'Biz Bize Yeteriz' kampanyasında toplanan 2 milyar TL nereye harcandı?

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Ya varya çıldırıcam yemin ediyorum çıldırıcam ya DESTEKLEMİYORUM HİÇBİRİNİ DESTEKLEMİYORUM ANLAMA KITLİGİMİ VAR YA ALLAH HEPSİNİN BELASİNİ VERSİN CİLDİRİYORUM
Mesaj otomatik birleştirildi:

İyiki küfür etmemisim sinirden
Siyaset bölümüne girme o zaman git kumda oyna böyle ağlayacaksan...

aegeanfisk

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Bak sempatide duyuyosun kan çekti herhalde. Acaba bu CHP'lilerin hepsinde mi var çok bilmişlik bana mı öyle geliyor ?
Evet gayet sempati duyduğum güzel gözleri olan sevimli bir hayvan. :tearsofjoy: Çok bilmiş değilim daha bu kocaman dünyada bilmediğim çok şey var. İnsanlığın bilmediği çok şey var ama cahil olmaktansa(seni kastetmiyorum cidden alınma) çok bilmiş damgası yemeyi tercih ederim.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,384
Sorgulanması en doğal şey bence ama bu durumu başkalarının bir yerlere çekip provoke etmemesi gerekir.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,384
Ooo sen chp lisin akp yi eleştirdin
Ben CHPli değilim ben herkesin yanlışını eleştiririm yaptığı iyi şeyleri takdir ederim. Bu durum beni ne CHPli ne de AKPli yapar. Ama CHPnin parti olarak içinde kendileri haricinde kimseyi takdir etmek gibi bir huy malesef yoktur.

Yasuobilal2007

Profesör
Reaksiyon puanı
952
Ben CHPli değilim ben herkesin yanlışını eleştiririm yaptığı iyi şeyleri takdir ederim. Bu durum beni ne CHPli ne de AKPli yapar. Ama CHPnin parti olarak içinde kendileri haricinde kimseyi takdir etmek gibi bir huy malesef yoktur.
Yok onu ben şakasına yazdım dün çok kızdırdılar da beni

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,384
Yok onu ben şakasına yazdım dün çok kızdırdılar da beni
Anladım bugün Erdoğan,Bahçeli ya da Kılıçdaroğlu iyi birşey yaparsa takdir ederim ama yanlış yaparsa bağıra bağıra eleştiririm. Zira onları bu noktaya getirenler millet ve milletin vekili oluyor bu kişiler benim efendim değiller ülkemi en iyi noktalara getirsinler diye seçilmiş insanlar bunlar. Ama görüyorum ki birbirleri ile uğraşmaktan öteye gidemiyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Farklı bir konu ama sol kesimin destekçisi olan FOX tvde Küçükkayanın yaptığı el işaretine bakın. Resmen sübliminal mesaj olarak diyor ki kendinizi değiştirin başkaları işin kaymağını yiyor biraz da siz yiyin demek istiyor.Bu kadar kaypak bir siyasetin olduğu zeminde kime nasıl güvensin insan

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,384
Para ortada yok offshore hesaplara gitmiştir belki diğer tüm bürokrat vekillerin yaptığı gibi. Vekil olup bu ülkede parasının tamamını hesaplarda tutan tek bir adam yok. Yardım vakfı kurup toplanan parayı banka hesabında ülkede tutan yok. Ya hepsi başkalarının banka hesaplarına parayı bölüyor ya da offshore hesaplara gönderiyor.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Para ortada yok offshore hesaplara gitmiştir belki diğer tüm bürokrat vekillerin yaptığı gibi. Vekil olup bu ülkede parasının tamamını hesaplarda tutan tek bir adam yok. Yardım vakfı kurup toplanan parayı banka hesabında ülkede tutan yok. Ya hepsi başkalarının banka hesaplarına parayı bölüyor ya da offshore hesaplara gönderiyor.
Şerefli bir savcı çıkıp hesap sormuyor. Vah ki ne vah.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,384
Yahu savcı sorsa ne olacak tüm geleceğini bitirecek kadar cesur tek bir savcı var mı ülkede. Bugün hükümet gider yerine muhalefet gelir savcı yine yapılan hiç bir şeyi sorgulamaz. Ayrıca anayasaya göre savcı başvuran olmadığı zaman ihbar,şikayet olduğunda şikayetçi olmasa bile iddianame düzenleyip ceza davasını açar. Ama diyorum ki bu ülkede savcılarda bunu yapacak kıç yok maalesef.

Son düzenleme: