Bold 9780 mi xperia neo mu?

Bu konuyu okuyanlar

surfer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam, bu iki telefon arasında kaldım. ikisinin de fiyatları birbirine yakın, 50 tl gibi bir fark var alacağım yerde.

şimdi ben telefonu her yönüyle kullanan birisiyim. neo tam bir eğlence telefonu. ekranı büyük, dokunmatik, kamerası çok iyi, android işlemcili, görünüşü fena değil. bunlar 9780 ni geride bırakıyor. ama şarjı 1 gün gidiyormuş. 9780 ise görünüşü çok güzel, daha küçük ve kibar, qwerty klavyeli ve şarjı 2-3 gün gidiyormuş. bunlar da neo yu geride bırakıyor. şarj süresi benim için önemli, klavyede benim için önemli. bu yüzden 9780 e kayıyorum. neo nun kamerası ve eğlence yönü çok iyi. bu yüzden de neo ya kayıyorum. siz ne dersiniz?

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Konu uygun bölüme taşındı

Bence neo iyidir

Tsunmys

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Hacı sende boyuna kayıyorsun :) neyse burada sorun şu olmalı idi hangi yazılımı kullanayım? Ben android kullanıyorum. Daha önce BlackBerry Bold 9000 kullandım. Kesinlikle blackberry kullanmanı tavsiye ederim sana. Şarjı dediğin gibi uzun gidiyor. Ama BIS yada BES servisine para vermen gerek bazı güzelliklerden faydalanman için blackberryde bunuda unutma. Bu en büyük EKSİ

surfer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cevap için teşekkür ederim. ''Ama BIS yada BES servisine para vermen gerek bazı güzelliklerden faydalanman için blackberryde bunuda unutma. Bu en büyük EKSİ'' demişsin ya işte bu benim kafamı çok karıştırıyor aslında. şimdi ben 9780 le her zamanki 100mb net paketimle idare etmek istiyorum opera miniden. okulda da kablosuz var okulda da kablosuzdan faydalanmak istiyorum. bunlar için ben ayriyetten para ödemek istemiyorum şu an yaptıklarımı bb de de devam etmek istiyorum. bıs bes falan hiç bilmiyorum bunları bana açıklar mısın?

immortalll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tabikide neo .. nedeo o diyecek olursan android ice sürümüne yükseltilecegi garanti olan bir cihaz SE tarafından açıklandı. sosyal ağlarla mükemmel uyumu kapasitif ekran performansı ve kamerasıyla alabilecegin en ideal ve gelecegi parlak cihaz diye düşünüyorum ..hele bolt ile kıyaslarsan neoda 1ghz işlemci BB'de 640mhz işlemci oldugunu görürsün.. genede karar senin

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
Neo diyeceğim, en kötü yanı kapağı açması bir hayli zor, Her an kırılma tehlikesi var. Belli bir süre sonra istesende istemesende açma yerlerinde kısmi olarak kırılma yıpranma izleri oluşacaktır.

vladislav

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Eğer iş adamıysan veya bbm'i kullanmak istiyorsan blackberry doğru seçim olabilir hocam. Fakat bana göre android işletim sistemi olan bi telefon alman daha mantıklı olur diye düşünüyorum.. Sana tavsiyem optimus black veya neo olur.. Neo'da 3.7 inç ekran var optimus blackte ise 4.0 inç ekran bulunmakta.. İkiside kaliteli smartphone'lar bana göre , siz ikisini karşılaştırıp size uygun olanı alın derim ben o fiyatlarda bulabiliceğiniz en iyi 2 cihaz bunlardır..

annttiigs

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24
bold mu ?? düşman başına. neo kullanmış birisi olarak neo kullan derim.

celalim93

Doçent
Reaksiyon puanı
2
genele katılıyorum bencede neo alman daha mantıklı olur

surfer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cevaplar için teşekkür ederim herkese, neo alıyorum karar verdim;)

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Bencede bu iki ürün arasında Neo Seçimini yaparak doğru karar verdin kesinlikle, İyi Günlerde kullanman dileğiyle :)

alkan581

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bak Sana bir tavsiyem Sony Ericson 'un xperia x10 noe arc ray olsn hepsi çok güzel telefonlar kim dedi sana 1 gün şarj gittiğini öyle bir şey anca o telefonların çok özellikleri oldklarından hepsi kullandıkları zaman bile 2 gün felan gidiyr örneğin Wifi, Sms, kamera-Video, Ekran görüntüsü,kısayollar, yol haritası ws. ws bunların hepsini birden kullanırsan 1,5,2 gün gider onuda pek yapabileceğini sanmam bir gün boyunca hepsini nasıl kulllanacaksn ?? BencE neo Yada Xperia X10 al tavsiyem...!