Bir Sitenin Iceriğini çekmek Istiyorum

rainman4009

Asistan
Reaksiyon puanı
5
asp... php kodları ile birliket sitenin içeriği ni çeken kullanışlı bir proğram ....

webzip haricinde tavsiye edebileceğiniz.
.....

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
Çok yarım yamalak birşeyler yazdığın için pek birşey anlamadım ama şunu söyleyeyim, herhangi bir sitenin .php-.asp kodlarını web arayüzü üzerinden çekmen mümkün değil, çeksen çeksen onların çıktısı oluştuktan sonraki html kodlarını çekersin...

rainman4009

Asistan
Reaksiyon puanı
5
asp... php kodları ile birliket sitenin içeriği ni çeken kullanışlı bir proğram ....

webzip haricinde tavsiye edebileceğiniz.

RE_6

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Internet Download Manager yapıyorda istediklerini yapar mı bilmiyorum..

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Dediğin işlemin mümkünatı yok :) Hiç boşuna böyle bir program aramakla zaman öldürme bence.

Php, Asp dosyalarını siteyi hacklersen anca öyle indirebilirsin. Ya da sitenin FTP 'sine ya da Paneline erişim iznin olması lazım :)

rainman4009

Asistan
Reaksiyon puanı
5
bence bunu araştırsanız iyi olur... bunu yapan bir proğramın olduğunu biliyorum

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Daha önceleri de duydum böyle bir programın varlığını. Ama dediklerine göre yarım yamalak çekiyormuş. Bir de zor bulunduğu söyleniyor.

Zaten kolay bişey olsa hacklenmedik site kalmaz. Çünkü direkt kodlar önünde ve istediğin açığı kolayca bulabilirsin.

rainman4009

Asistan
Reaksiyon puanı
5
tabiki kolay olsa tüm siteler heklenir... mesala burada ilk ana sayfadaki php asp kodlarını getiriyor.. yonlendirilmiş inculede edilmiş sayfaları getirmiyor webzip .... tam yeterli değil ...

Uso!

Doçent
Reaksiyon puanı
27
Dediğiniz sistem kesin bir şekilde yapmıyor bu işlemi.Benzetmeye çalışıyor.ASP.NET için arkadaş da bir tane buldum falan dedi, dedim nasıl olur öyle şey.Bir denedim ki bütün yaptığı içerikde TextBox varsa <asp:TextBox>, link varsa <asp:HyperLink> bu şekilde kafaya göre çevirme yapmış.
Basit şekilde bir kaç server tabanlı web programlama dilinin işleyiş mantıklarını koyuyorum.
execution-model1.jpg

dcc-work-flow.gif

Size serverdan dönen her zaman bir çıktıdır, dosyanın kendisi asla gelmez, yorumlanmış hali gelir.

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Dediğin işlemin mümkünatı yok :) Hiç boşuna böyle bir program aramakla zaman öldürme bence.

Php, Asp dosyalarını siteyi hacklersen anca öyle indirebilirsin. Ya da sitenin FTP 'sine ya da Paneline erişim iznin olması lazım :)

N3CAT1 haklı bunun başka yolu yok zaten olsa ortalıkta site kalmaz anasını bellerler..

rainman4009

Asistan
Reaksiyon puanı
5
server tarafından hata veriyor...ama bir açığı vardır bunun

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
eveet bir açığı var server hackleyip ftp'sine ulaşırsan o zaman elde edersin, ama client tarafında ancak tahminlemesine erişirsin, kendisine ulaşman mümkün değil...