2 sorum olacak ?

Bu konuyu okuyanlar

ykaan

Asistan
Reaksiyon puanı
12
arkadaşlar MacBook umda sSd disk aldım taktım ve sorunsuz kullanıyorum Macintosh uda seviyorum fakat bazı arkadaşlar mac lerine windows kurmuş sizce gerek var mı siz kurdunuz mu uğraşmama değer mi kurmak için oyun falan oynayan biri değilim sadece ofis programları ve nette dolaşma vide falan izleme amaçlı kullanıyorum fakat bende ofis programları olarak word excel vs yok ücretli onlar sadece keynote pages Number gibi apple ın programlarını kullanıyorum microsoft 2010 sürümü var orijinal ama windows ile uyumlu ve kurum yazışmalarım izin bazen internet explorer lazım oluyor bu sebepler için windows kurmama gerek var mı yoksa mac dede elimdeki mevcut programlarla çözebilrmiyim işlerimi ? diğer sorum ise Ssd bir harici diskim var şayet windows kurmaz isem sadece mac imde kullanacağım demek oluyor kimseye de vermiyorum kendi bilgisayarımda kullanacağım başka pc ile işim olduğunda flash kullanıyorum bu yüzden dediğim gibi her windows kurmaz isem Ssd harici disk in formatını mac ile aynı yaparsam bana daha iyi verim alırmıYım yoksa fat32 falan formatındamı kullanmalıyım ?

Son mesajlar