Birisini çok seviyorum fakat o beni seviyormu bilmiyorum.

Assad Najjar

Profesör
Reaksiyon puanı
2,303
Neyse ben bir kuple daha koyayım en iyisi:

Bir kulunu çok sevdim,
O beni hiç sevmiyor,
Kalbimi ona verdim,
Artık geri vermiyor...

Benim 4 tane babam var beyler;

1- Öz babam
2- Müslüm babam
3- İbo babam
4- Orhan babam

Bir tane de parça koymadan olmaz:

Ademdmrrrr

Asistan
Reaksiyon puanı
247
Neyse ben bir kuple daha koyayım en iyisi:

Bir kulunu çok sevdim,
O beni hiç sevmiyor,
Kalbimi ona verdim,
Artık geri vermiyor...

Benim 4 tane babam var beyler;

1- Öz babam
2- Müslüm babam
3- İbo babam
4- Orhan babam

Bir tane de parça koymadan olmaz:

Yokmu nilüferimiz ya hep dinlerdim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi 1. Sayfadan tekrar okumaya başlaycağım nerden nereye geldim diye.

reisemre57

Doçent
Reaksiyon puanı
307
“Sevdiğini belli et. Belli etmemek başkalarına fırsat vermektir.” sözünden yola çıkarak diyorumki çık karşısına ve direk söyle sevgini.Unutma gün geçtikçe insan biraz daha sona yaklaşıyor ve her şey için biraz daha vakti azalıyor.Bu yüzden en doğrusu bir an önce ona bunu söylemek.

Ademdmrrrr

Asistan
Reaksiyon puanı
247
“Sevdiğini belli et. Belli etmemek başkalarına fırsat vermektir.” sözünden yola çıkarak diyorumki çık karşısına ve direk söyle sevgini.Unutma gün geçtikçe insan biraz daha sona yaklaşıyor ve her şey için biraz daha vakti azalıyor.Bu yüzden en doğrusu bir an önce ona bunu söylemek.
Ohooh reis o kadar yazdın eyvallah fakat kızın beni sevdiğini öğrendim bile, tekrardan yardımcı olan herkese teşekkürlerimi iletiyorum.

Ademdmrrrr

Asistan
Reaksiyon puanı
247
[/QUOTE]
Çok şey istiyorsun :) Öyle birini bulursan bana da haber ver ablasına falan talip olalım
Abi şimdi tek mal mülk için dedinde sende ona karşı bir şeyler hissetmessen ne anlamı kalırki :(, ben onun yanında olunca iyi hissediyordum kendimi o da iyi hissediyordu kendini, iki tarafında birbirine bir şeyler duyması lazım.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115

Abi şimdi tek mal mülk için dedinde sende ona karşı bir şeyler hissetmessen ne anlamı kalırki :(, ben onun yanında olunca iyi hissediyordum kendimi o da iyi hissediyordu kendini, iki tarafında birbirine bir şeyler duyması lazım.[/QUOTE]
Onu boşver şimdi var mı ablası [emoji1787]

aliozkl

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Kızı seviyorun fakat o beni seviyormu bilmiyorum? Söylemeye korkuyorum, bu çekingenliğimi kırıp ona söylemelimiyim bilmiyorum.
Yakın çevresiyle arkadaşlık kurup ögrenebilirsin veyahut kendisiyle öncelikle arkadaş olarak devam edip sevgilisi varmı? yokmu? ögrenip ona alıştıra alıştıra açılabilirsin

Ademdmrrrr

Asistan
Reaksiyon puanı
247
Yakın çevresiyle arkadaşlık kurup ögrenebilirsin veyahut kendisiyle öncelikle arkadaş olarak devam edip sevgilisi varmı? yokmu? ögrenip ona alıştıra alıştıra açılabilirsin
Hocam tüm sayfaları okuyun, kız beni seviyor.

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,728
Ulan adam baya alfa ya. Ben betayım aylardır ayarlayamadım.
omega olmada betalık iyidir :D
Omega: yanlız takılan :D

artık seni alfaların alfası ilan ediyorum :D

GhosT57

Profesör
Reaksiyon puanı
4,911
Birlikte takılan olmalı.

Daha 11 yaşındayım ama 2.-3. sınıfta bir kız vardı. Yani ben 5-7 yaşındayken. Çok güzeldi. Almandı şimdi Almanya'da. :(

Sırf bana baksın diye arkadan dürterdim. O beni seviyor muydu bilmiyorum ama bana her baktığında sevgi dolu bakıyordu. Hey gidi günler. Arada onun annesinin facebook'una bakıyorum annemin telefonundan. Çok büyümüş. :D

Son düzenleme:

Ademdmrrrr

Asistan
Reaksiyon puanı
247
Vay be, çocukluk işte ilk kızlarla kaynaşırsın sonra ne kızı diyip 16 yaşına kadar bu kelimeyi devam ettirirsin. Taak oldunmu 17 yaşında, artık kendini yanlız hissedip can dostu ararsın kendine, bende can dostumu bugün buldum :blush:

GhosT57

Profesör
Reaksiyon puanı
4,911
Vay be, çocukluk işte ilk kızlarla kaynaşırsın sonra ne kızı diyip 16 yaşına kadar bu kelimeyi devam ettirirsin. Taak oldunmu 17 yaşında, artık kendini yanlız hissedip can dostu ararsın kendine, bende can dostumu bugün buldum :blush:
Beni sevdiğini bilsem... Bana hep sevgi dolu bakardı ben 5-7 yaşlarımdaydı yani ben 2-3. sınıfa giderken. Sevdiğini bilsem ben rahat olur birlikte çok cana yakın olurduk. ?

