'Biz Bize Yeteriz' kampanyasında toplanan 2 milyar TL nereye harcandı?

Bu konuyu okuyanlar

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,915
Yarısı meşhur vazgeçilmez sanatçılarımıza konser yapılsın diye verilmiş olsa geri kalanını da cukka olmuştur herhalde :D

Didem Ergin

Profesör
Reaksiyon puanı
2,343
İki yıldan beri buradayım daha önce forumda bu kadar ateşli tartisma olmazdı olsa bile nadirdir ve nedense sürekli sizin açtığınız konular tartışmaya sebep oluyor bence bir siz kendinize bakın ortalık karıştırmadan ustasınız
Kavga eden biz değiliz ki olanı paylaşıyoruz normal bir şekilde tartışmak çok mu zor?

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
Kavga eden biz değiliz ki olanı paylaşıyoruz normal bir şekilde tartışmak çok mu zor?
İçerik ekibi olmanıza rağmen sürekli taraflı paylaşım yapıyorsunuz. Lafa gelince de olanı paylaşıyoruz, deyip sıyrıldığınızı sanıyorsunuz güya.
Böyle devam edin. Belki terfi edersiniz.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,189
Çok merak ediyorum, hiç mi yoksulluk çeken insanları görmediniz? Galiba binlerce lira maaş alıyorsunuz ki rahat rahat konuşuyorsunuz ülkenin durumu hakkında. Gelin Ankara'ya, bağış yaptığımız insanların evini gezdireyim size. Aylık 500 lira maaşı olan "RESMİ" işçileri göstereyim. Bekliyorum.

Didem Ergin

Profesör
Reaksiyon puanı
2,343
İçerik ekibi olmanıza rağmen sürekli taraflı paylaşım yapıyorsunuz. Lafa gelince de olanı paylaşıyoruz, deyip sıyrıldığınızı sanıyorsunuz güya.
Böyle devam edin. Belki terfi edersiniz.
Sıyrılmak mı öyle bir durum görmüyorum, olayları bu kadar büyütmeniz komik gelmeye başladı artık

Didem Ergin

Profesör
Reaksiyon puanı
2,343
Ben normal üyeyim. Ama sen içerik ekibindensin.
Fark bu. Anlatabildim mi?
Senin tarafsız olman gerekir ama benim gerekmez.
Yetkili kişilerden uyarı gelirse yapmam dimi mantıken bu tarz siyasi paylaşımlar...( sana göre taraflı, bana göre olanı paylaşmak)

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
Yetkili kişilerden uyarı gelirse yapmam dimi mantıken bu tarz siyasi paylaşımlar...( sana göre taraflı, bana göre olanı paylaşmak)
Kime ne anlatıyorum ki?
Taraflı haber paylaşıyorsun. Sonra da olanı paylaşıyorum, diyorsun.
Biraz da sağ medyadan paylaş böyle tarafsız haberler(!)

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Hahahahaaha anladığını düşünüyorum:)

Bence forum üyeleri ile inatlaşarak veya restleşerek burada huzur sağlanmaz veya kalite artmaz. Her mesaja İki İÇERİK EKİBİDE hep zıt ve dalga geçer kıvamda içinde bir sürü emoji olan cevap yazıyor. Bu şekilde olmamalı bence.

Zaten JACK reis sizin açtığınız siyasi konuları açıyor hergün 10 konu halinde. Sizde onun içinden devam edin madem bu kadar savunacaksanız konu içinde mesajlarınızı atın konuyu açan siz olmayın sadece kısmen tarafsız kalabilmek için.

Daha gündelik hayattan konular paylaşsanız nasıl olur mesela ? Siyaset ve DİN konularuna girmemeniz daha mantıklı olmaz mı ?

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
"Siyaset ve DİN konularuna girmemeniz" olacaktı sanırım.

Drogba39

Profesör
Reaksiyon puanı
381
1 kuruş bile vermeyen adam, neden merak ediyor bu paraları ? Seni niye ilgilendiriyor da, kimden hesap soruyorsun ? Madem kampanyayı desteklemedin, para bağışlamadın, bırak da bağışlayanlar merak etsin. Ama bağışlayan adam da o paranın nereye gideceğini bildiği için bağışladı zaten. Şu Chp zihniyeti şu ülkeden gitmedikçe, bu ülke bir gram ilerleyemez. Her şeye muhalefetler, doğru veya yanlış düşünmeden, hükümet ne yapsa karşı çikarlar. Ülkeye yararları yok, zararları çok.

Didem Ergin

Profesör
Reaksiyon puanı
2,343
Bence forum üyeleri ile inatlaşarak veya restleşerek burada huzur sağlanmaz veya kalite artmaz. Her mesaja İki İÇERİK EKİBİDE hep zıt ve dalga geçer kıvamda içinde bir sürü emoji olan cevap yazıyor. Bu şekilde olmamalı bence.

Zaten JACK reis sizin açtığınız siyasi konuları açıyor hergün 10 konu halinde. Sizde onun içinden devam edin madem bu kadar savunacaksanız konu içinde mesajlarınızı atın konuyu açan siz olmayın sadece kısmen tarafsız kalabilmek için.

Daha gündelik hayattan konular paylaşsanız nasıl olur mesela ? Siyaset ve DİN konularuna girmemeniz daha mantıklı olmaz mı ?
İnatlaşmıyorum çocuk değiliz :) emoji sürekli kullanan biriyim zaten. Bize herhangi bir kısıtlama yapılmadı. Neden paylaşmayalım ki? Herkes dilediğini paylaşabilir saygı çerçevesinde...

