Yardım Sevdiğim kızla aram kötü

Bu konuyu okuyanlar

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
Arkadaşlar ben 9. Sınıfa gidiyorum okulun ilk ayından beri bi kızı seviyorum ve o 10. Sınıf ve benden 2 yaş büyük ve 2 ay önce onların sınıfından bı arkadaşım benim onu sevdiğimi ifşa etti (kızla zaten aram yoktu benle bazenleri konuşuyordu) sonra kızın da bu arkadaşı geldi benle dalga geçti sonra 1 gün geçti bende utancımdan onlarin sınıfına bile gidemiyordum sonra beni öğle arasında gördü bana olayı sordu bende hem arkadaşları benle dalga geçince hem de utançtan iftira olduğunu falan söyledim bundan sonra öğrendim ki o da benden hoşlanıyormus ve şimdi de hiç konuşmuyoruz ve utancımdan mahvoldum artık kesin benden nefret ediyor ne yapmam lazım bilmiyorum ne yapmalıyım

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
Git konuş yahu, bir şey olmaz :D Utanılacak bir durum da yok.

hasanglcr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben 9. Sınıfa gidiyorum okulun ilk ayından beri bi kızı seviyorum ve o 10. Sınıf ve benden 2 yaş büyük ve 2 ay önce onların sınıfından bı arkadaşım benim onu sevdiğimi ifşa etti (kızla zaten aram yoktu benle bazenleri konuşuyordu) sonra kızın da bu arkadaşı geldi benle dalga geçti sonra 1 gün geçti bende utancımdan onlarin sınıfına bile gidemiyordum sonra beni öğle arasında gördü bana olayı sordu bende hem arkadaşları benle dalga geçince hem de utançtan iftira olduğunu falan söyledim bundan sonra öğrendim ki o da benden hoşlanıyormus ve şimdi de hiç konuşmuyoruz ve utancımdan mahvoldum artık kesin benden nefret ediyor ne yapmam lazım bilmiyorum ne yapmalıyım
bro utanman gayet normal bu konuda kötü düşünme. Ne kadar utansan bile bence bu işin en iyi yolu en başından herşeyi anlatmak. Tabi bunu arkadaşlarının yanında söyleme bi ara yalnızca ikiniz varken söyle

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Bundan sonra o sınıfa ayak basma. Kızı gördüğünde görmedin gibi yap.
Gelip senden hal hatır sorsa aslında uzak kaldıkça onu dahada çok sevdiğini söylersin ve dudağına öpücük kondurarsın. :D

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
963

ChaosBoost

Müdavim
Reaksiyon puanı
696
Git alay edersin diye düşünmustum de hediye ver gönlünü al teklif et.

nagaracuga

Doçent
Reaksiyon puanı
494
9. sınıfta kızlarla uğraşacağına derslerinle meşgul ol, şimdiden kariyer planlaması yap. O yaşlardaki enerji ve vakit çok önemli. Derslerden vaktin artıyorsa yabancı dil öğren veya meslek edindirme kursuna falan git.

Talha_

Asistan
Reaksiyon puanı
131
Kardeşim kıza durumu anlat. Arkadaşların dalga geçince utandım heyecanlandim falan diye içini dök. Ama kızın da senden hoşlandığı kesin bilgiyse yap bunu. Yoksa alakanı kes.

Kesin bilgi olmasi çok önemli çünkü benim 8. Sinifta düştüğüm tongaya düşme ahsbdhs. Kız bana itiraf edecek saniyorum meğer kizin benimle alakasi yokmus arkadasi itiraf edecekmis onu bana söylemek icin gelmis. Kıza hic caktirmadimama dünyam karardı o an aldmdkx. Kız bana heyecanli heyecanli şey diyor, sana bir şey söyleyeceğim. Ben de dedim biliyorum ne söyleyeceğini ?? meger arkadasiymis ya la.

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,850
Kardeşim kıza durumu anlat. Arkadaşların dalga geçince utandım heyecanlandim falan diye içini dök. Ama kızın da senden hoşlandığı kesin bilgiyse yap bunu. Yoksa alakanı kes.

Kesin bilgi olmasi çok önemli çünkü benim 8. Sinifta düştüğüm tongaya düşme ahsbdhs. Kız bana itiraf edecek saniyorum meğer kizin benimle alakasi yokmus arkadasi itiraf edecekmis onu bana söylemek icin gelmis. Kıza hic caktirmadimama dünyam karardı o an aldmdkx. Kız bana heyecanli heyecanli şey diyor, sana bir şey söyleyeceğim. Ben de dedim biliyorum ne söyleyeceğini ?? meger arkadasiymis ya la.
Aynı durumu ben de yaşamıştım. Bence kızlar bilerek oynuyor bizimle. :D

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Sen bana kızn telefonunu ve adresini ver. Ben gider senin için aranızı düzeltirim.

• Komik
Reactions: Rei

Alparslan 1905

Doçent
Reaksiyon puanı
1,601

Aga be, çok kötü olmuş. ?

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,345
Aynı durumu ben de yaşamıştım. Bence kızlar bilerek oynuyor bizimle. :D
İşimiz gücümüz yokda milletle oynuyoruz:D. Yanlış düşünüyorsun, senin denk geldiklerin öyledir.

Talha_

Asistan
Reaksiyon puanı
131
Peki kızların %80i kötü diyebilir miyiz ? Herkese denk geliyorsa bi hesap yapmak lazım bak mesela elvin iyiyim diyor, kainat güzeli postundaki hanımefendi de iyi olsa 8/10 oranımız hazır :tearsofjoy: . En son sevgilim inanılmaz kötü biri çıkmıştı. Kız bildiğin villaindi

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,850
Şansına küs :D. Doğru insanı bulamamak da kısmen senin hatan?
Geçmişteki hatalarımdan mıdır bilmiyorum fakat ilişkim düzgün olsa da bir noktadan sonra sıkmaya başlıyor. Bu yüzden uzun süreli ilişki almıyor benim kafam. Bir süreden sonra soğuk yapmaya başlıyorum, elimde değil. Hoşlantı gidiyor yani, her şey baştan yaşanıyormuş gibi. :)

• İlginç
Reactions: Rei

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,345
Geçmişteki hatalarımdan mıdır bilmiyorum fakat ilişkim düzgün olsa da bir noktadan sonra sıkmaya başlıyor.
3yıldır sıkılmadım ben. Eğer sıkılıyorsanız zaten birbirinizi sevmiyorsunuzdur.

Son mesajlar