Bitturk.net Davetiye Dağıtımı

johntravolta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bu btrg dedikleri film dizi uzantısı bu bittrük sitesinin sahiplerimi ripliyo bu dizi filmleri eğer bittürk
ripliyosa bende bir tane alabilirmiyim karşılığında 2 adet zamunda hesabımı bağışlayabilirim zamundada ne yazıkki davetiye usulü yok cfr_p2_bil@hotmail.com saygılar selamlar hepinize...

adelante06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bana da davetiye gönderirseniz sevinirim
alone-man06@hotmail.com
Teşekkürler...

internetkurdu44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir tane alabilirmiyim
mekolac@hotmail.com
qz3nza.jpg

blackhbosss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kac kere daha mail adresimi yazcam bilmiyorum ama gene bir heves ile gene yazayım inşallah bir müslüman evladı çıkarda yollar :D şaka bir yana ilginiz için şimdiden teşekür ediyorum mail adresim blackhbosss@gmail.com

Boyka26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hell.brkr@gmail.com

bende alabilirsen minnettar olurum.

Ayrıca TurkTorrent / Demonoid / Zamunda üyeliklerim var referans olarak atabilirim || Leecher kesinlikle değilim.Davetiye eden kişiyi en iyi şekilde temsil ederim

özgüür

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bitturk davetiyesi gönderebilirmisiniz. Download ve upload hızım iyi yeni yeni torrentten film indirmeye başladım o yüzden başka bir yerde üyeliğim yok... ozgurkaracm@msn.com

kenann35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm arkadaslar allah rızası ıcın elınde davetıye olan varsa yollasın kac aydır ugrasıyrum ıkı sene oncesı uyelıgım vardı ama ıptal edılmıs yarıdmcı olursanız sevınırım sımıdıden teskler relax-kenan86@hotmail.com