Bluestacks takılma sorunu ?

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Bluestacks yükledim kullanıyorum 1 aydır . Hergün bir kez böyle bir şekilde takılıyor ve silip yükleyince yine düzeliyor sorun şu ; tıklıyorum herhangi bir uygulamaya ve hiç bir tepki vermiyor , ayarlara tıklasam bile tepki yok hata filan hiçbir şey yok .

Windows 10 da ve Windows 7 de denedim format atmıştım sistemselde bir hata değil yani yardımlarınızı bekliyorum .

Y

ynshaneke

SDN Okuru
aynı sorunu bende defalarca yaşadım. kalıcı bir çözümünü de bulamadım,, uygulama bir çeşit bug a giriyor.. bluestack i komple silip tekrar yüklemen gerekiyor. bende hepten silmeyi tercih ettim :) nox kullanıyorum,, şuan herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadım .

Reaksiyon puanı
2,146
Normal tablet deneyimine daha çok benzeyen Andy kullanabilirsin.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Nox ve andy de aynı işe mi yarıyor ? Clash oynasam yeterli :)

alihanabi

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Aynı sorun bendede vardı silip yüksemde düzelmedi bios dan sanal makineyi açtım gene düzelmedi...

jonjon

Profesör
Reaksiyon puanı
54
Pc yi yeniden başlat düzeliyo silmeye gerek yok. boom beach oynuyorum oyun içi kasmalar bazn, sistem hatası ve dediğin gibi donmalar oluyo..

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Pc yi yeniden başlat düzeliyo silmeye gerek yok. boom beach oynuyorum oyun içi kasmalar bazn, sistem hatası ve dediğin gibi donmalar oluyo..
Olmuyor kardeş nox yükledim şuan rahatım . Bir daha düzelena kadar bluestacks indirmem .