Bölüm moderatörü hakkında görüş, öneri ve şikayetler

Bu konuyu okuyanlar

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Bölümümüzün daha iyi yönetilmesi için moderatörlerimiz hakkındaki görüş, öneri ve şikayetlerinizi lütfen bu başlık altında belirtin.

demirelemin

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Sitede "editör" ünvanlı bir haber
http://forum.shiftdelete.net/sdn-ha...ple-satis-rekorlari-kirmaya-devam-ediyor.html
bir başka editör
http://forum.shiftdelete.net/sdn-ha...-qualcommdan-ilk-ceyrekte-rekor-karlilik.html

en azından bu (http://forum.shiftdelete.net/sdn-ha...242480-sonyden-2-1-milyar-dolarlik-zarar.html) haberdeki kadar şirketlerin mali yılı hakkında bilgi verilse,
sadece haber olsun forum dolsun diye copy-paste haberler midir,
normal üyeler bu haberleri ekliyor olsalar belki -onlarında düzeltilmesi gerekir- hem editör ekliyor uyarı yazıyoruz , hiç dikkate alınmıyor aynı tip haberlere(makale!) devam

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Yazdığımız Her Kelamın Moderatore Gitmesi ; KA-BAK TA-DI VER-ME-YE BAŞ-LA-DI

--- Mesaj Güncellendi ---

Sümer Tilmaç Hastaneye Kaldırılmış: Allah Rahmet eylesin Dedik .........> Yallah Moderatore.
Köpek Balığı Yakalanmış: Gerçek mi bu Dedik.........> Yallah Moderatore
Yuh Diyesi Geliyor İnsanın

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Yazdığımız Her Kelamın Moderatore Gitmesi ; KA-BAK TA-DI VER-ME-YE BAŞ-LA-DI

--- Mesaj Güncellendi ---

Sümer Tilmaç Hastaneye Kaldırılmış: Allah Rahmet eylesin Dedik .........> Yallah Moderatore.
Köpek Balığı Yakalanmış: Gerçek mi bu Dedik.........> Yallah Moderatore
Yuh Diyesi Geliyor İnsanın

Gündem bölümündeki mesajların hepsi onaya tabi arkadaşlar. Size ya da yazdığınız mesaja özel bir durum değil. Kontrolden geçip öyle onaylanıyor...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bizim her sefer aynı yazıları karşımıza çıkartmayın kaldırın onu biz görmiyelim. siz yine onay işlemi yapın

EfsaneGeriDondu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence moderatörler gayet iyi, yeni gelmeme ragmen sevdim bu forumun moderatörlerini

mrtAkdeniz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Modlardan tek isteğim Web Programlama bölümünün üzerine biraz olsun düşmeleri.. Zamanları yoksa yarı yetkili moderatör olarak beni atasınlar, en azından pislikleri temizleyeyim :( Gerçekten bazen öyle şeyler görüyorum ki kendimi atasım geliyor!

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Modlardan tek isteğim Web Programlama bölümünün üzerine biraz olsun düşmeleri.. Zamanları yoksa yarı yetkili moderatör olarak beni atasınlar, en azından pislikleri temizleyeyim :( Gerçekten bazen öyle şeyler görüyorum ki kendimi atasım geliyor!

Dostum raporlama sistemimiz var, sol taraftan mesajı veya konuyu raporlayın ne olduğunu yazın yetkili kişiler ilgilenir.

The Virus

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Mesajı şikayet edersen yetkililer gerekeni yapar zaten.

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Lütfen üye dışı yorumların onaylamasında biraz objektif davranın haberin yazarını eleştiriyorum yorum gitmiyo illa oturum açıp mı eleştirmem lazım?

crazymurat34

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben 2.el ilan açmak istiyorum 100 mesajdan cok mesajım var nasıl yazarım ceza almadan :D

PrestigeMan

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Bende şifremi bilmiyorum. Sadece tapatalktan giriyorum. Mailimide silmiştim. Bana bu konu hakkında hangi moderatör yardımcı olabilir? Email ve şifre değişikliği yapmak istiyorum?