Macbook Air Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Kadir09

Asistan
Reaksiyon puanı
10
ben macbook air almayı düşünoyorum fiyatları düşünce kullanımım premiere pro,photosopsi,after effectsi,e posta,dizi gibi alanlarda kullanacağım ama apple'ın laptop,masaüstleri hakkında en ufak bilgim yok ve bu nedenle bazı sorularım var sizde cevaplarsanız çok mutlu olurum şimdi birincisi windowsda premiere için neredeyse en az 3.0 ghz 8 gb ram gerekiyorken bu laptop nasıl 1.6 ghz ile çalıştırıyor bu programları veya en önemlisi hiç kasmadan sorunsuz çalıştırıyor mu bu saydığım programları ? ben windowstan macbook a geçicek olmamın sebebi windowstan bıktım artık her seferinde bir hata,bir yavaşlık,bir takılma,bir gecikme bunlar olmaz değil mi premiere pro kullanmam gerekiyor benım bırkac haftadır durduk yere premıerim bozuldu bu şekil saçma hatalar var mı macte de ve en önemlilerinden biriside 128 gb çok az değil mi gerçekten ? macler de bulut depolama mı var var ise adı ney çünki video,fotoğraf aktarımı,düzenlemeesi bol bol olcak 128 gb yeter mi ki mac ler hakkında bilgilendirirseniz çok memnun olurum hani en nemlisi prmeiere after effects bunarlı kasmadan takılmadan açıyor mu açıyorsa nasıl ? windows için en az 3.00 ghz gibi oranlar gerek ?? ve önerir misiniz ? Çok Teşekkürler Şimdiden
Apple MacBook Air Intel Core i5 8210Y 8GB 128GB SSD MacOS Fiyatı

Kadir09

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Ben macOS almak istiyorum ama zaten şuan windows isletim sistenli donanim olarak guclu bir pc im var ama yinede kasmalar donmalar yavaslamalar oluyor

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
sıfırla windows'u c,dnin özelliklerde ki tıkları kaldır hızlı aramayı kapat...

mertcan_38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Ben şuan MacBook Air 2018 kullanıyorum tavsiye ederim 10 numara 5 yıldız ;)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
para tuzağı olmuşlar apple sazan.avi'na çıkmış bereketli olmuş av...