Blockchain

Bu konuyu okuyanlar

Secret++

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Merhaba.

Kendim uzun bir süredir blockchain teknolojisi ve kriptoparalar hakkında araştırmalar yapan buna ek olarak gelecek gördüğüm bazı projelere yatırım yapan biriyim.

Forumda pek görmedim varmı bu alanla uğraşan veya merak edip uğraşmak isteyen diye bir konu açayım dedim.

Son düzenleyen moderatör:

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Merhaba.

Kendim uzun bir süredir blockchain teknolojisi ve kriptoparalar hakkında araştırmalar yapan buna ek olarak gelecek gördüğüm bazı projelere yatırım yapan biriyim.

Forumda pek görmedim varmı bu alanla uğraşan veya merak edip uğraşmak isteyen diye bir konu açayım dedim.

Hangi tür enstrümanlara yatırım yapıyorsunuz. Yani girişimlere mi ?

Secret++

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Hangi tür enstrümanlara yatırım yapıyorsunuz. Yani girişimlere mi ?
Hocam yatırım tarafında Bitcoin,Ethereum,HoloChain,VeChain ve Beam olmak üzere yüklü yatırımım var.

Projesine göre yatırım yaparım çoğu proje whitepaper üzerinde roadmap üzerinde millete hayal satıyorlar onlardan uzak dururum.

ozcnizzet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Blockchain ile ilgileniyorsanız, blockchain'in en az kullanıldığı alan kripto paralar bunun yerine paylaşım ekonomisinde kullanılan projelerine yatırım yapabilirsiniz belki :)

Secret++

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Blockchain ile ilgileniyorsanız, blockchain'in en az kullanıldığı alan kripto paralar bunun yerine paylaşım ekonomisinde kullanılan projelerine yatırım yapabilirsiniz belki :)
KriptoParalar başlı başına blockchain ve benzeri algoritmaların üzerine kurulu bir sistemdir :)
Aksini idda ediyorsan buraya delil koymanı bekliyorum ona göre sana canlı deliller vereceğim.

ozcnizzet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Ben cok farklı bir şey söyledim. Siz su an blockchain teknolojisinin kullanıldığı tek bir alana bakıyorsunuz ki bu da kripto paralar. Blockchain daha çok paylaşım ekonomisi temelli projelerde kullanılmaktadır dedim ben :).

Secret++

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Ben cok farklı bir şey söyledim. Siz su an blockchain teknolojisinin kullanıldığı tek bir alana bakıyorsunuz ki bu da kripto paralar. Blockchain daha çok paylaşım ekonomisi temelli projelerde kullanılmaktadır dedim ben :).
Kazan kazan yöntemi :)

Reaksiyon puanı
28
olmaz mı, beklemedeyiz boğa gelse diye.
gerçi gelse de ne kadar sabreder bekleriz muamma.
elindeki projeler iyi olarak bilinenler gerçi holo istediğini yaparsa blockchainden farklı bir yapısı olacak.

FarkTasarim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende şu virüs olayından sonra digital paraya geçileceğine inananlardanım o yüzden araştırmalara başlamak lazm die düşünüyorum.
Bi makale tarzında bizi bilgilendirerek yardımcı olabilirsin

Ferit Çelebi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Bende şu virüs olayından sonra digital paraya geçileceğine inananlardanım o yüzden araştırmalara başlamak lazm die düşünüyorum.
Bi makale tarzında bizi bilgilendirerek yardımcı olabilirsin
bence de kripto paralar şu an ki doların yerini alabilirler geleckte