Bir Sinan Çetin Videosudur

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
[SDNTV3]http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-snc4/48308/316/109116039146185_60878.mp4[/SDNTV3]

cengaver51

Dekan
Reaksiyon puanı
169
arkadaşlar neden evet neden hayır diyecenizi bilmeden evet hayır diyeceklerin yüzdesi ne kadar düşündünüzmü sadece tv ve gazete de evet hayır yazılanlardan insanlar evet veya hayır diyecek bi araştırın neden hayır neden evet dememiz gerikiyor bilgi sahibi olmadan cahilce cevap vermeyin bir ülkenin kaderi ellerimiz de dikkatli davranmakda yarar var 70 ve 80 li yıllarda olanlarla şimdinin bi farkı yok
ab ve amerika bizim iyiliğimizi hiç bi zaman istemedi yine kardeşi kardeşe kırdırmaya çaılışıyorlar oyuna gelmeden mantıklıca karar verme vaktidir çocuklarımızn geleceğini hiç uğruna harcamayalım mantıklu hareket edelim bu ülke toprakları kolay kazanılmadı

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
@cengaver51 bu ülkede o dediklerini gören bir tek senmi varsın da böyle kalın harflerle bas bas bağırıyosun konumuda hiç ediyorsun, o kadar çok biliyosan al eline kalın keçeli kalem bunları çarşafa yaz balkonundan sallandır. herkezin aklı kendine yeter.

ayrıca videoyu gördüm hoşuma gitti paylaştım, sonuç itibariyle çeken ve oynayanlar insaların tanıdığı sanatçılar. hayır denilen bir video varsa paylaşalım onuda izleyelim efendi gibi.

firefox4ever

Profesör
Reaksiyon puanı
41
@cengaver51 bu ülkede o dediklerini gören bir tek senmi varsın da böyle kalın harflerle bas bas bağırıyosun konumuda hiç ediyorsun, o kadar çok biliyosan al eline kalın keçeli kalem bunları çarşafa yaz balkonundan sallandır. herkezin aklı kendine yeter.

''Herkes'' :clover:

cengaver51

Dekan
Reaksiyon puanı
169

dikkat çeksin diye yazdım büyükk herkes okusun diye amaç konunu hiç etmek değil kardeş sadece konuyu okuyanlar dikkatlice bütün yazılanları okumuyor atlayıp yazılanları okuyolar genelde ondan kötü bi niyet yokk yaniii

limerick

Profesör
Reaksiyon puanı
8
arkadaşlar neden evet neden hayır diyecenizi bilmeden evet hayır diyeceklerin yüzdesi ne kadar düşündünüzmü sadece tv ve gazete de evet hayır yazılanlardan insanlar evet veya hayır diyecek bi araştırın neden hayır neden evet dememiz gerikiyor bilgi sahibi olmadan cahilce cevap vermeyin bir ülkenin kaderi ellerimiz de dikkatli davranmakda yarar var 70 ve 80 li yıllarda olanlarla şimdinin bi farkı yok
ab ve amerika bizim iyiliğimizi hiç bi zaman istemedi yine kardeşi kardeşe kırdırmaya çaılışıyorlar oyuna gelmeden mantıklıca karar verme vaktidir çocuklarımızn geleceğini hiç uğruna harcamayalım mantıklu hareket edelim bu ülke toprakları kolay kazanılmadı

eee simdi bu kadar yazisi hayir diyelim diye mi yazdin yoksa evet diyelim diyemi bunu dedim cunki abd yi ab' ni karistirmissin isin icine sanki onlarin oyunudur hayir veya evet deyin dergibi olmus., Ayrica biz mal miyiz elbetteki yasa paketlerin icerigini biliyoruz. Ayrica su an sdn forumundasin buradan turkiye geneline mi hitap ediyorsun. bu spam a girer :hammer:

cengaver51

Dekan
Reaksiyon puanı
169
eee simdi bu kadar yazisi hayir diyelim diye mi yazdin yoksa evet diyelim diyemi, Ayrica biz mal miyiz elbetteki yasa paketlerin icerigini biliyoruz. Ayrica su an sdn forumundasin buradan turkiye geneline mi hitap ediyorsun. bu spam a girer :hammer:

mantıklı düşünün diye yazdım epeyce üyemiz var türkiye geneline hitap edecek değilim ama damlaya damlaya göl olur belki diye düşündüm evet veya hayırı artık inşanlar vijdanına kalmış benim dememle karar verecek değilller bunu yazmanın insani bi görev olduğunu düşündüm

bykursad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ne olursa olsun hayır diyeceğim... Bu da benim mantıklı düşüncem Evet çıkarsa 2 tane 11 eylülümüz olur evet diyen evet derse sonuçlarını fazlasıyla yaşacayak hayır diyen hayır derse sonuçlarını fazlasıyla yaşıyacak Düşümce Özgürlüğü :) ne olursa olsun oyum HAYIR!!!

