bisikletin zinnciri sarkıyor

Tolga6bd6

Doçent
7 Temmuz 2020
567
298
63
Arkadaşlar depoda 7 yılllık bi bisiklet vardı onu çıkardım yaptırdım Adam iyi gidior viteside bozulmammıs dedi zincir küçük dedi sonra kendi büyütmüs Harbi büyütmüş Adam sıkıntı yaratır dedi ilk başta sarkmıordu eve götürdüm sürdüm ilk başta pedalı çeviriordum sonra bi anda takılıp tekrar pedlı çevirip takıldı bi baktım işte vites çalısıo dedi ama ben yyapamadım daha yeni vitesli kullanmaya başladım (en son 7 yıl önce sürdüm bisiklet ) sonra vites artırıcı ve pedalı tutan şey in arasında gidip gelen zincir sarkmaya başladı ne yapmalıyım yeni bi artırıcımı almam mı lazım ortalam kaç tl tutar cevapp verirseniz çok mutlu olurum

The Commander

Profesör
29 Haziran 2019
1,792
1,338
293
25
Büyütmüşse zincire bakla eklemiştir. Sarkmasının sebebini bilemiyorum şu an ama fazladan eklemiş ve bazı viteslerde sorun çıkarabiliyor olabilir tahminimce. Bakla azaltırsanız sorun çözülecektir.

Ahmet Emre Toraman

Profesör
9 Ağustos 2017
1,278
391
263
28
Konuyu yanlış yere açmışsınız eğer aşağıdaki yere açarsanız daha çok kişi size yardımcı olacaktır. Ayrıca eğer bisikletlere hakim değilseniz güvenilir bir tamirciye götürmenizi tavsiye ederim. Bisiklet parçaları oldukça hassastır.

Tolga6bd6

Doçent
7 Temmuz 2020
567
298
63
Konuyu yanlış yere açmışsınız eğer aşağıdaki yere açarsanız daha çok kişi size yardımcı olacaktır. Ayrıca eğer bisikletlere hakim değilseniz güvenilir bir tamirciye götürmenizi tavsiye ederim. Bisiklet parçaları oldukça hassastır.
teşekkür ederim bilmiordum