Bir kıza nasıl açılırsın ?

halil413

Profesör
Reaksiyon puanı
0
bence çok fark eder. çünkü onunla olayımda nasıl olursa olsun bir süre sonra olmamaya başlar. yapamazsınız. sen ayapsan bile, o yapamaz.

onu kıskanmaktan baska hıc bır sorunum olmaz.herseyıde buraya yazamam ki ılla yazdırtcan :)

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Reaksiyon puanı
4
Yemişim hediyesini. Hediye dediğin nedir ki?

bold_death

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bir kıza açılamıyorsan sen zaten içe dönük asosyal bir insansın demektir. Önce bu sorunu yenmen gerekir.

somurgenim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dostum bir kıza açılmakta ne demek?denize mi açılıyorsun yelkenliyle?yat mı satın aldın?
Ha kıza açılmak dersen,istisnalar kaideyi bozmaz,ama çıkan kişiler aranan kişilerdir.ha niye bunu diyorum.çünkü maymun iştahlılar ,çevremde o kadar fazla ki(lise çevresinde ki bu sene lise bitiyor) illALLAH dedim artık.
Hatta kızın teki din iman bahseder,1 hafta önce mini etekli kızlara neredeyse küfür eder.Sonra kendisi mini etek giyer ,pardon giymez.tamam beni ilgilendirmez kimsenin ne dediği ama,tanımadığın kızlara dikkat et dostum.ben daha 18ime yeni girdim,ne kızlar gördüm.
Şimdi haber kaynağımdan aldığıma göre o kız,çorap değiştirir gibi erkek değiştiriyor ve onunla çıkan erkeklerde o kızın(o.. falan demedim yanlış anlama,döneklik anlamında) ne olduğunu bilmiyorlar.yarın bir gün bir erkek onunla evlenirse,karaktersizliğini bilipte evlenecek değil.ikili oynuyor kızlar.Erkeklere laf ederler ama,kendi içlerinde de var maymunluk.Açlar efendim açlar.Her iddiasına varım:çoğu kız senden yakışıklısını bulsun ,kıçına tekmeyi basar.istisnalar kaideyi bozmaz,ama ben kıçıma tekmeyi basmayacak bir kız bulsam,anında veririm.tabi güzel olsun canım.

Nick.Rey

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Çekinme söyle utanılcak birşey yok birgün gider bunu demek istersin diyemezsin pişman olursun hocam korkma :)

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
su okul bitsin hele :) sölicem kıza ondan hoşlandıgımı yeter artık uleyn ! :D
Okul bitince fırsat bulamayabilirsin, bende bir kere öyle söyleyeyim diye düşünmüştüm, hiç yalnız kalamamıştı :) Son güne bırakma işini. Boşa dememişler, bugünün işini yarına bırakma diye :)

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Okul bitince fırsat bulamayabilirsin, bende bir kere öyle söyleyeyim diye düşünmüştüm, hiç yalnız kalamamıştı :) Son güne bırakma işini. Boşa dememişler, bugünün işini yarına bırakma diye :)
okul kapanmadan o kızı görecegimi sanmıyorum :)

Cedriic

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Dostum Kızdan Korkma. İçinden Ne Geliyorsa Söyle. Yok Şunu Diyim Yok Bunu Diyim Demekle Olmaz. İçinden Ne Hissediyorsan Onu Söyle Kıza. Daha Etkileyici Olur. ( Bence )

İhtiyar-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0
farek etmeye çalışıyorum ama olmuyor işte.
Aşkı sadece bununla sınırlama ben sana her gördüğün kızda birşey ara demiyorum.
Aşk bana göre evre evredir yani bir kız en baştan hadi çıkalım demez.
Hoşlanacak tanışmak,tanımak isteyecektir.
Ortamın muhabbetin ve güvenirliğin olması gerekir bu yüzden güven vermelisin daima güvenilir olmalısın ve hiç şaşmamalısın.
Doğru kızı bulursun İNŞALLAH.

hayır?işte encok bundan korkarım
Arkadaşım sen aşık değilsin bence belkide aşıksın ama bana göre bu bir hoşlantı.
Söylemiştim kızın üstüne fazla gidip şımartmamalısın sevdiğini anlarsa sen hariç herkesi sever.
Sen ona değil o sana gelecek güven vereceksin.