Vendetta_

Profesör
Reaksiyon puanı
75
Zamanında 12 eylül anayasasına Hayır diyenler neden bu anayasaya Evet demiyolar?? Aklın yolu bir...
Birilerine peşkeş çekilcek birileri rant peşinde koşcak birileri devletin atadığı yargıçlar sayesinde hakkındaki davaları düşürcek birileri yine cebini doldurcak birileri yine dağa çıkcak birileri yine dağdan indikten sonra çiçeklerle böceklerle karşılanıp 5000 lira ve türlü hediyeler alcak birileri yine oğluna gemi hanımına bilmem kaç bin dolarlık çanta bilmem kaç milyonluk villa alcak

Sonra karşıma geçip sen bunlardan memnun musun bu böyle devam etsin mi dicek
BENDE HAYIR! dicem...

12 eylülde işkence görüp, öldürülen binlerce genç bu 12 eylülde yeniden öldürülcekler!..
kolay kazanılmadı bu vatan ve toprakları milyonlarca şehidin kanıyla alınan topraklar, yapılan şirketler teker teker onları vuran kişilerin eline geçti ve sessiz kalındı şimdi tutulup birde benden evet istiyolar Ne-A-Haş-Ünlem veririm.

cengaver51

Dekan
Reaksiyon puanı
169
Zamanında 12 eylül anayasasına Hayır diyenler neden bu anayasaya Evet demiyolar?? Aklın yolu bir...
Birilerine peşkeş çekilcek birileri rant peşinde koşcak birileri devletin atadığı yargıçlar sayesinde hakkındaki davaları düşürcek birileri yine cebini doldurcak birileri yine dağa çıkcak birileri yine dağdan indikten sonra çiçeklerle böceklerle karşılanıp 5000 lira ve türlü hediyeler alcak birileri yine oğluna gemi hanımına bilmem kaç bin dolarlık çanta bilmem kaç milyonluk villa alcak

BENDE HAYIR! dicem...

12 eylülde işkence görüp, öldürülen binlerce genç bu 12 eylülde yeniden öldürülcekler!..
kolay kazanılmadı bu vatan ve toprakları milyonlarca şehidin kanıyla alınan topraklar, yapılan şirketler teker teker onları vuran kişilerin eline geçti ve sessiz kalındı şimdi tutulup birde benden evet istiyolar Ne-A-Haş-Ünlem veririm.
:thumbup1::thumbup1:

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Kesinlikle HAYIR!

Yenilik diye aslında hiçbir şey getirmeyen pakete hayır. Gerçekte anayasada var olan maddeleri süsleyerek yazılmış bir kandırmaca paketi. Hatta kimileri de var olan haklarımızı da elimizden alacak maddeler. Ama sadece 12 Eylül'de canı yanmışlara intikam fırsatı veren, harika paketmiş gibi gösteriliyor. Devletin her güçlü kurumu Akp'nin elinde olmadığı sürece kapatılmaya, yetkileri sınırlandırılmaya çalışıldı. Ne zaman ki Akp'nin eline geçti yetkileri arttırıldı. Yeni makam araçları alındı. Daha neler neler...

Son olarak da evet veya hayır diyecek milyonlarca insanın çoğunun aslında birbirinden farkı olmadığını gördüm. İçlerinden milli şuur ile hareket edenler o kadar az ki. Gerçekten çok üzücü. Körü körüne bağlanmışlıkları bırakmak lazım. Biz koyun değiliz. Bir adamın peşinden gitmeyi bırakmalıyız.

BENDE HAYIR! dicem...

Aynen katılıyorum.

Erngnctrk

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Bazıları bu işi parti işine döndürüyor akp yapıyor ise kesinlikle doğru birşey değildir mantığı ile bakılıyor.Çok yanış.Akp'nin her yaptığı işte yanlış değil (Çoğu hatalı ama ne edelim başa gelen çekilir :D.). Kimse kimsenin evetine hayırına karışamaz sonucu 12 eylül'de göreceğiz.

Bir arkadaşın dedesi söylemişti bunu da ek olarak söyleyeyim;
Pkk'nın destekçisi olan parti hayır diyor ise ben kesinlikle evet derim diye. :D

Hayırlısı ne ise o olsun diyelim.

Peter

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Konu Siyasi bir konu olduğu düşüncesiyle,
Bir süper mod. inceleyene kadar kapalıdır :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...