Öneri SDN Forum'a öneri

Bu konuyu okuyanlar

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,598
SDN Forum'a öneri vereceğim.

1. Arama kısmının olduğu yerdeki arka plana 3 tane farklı tema eklenmelidir.
2. "?" yerine "?" ve "?" yerine "?" gelmeli.
3. Düzenli SDN Forum'a olarak güncelleme gelmeli ve güncelleme içerikleri hakkında konu açılmalıdır.
4. Rozetler gelmeli. (Windows, Linux, Android ve Apple logosu) Örneğin; o kişi hangi kategoride iyiyse o rozet verilmeli.
5. Ön ek kısmına "Çözüldü" eklenmeli. Mesela konunun çözüme ulaşıp ulaşmadığını görebilmemiz için.

Not: ben yeri Android uygulamalar olsun yeri Windows olsun güzel öneriler veriyorum. Kısacası her yeniliğe açığım. :)

Sizlerinde gelmesini istediğiniz şeyler varsa bu konu altında hepsini admin ve moderatör ile paylaşabilirsiniz. ?

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,238
Kendini forumdan istediğin tarihe kadar uzaklaştırma olmalı ?

Hani takvimden seçiyoruzya örnek e nabızdan aşı tarihi aldığımız gibi.

Bu mutlak yapılmalı diye düşünüyorum, ama şu şartla vaz geçtim açın deme olmayacak moderatörlere iş çıkmaması açısından iki kerede emin misiniz onaylıyormusunuz kutucuğu olmalı

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,199
Hepsi de özgün öneriler. Ayrıca TP'de artık yokum kalıcı olarak bıraktım beni ilgilendirmiyor orası.
Bir de ağzınıza bu dolanmış. "Technopat'ı kalıcı bıraktım...", ee bize ne? Bıraktım diyorsunuz, dilinizden düşmüyor

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,598
Bir de ağzınıza bu dolanmış. "Technopat'ı kalıcı bıraktım...", ee bize ne? Bıraktım diyorsunuz, dilinizden düşmüyor
Çok komiksiniz. Siz kendiniz "Önerilerime Technopat'tan bakabilirsiniz" demişsiniz ya bende size orası artık beni ilgilendirmiyor yani bunları gidip de oradan veya farklı yerden kopyala-yapıştır yapmadım. Bizzat hepsi özgün öneriler beğenmiyorsanız saygı duyarım.

Alanur Erdemir

Admin
SDN
Reaksiyon puanı
9,439
2. "?" yerine "?" ve "?" yerine "?" gelmeli.
Yer yer eksikliği hissediliyor evet. Hayati önem taşımıyor ancak.
. Rozetler gelmeli. (Windows, Linux, Android ve Apple logosu) Örneğin; o kişi hangi kategoride iyiyse o rozet verilmeli.
Çok karmaşık olur, düşüncem bu yönde. Ama olsa kötü olmaz.
Ön ek kısmına "Çözüldü" eklenmeli. Mesela konunun çözüme ulaşıp ulaşmadığını görebilmemiz için.
Zaten çözüldü yazıyor buna pek gerek yok.

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,598
Kötü gözükür. Neyse ona bir yer bulurlar ancak, özel başlık/rütbe ve isim vb bunların arasında birde o olursa hem kalabalık hem karmaşık görünebilir.
O rozetler o kişinin hangi kategoride başarılı olduğunu gösterir kanımca. ?

eren_e

If you fell down yesterday, stand up today
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,314
Discord'ta örneğin Spotify dinlediğin zaman gözüküyor. Kendi isteğimizle bunu görünür yapabiliriz.