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
İnatlaşmıyorum çocuk değiliz :) emoji sürekli kullanan biriyim zaten. Bize herhangi bir kısıtlama yapılmadı. Neden paylaşmayalım ki? Herkes dilediğini paylaşabilir saygı çerçevesinde...

Ben İçerik Ekibine üyeler arasında saygı olsun ve üyeler arasında size kin ve nefret olmasın diye söylüyorum ama inatla taraflı siyasi paylaşım yapacaz diyorsanız siz bilirsinz ne diyem...

Hakkı Alkan bir gün duyar sesimizide İçerik Ekibine Siyasi konulara girmeyin diye belirtmesini bekleriz. ( Yada anket açalım ? )

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Yardım paralarının nereye harcandığı konusu nerelere geldi. 2 milyar TL harcaması gizli tutulacaksa devlet bütçede açıklamasın. Böyle bir mantık olabilir mi? Bize neymiş ne yapacak mışız? Birde tek yardım gönderen kendileriymiş gibi hem yardım göndermiyorlar hem açıklansın diyorlar iması yapıyorlar. :D

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Yardım paralarının nereye harcandığı konusu nerelere geldi. 2 milyar TL harcaması gizli tutulacaksa devlet bütçede açıklamasın. Böyle bir mantık olabilir mi? Bize neymiş ne yapacak mışız? Birde tek yardım gönderen kendileriymiş gibi hem yardım göndermiyorlar hem açıklansın diyorlar iması yapıyorlar. :D

Konunun içinde ki resim bile taraflı baksanıza ....

1593297340189.png

Didem Ergin

Profesör
Reaksiyon puanı
2,343
Ben İçerik Ekibine üyeler arasında saygı olsun ve üyeler arasında size kin ve nefret olmasın diye söylüyorum ama inatla taraflı siyasi paylaşım yapacaz diyorsanız siz bilirsinz ne diyem...

Hakkı Alkan bir gün duyar sesimizide İçerik Ekibine Siyasi konulara girmeyin diye belirtmesini bekleriz. ( Yada anket açalım ? )
Tercih sizin :)

xPhoenix06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,187
Arkadaşlar kendinizi ''İnsanların Haklarını Kısıtlama Bakanı'' mı ilan ettiniz size ne milletin açtığı konulardan? Yok taraflı konu açılıyormuş yok bu rütbeye sahip kişilerin bu konuyu açması uygun değilmiş ya kardeşim sana ne sana ne herkes istediğini açar konu 7 sayfa olmuş hala ''asıl'' soruya cevap vermemişsiniz ''ühü ühü'' dolu boş laflarınızla konuyu uzatıyorsunuz anlamıyorum paranızı mı kesecekler cevap vermeseniz?

Erkenekli

Asistan
Reaksiyon puanı
277
Kavgayi başlatan sizsiniz daha ne olsun en büyük suç sizde sürekli birilerini iğneleyici konular açmak ve insanları birbirine düşürmek bide pişkin pişkin hala savunuyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar kendinizi ''İnsanların Haklarını Kısıtlama Bakanı'' mı ilan ettiniz size ne milletin açtığı konulardan? Yok taraflı konu açılıyormuş yok bu rütbeye sahip kişilerin bu konuyu açması uygun değilmiş ya kardeşim sana ne sana ne herkes istediğini açar konu 7 sayfa olmuş hala ''asıl'' soruya cevap vermemişsiniz ''ühü ühü'' dolu boş laflarınızla konuyu uzatıyorsunuz anlamıyorum paranızı mı kesecekler cevap vermeseniz?
Birde böyle saçma sapan konuya cevap bile yazmam çünkü CHP yi asla ciddiye almam nereye harcandığını herkes biliyor Türkiye nin koronavirüsle mücadeleside ortada dünyada en üst düzeylerde ve bunları görüpte halen sacma salak sorular sormak ve cevap beklemek bile absürt

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Evet paramızı kesecekler, ühü ühü yapıyoruz.

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Kişilerin veya halkın durumunu devletin veya onu da geçtim tamamıyla Reis'e yıkmak çok büyük haksızlıktır... O zaman ben de aşağıdaki videoyu atmalıyım:

HDP, CHP ve TİP’den Taksim’e sosyal mesafeyi hiçe sayan ortak yürüyüş
Yürüyüş detay -Çelenk bırakma detay -Diğer detaylar ( İSTANBUL ) İSTANBUL - 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle Taksim'deki Cumhuriyet Anıtı'na çelenk bırakmak isteyen CHP, HDP milletvekilleri ve Türkiye İşçi Partisi üyelerinin bulunduğu gruba izin verildi. Çelengi anıta bırakan grubun sosyal mesafe kuralını ise hiçe saydığı görüldü. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle Taksim'deki Cumhuriyet Anıtı'na çelenk bırakmak isteyen HDP Milletvekili Ahmet Şık, Erkan Baş, CHP Milletvekili Ali Şeker ve çok sayıda partilinin yanı sıra Türkiye İşçi Partisi üyelerinin bulunduğu grup, Beyoğlu Divan Kavşağı'nda toplandı. Grup ile polis ekipleri arasında burada kısa süreli bir tartışma yaşandı. Daha sonra grubun Taksim Meydanı’na yürümesine izin verildi. Öte yandan grup üyelerinin sosyal mesafe kuralını hiçe saydığı görüldü. Grup, DİSK’e ait çelengi Cumhuriyet Anıtı'na bıraktı.