Ademdmrrrr

Asistan
Reaksiyon puanı
247
Beni sevdiğini bilsem... Bana hep sevgi dolu bakardı ben 5-7 yaşlarımdaydı yani ben 2-3. sınıfa giderken. Sevdiğini bilsem ben rahat olur birlikte çok cana yakın olurduk. ?
Halen konuşma fırsatın varsa konuş herhangi bir yerden. Eminim ki hatırlayacak seni.

GhosT57

Profesör
Reaksiyon puanı
4,911
Halen konuşma fırsatın varsa konuş herhangi bir yerden. Eminim ki hatırlayacak seni.
Konuşma fırsatım yok. Ama 2-3 yıl Facebook falan açıp onu bulup konuşacağım. Beni hatırlayacağını biliyorum ve açılacağım. Allah'ım içim yine onu ilk görüşteki gibi pır pır ediyor. ?

Ondan yine bahsedince içim pır pır etti adını merak ederseniz söyleyim: Asya.

Ademdmrrrr

Asistan
Reaksiyon puanı
247
Konuşma fırsatım yok. Ama 2-3 yıl Facebook falan açıp onu bulup konuşacağım. Beni hatırlayacağını biliyorum ve açılacağım. Allah'ım içim yine onu ilk görüşteki gibi pır pır ediyor. ?

Ondan yine bahsedince içim pır pır etti adını merak ederseniz söyleyim: Asya.
Bence bu yaşta sevgili gibi olmak yerine arkadaş felan olun ama çok cana yakın arkadaş ol.

GhosT57

Profesör
Reaksiyon puanı
4,911
Bence bu yaşta sevgili gibi olmak yerine arkadaş felan olun ama çok cana yakın arkadaş ol.
Şimdi Almanya da. Ama 2-3 yıl sonra Facebook açıp eğer onunkini de bulursam açılacağım.

Annesinin adını unuttum oradan bulabilirdim. :(

Neyse annemin Facebook'unda arkadaş. Oradan bulup belki o da açarsa annesini de arkadaş eklerse oradan bulurum.

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Seni görünce saçını okş... şaka şaka :)
Bunu öğrenmenin tek yolu ona sormak yani ona teklif etmek.

Reaksiyon puanı
3,027

Abi şimdi tek mal mülk için dedinde sende ona karşı bir şeyler hissetmessen ne anlamı kalırki :(, ben onun yanında olunca iyi hissediyordum kendimi o da iyi hissediyordu kendini, iki tarafında birbirine bir şeyler duyması lazım.
[/QUOTE]
O senin kafanda kurduğun kadın düşündüğün kişi değil, bir gün bulmayı umduğun kişi. Keşke mala mülke bakmayan, insanların ne dediğine bakmayan kişiyi bulsak da bu kadar zorluk çekmesek. İzledin mi bilmiyorum ama How i met your mother dizisinin başrol karakteri 10 yıl boyunca "The One" diye tabir ettiği mükemmel insanı arıyor. Her seferinde sevgili olduğu kişiyi "The One" sanıyor. Uzun lafın kısası kimse The One değil, acı bir gerçek ama çoğumuz o kişiyi bulamayacağız. Hadi iyi geceler.

Aga tüm sayfayı okuyun, kız beni seviyor?
Dikkat et kral ayrılınca yaz bana takılalım ??

Toprak Kokusu

Profesör
Reaksiyon puanı
6,100
O senin kafanda kurduğun kadın düşündüğün kişi değil, bir gün bulmayı umduğun kişi. Keşke mala mülke bakmayan, insanların ne dediğine bakmayan kişiyi bulsak da bu kadar zorluk çekmesek. İzledin mi bilmiyorum ama How i met your mother dizisinin başrol karakteri 10 yıl boyunca "The One" diye tabir ettiği mükemmel insanı arıyor. Her seferinde sevgili olduğu kişiyi "The One" sanıyor. Uzun lafın kısası kimse The One değil, acı bir gerçek ama çoğumuz o kişiyi bulamayacağız. Hadi iyi geceler.

Dikkat et kral ayrılınca yaz bana takılalım ??
Tam da tatlıya bağlamislardi, elimde çekirdek keyifle izliyordum ya... ? çok sağolun ??

Son düzenleme: