Bir konu açıkken Login olmak... Olmaya çalışmak

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

onuar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir konudayken login olursak tekrar o sayfaya yönlendirilmiyoruz. Forumun girişine yönlendiriliyoruz. Hangi konu, hangi bölümde bilemiyoruz.

Giriş yaptıktan sonra geri gidiyorum ve "ReFresh" butonuna basıyorum.

Kullanış açısından oldukça yetersiz.

Yapabileceğiniz birşey var mı ?

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
86
evet bende tam bu konuyla ilgili yazı yazmayı düşünüyordum daha önce açılmışmı diye ararken bu topice rasladım

snra

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
İyi bir noktaya değinmişsin. Forumun henüz beta olması nedeniyle bu gibi eksiklikleri olması normal, zaman içinde düzeltilecektir. Siz gördüklerinizi bildirmeye devam edin ;)

Reaksiyon puanı
23

onuar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Wolf-sdn dedi ki:
Bete Lafından Anlamamış Herhalde :D

Bakınız betanın ne olduğundan anlayan arkadaşımız Bete diye buyurmuş.

Evet betanın eksiklerinin olması doğal. Eksik olan giderilsin diye belirttim.

onuar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet. "Bete Lafından Anlamamış Herhalde" lafını diyen benim tabi

Reaksiyon puanı
23
onuar dedi ki:
Evet. "Bete Lafından Anlamamış Herhalde" lafını diyen benim tabi

o yazdı bu yazdı ayrımcılığı yapmıyorum ben onun aşı şu an 9 böyle hatalar olabilir hem o küçük olsa bile senden belki daha çok şey biliyor ama bunun kargaşasını bırakıp forumda dost gibi olmalıyız şimdi sen bana kızıyorsundur wolfu koruduğum için o çocukta seni uyarmak istemiş aynı senin yöneticileri uyarmak istediğin gibi çocuk senle dalga geçmemiş bunu kötü anlamda anlamayın lütfen bundan sonra dostça konuşun ve özürdileyin birbirinizden ben eski forumda tugbagaleriyle kavga etmiştim kitab konusunda hem o benden büyük o benle barıştı birbirimizden özürdiliyerek sizde bizim davranışımızı örnek alarak barışın ;)

onuar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
"o çocukta seni uyarmak istemiş aynı senin yöneticileri uyarmak istediğin gibi çocuk senle dalga geçmemiş"

Yani daha sana birşey diyemiyorum. Ben kiminle dalga geçmişim ? Yazılanları tekrar bir oku.

Reaksiyon puanı
23
onuar dedi ki:
"o çocukta seni uyarmak istemiş aynı senin yöneticileri uyarmak istediğin gibi çocuk senle dalga geçmemiş"

Yani daha sana birşey diyemiyorum. Ben kiminle dalga geçmişim ? Yazılanları tekrar bir oku.

benim yazımı iyice okursan anlardın benim sana demek istediğim şey daha sakin konuşabilirdin sanki böyle kızmış gibisin isyan eder gibisin

onuar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Haklısın. İnsanlarla üçüncü şahısmış(Bete Lafından Anlamamış Herhalde) gibi konuşmak hoşbirşey değil ne de olsa.

;)
Kal sağlıcakla.

Reaksiyon puanı
23
onuar dedi ki:
Haklısın. İnsanlarla üçüncü şahısmış(Bete Lafından Anlamamış Herhalde) gibi konuşmak hoşbirşey değil ne de olsa.

;)
Kal sağlıcakla.

ve de böyle konuşma sanki uzak bir yere gidiyorsun ;)

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,003
Kişisel tartışmalarınızı ö.m ile halledin. Arkadaşımızın dile getirdiği sorun ile ilgilenilecektir.

KİLİT !..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...