Yardım Sanal eşyalar üzerine bir site kurmak istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

ahmttn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Merhaba, hemen hemen 2 yıldır sanal eşya ticareti yapıyorum. Steam üzerindeki eşyaları(skinleri) alıp satmak üzerine çalışıyorum. Ülkemizde bu işe aracı olan bir kaç site mevcut. Ancak hiçbirisinin gerekli donanıma, kolaylığa sahip olduğunu düşünmüyorum. Yabancıların bu iş için açtığı çok daha kullanışlı ve basit siteler mevcut. Bende bunlar tarzı bir site üzerine yoğunlaşmak istiyorum. Site tamamen yasal bir şirket üzerine olacak. Gerekli Yazılım-tasarım ile alakalı en ufak bir bilgim yok. Sizlerden yardım bekliyorum. Ben nereye yönelmeliyim. Yazılımcı-tasarımcı birilerini nereden bulabilirim? Nasıl bir yol izlemeliyim. Teşekkürler

Web Kartalı

Asistan
Reaksiyon puanı
115
Konu içinde bahsetmiş olduğunuz örnek site bağlantılarını paylaşırsanız, en azından nasıl bir site istediğinizi görebiliriz.

Yada siz uygun fiyatlı e-ticaret siteleri var onlara bir bakın isterseniz. İşinize yarar diye düşünüyorum.

ahmttn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Konu içinde bahsetmiş olduğunuz örnek site bağlantılarını paylaşırsanız, en azından nasıl bir site istediğinizi görebiliriz.

Yada siz uygun fiyatlı e-ticaret siteleri var onlara bir bakın isterseniz. İşinize yarar diye düşünüyorum.
Kuralları bilmediğim için siteleri paylaşmak istemedim. cs.deals ve dmarket.com örnek gösterebileceğim sitelerden. Sitenin arka planında botlar çalışıyor. Eşyaları steam botları bir kullanıcıdan alıp havuza ekliyor. Ardından satın alındığında o kullanıcıya aktarıyor. Ve bunları yaparken normalde telefon uygulamasından steam onay istiyor. İşin zor kısmı burası olur diye düşünüyorum. e ticaret sitelerinde bu opsiyonu nasıl yapıyorlar hiçbir bilgim yok.