Bobiler

Bu konuyu okuyanlar

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Bana bobiler sitesinde bir tane aşağılama ikonu gösteremezsiniz..Eğer arada ki kurguyu kavrayamıyor ve bunu direk hakaret olarak algılayıp , eleştiri olduğunu daha göremiyorsanız size en kısa zamanda bir psikolog'a gitmenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

Kurban Bayramı başlığı altındaki Hz.İbrahim'e küfür niteliğinde yapılmış olan karikatüre kurgu yeteneği diyorsan ben sana zaten birşey demem. aşağılama ikonu dediğin şey artık ne oluyor onu da bildiğine şüpheliyim. bobilerin dalga geçip aşağılamadıkları ne kaldı? senin kendi aşağılama ikonu çerçevenden 1 tane örnek versene..

Fbergh

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sanki sürekli İslamiyete geçiresi var..

DaRkPoWeR_1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bobiler gündemi takip eden ve gündeme uygun çok güzel shoplar yapan harika bir site bence...

ilahiyatci

Doçent
Reaksiyon puanı
10
bobiler taifesinin kafaları çalışıyor ama hep şeytanlığa. içlerinde adam gibi sağlam düşünen zekasının zekatını aklederek veren birisine henüz rastlamadım. varsa yoksa herşeyle gırgır. freni olması lazım her neye biniyorsanız binin diye düşünüyorum

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
Aslında bobiler sitesi iyice cıvıttı.

GaMeRR119

Profesör
Reaksiyon puanı
1
İslamiyetle dalga geçen bobiler bile olsa tanımam...Yaptıkları Terbiyesizlik..Tmm Gırgır şamata olabilirde insanda duracağı yeri bilmeli...İslamiyetle dalga geçenin ben şerefi namusu olmadığına inandığım gibi de öteki dünyayı, ahir zamanı, kabir azabını, cennet ve cehennemi, Allahı Ve meleklerini Gibi kavramları tanımadığına inanırım...Zaten böyle kişilerle değil konuşmak yanlarına yaklaşasım gelmez bile...Bobiler sitesine gelince o siteyi birdaha ziyaret etmeme kararı aldıgımı sölemek istiyorum...

SiegFrieD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bobiler sevilmez mi?Tamam arada saçmalayanlar da oluyor ama genel itibariyle gündeme tokat gibi vuruyorlar.Ben de çok sevenler arasındayım.Bir çok reklam ajansının takibinde olduğunu biliyorum :)

JiqqA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bobılerın bu huyunu gordumya 1 yıldır gırmıyorum

fantasticb

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Pardon ama verdiğiniz linkte "Allah" kelimesi yok. Tanrı var tanrı daha genel bir terim

phoenix_

Doçent
Reaksiyon puanı
0
böyle bir şeye hiç rastlamamıştım iyi oldu mesajı gördüğüm. ben arayüzünden nefret ediyordum.ne yapıyorum nereye bakıyorum hepsi birbirine giriyor.Şimdi bunu da görünce rahatsız oldum.

fraud3

Doçent
Reaksiyon puanı
3
gayet komik olmuş ben beğendim. ayrıca ne islama nede başka bir dine karşı saygısızlık yapılmıyor.sadece mizah bu ve tanrı teriminin kullanılmasına da özellikle dikkat çekmek isterim.

Son mesajlar