Dostum sanırım ortak tavsiyemiz gece uykusuna dikkat etmen. Beslenme ve sporuna dikkat ettikten sonra gerisi genetik.