Bootcamp mi paralells destkop mu ?

Bu konuyu okuyanlar

ykaan

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar iş icabı nadiren de olsa internet explorer ve ofis programları kullanmam gerekiyor Siz hangisini önerirsiniz bootcamp mi paralells destkop mu ? Macbook um 2012 500gb ssd İ5 2500ghz. 16gb ram

ykaan

Asistan
Reaksiyon puanı
12
BootCamp kesinlikle.
Bootcamp geçen mac e format atmam gerekti sonrasında bootcamp de etkinlenmiş gibi bootcamp i başlattığımda windows logosu çıktı ce siyah ekranda kaldı açılmadı daha öncede olmuştu şimdi yine ya bootcamp yeniden kuracağım ya da dediğim gübi paralels destkop deneyeceğim yinede bootcamp mi diyorsunuz ?

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Bootcamp geçen mac e format atmam gerekti sonrasında bootcamp de etkinlenmiş gibi bootcamp i başlattığımda windows logosu çıktı ce siyah ekranda kaldı açılmadı daha öncede olmuştu şimdi yine ya bootcamp yeniden kuracağım ya da dediğim gübi paralels destkop deneyeceğim yinede bootcamp mi diyorsunuz ?
Siz bilirsiniz o zaman, Wine’da bir seçenek.

ykaan

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Wine ?

Malmedy

Profesör
Reaksiyon puanı
1,059
Arkadaşlar iş icabı nadiren de olsa internet explorer ve ofis programları kullanmam gerekiyor Siz hangisini önerirsiniz bootcamp mi paralells destkop mu ? Macbook um 2012 500gb ssd İ5 2500ghz. 16gb ram

BootCamp... MacBook u Çöp yapmak için mükemmel bir yöntem...

ykaan

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Az önce bootcamp ile windows kurdum ama bir sorun var mağazdan tema indirdim indi ama seçemiyorum tema görünmüyor ama mağazada inmiş görünüyor nasıl çözeceğim ?

hakaya

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Zaman zaman Windows ve Linux kullanıyorum. Benim kullanım amacıma Parallels daha uygun. Sizin sisteminizde performansı nasıl olur bilemiyorum. 14 gün süreyle deneyip işinizi görüp görmeyeceğine bakabilirsiniz.

ykaan

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Zaman zaman Windows ve Linux kullanıyorum. Benim kullanım amacıma Parallels daha uygun. Sizin sisteminizde performansı nasıl olur bilemiyorum. 14 gün süreyle deneyip işinizi görüp görmeyeceğine bakabilirsiniz.
peki yüklemesi silmesi bootcamp gibi kolay mı ?