Gidip böyle yapacam diyorsun bu yaptığın çok mantıksızca ve saçma.Kız tabikii sana diyecektir onun yerine şunu dene.
Git yanaş yanına "Merhaba" de. o da merhaba diyecektir.
Haddim olmadan soruyorum ama mazur görün neden sigara içiyorsunuz ?
Samimi olursan konuşur olmazsan sanane der.
Sanane derse;"Yanlış anlamayın lütfen,sadece içmenizi istemiyorum çok zararlı bilmiyormusun" de.
Evet biliyorum diyecektir.
Bence içmemelisin senin gibi nasıl sigara içer ?
Diyerek konuyu aç muhabbeti abi ne diyeyim artık.
Yada çok seviyorsan direkt git adam gibi kendin ol kendini ezmeyecek düşürmeyecek şekilde söyle unutma dünyada sadece kızlar yok. Bir kız gelir bir kız gider önemli olan güvenilir ve samimi olmak. :)

halil413

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Aşkı sadece bununla sınırlama ben sana her gördüğün kızda birşey ara demiyorum.
Aşk bana göre evre evredir yani bir kız en baştan hadi çıkalım demez.
Hoşlanacak tanışmak,tanımak isteyecektir.
Ortamın muhabbetin ve güvenirliğin olması gerekir bu yüzden güven vermelisin daima güvenilir olmalısın ve hiç şaşmamalısın.
Doğru kızı bulursun İNŞALLAH.

Arkadaşım sen aşık değilsin bence belkide aşıksın ama bana göre bu bir hoşlantı.
Söylemiştim kızın üstüne fazla gidip şımartmamalısın sevdiğini anlarsa sen hariç herkesi sever.
Sen ona değil o sana gelecek güven vereceksin.

Gidip böyle yapacam diyorsun bu yaptığın çok mantıksızca ve saçma.Kız tabikii sana diyecektir onun yerine şunu dene.
Git yanaş yanına "Merhaba" de. o da merhaba diyecektir.
Haddim olmadan soruyorum ama mazur görün neden sigara içiyorsunuz ?
Samimi olursan konuşur olmazsan sanane der.
Sanane derse;"Yanlış anlamayın lütfen,sadece içmenizi istemiyorum çok zararlı bilmiyormusun" de.
Evet biliyorum diyecektir.
Bence içmemelisin senin gibi nasıl sigara içer ?
Diyerek konuyu aç muhabbeti abi ne diyeyim artık.
Yada çok seviyorsan direkt git adam gibi kendin ol kendini ezmeyecek düşürmeyecek şekilde söyle unutma dünyada sadece kızlar yok. Bir kız gelir bir kız gider önemli olan güvenilir ve samimi olmak. :)
kızla konusuyoruz zaten muhabbetimiz var,merhaba kısmını coktan gectik
su son cumledeki bakıs acısını cok dusunuyorum olmuyor yanı hoslantı olsa 8 aydır coktan unuturum,her sabah ısmını sayıklaya sayıklaya kalkıyorum kollarım kenetleniyor oderece.

İhtiyar-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Aşık olman sadıklığını gösterir.Güvenilirliği geliştirir dürüstlüğü açığa vurur.
Şöyle kendin ol başka bir kimliğe bürünme kendin ol ama konuşurken o güveni ver her zaman güven ver. Gözlerine bak asla çekinme.
Samimi ve güvenilir demiştim.Asla yalan söyleme kendin gibi ol güven ver ve konu sulanmasın. ;)

GaMeRR119

Profesör
Reaksiyon puanı
1
senin sorunu bir arkadaşa sordum şöyle dedi...hocam aşık olmak diye birşey yoktur paran varmı herşey vardır...

halil413

Profesör
Reaksiyon puanı
0
senin sorunu bir arkadaşa sordum şöyle dedi...hocam aşık olmak diye birşey yoktur paran varmı herşey vardır...
bana diyorsan logoya bakmayı unutmussun anarşistim,paranın verdıgı mutluluktan hep bir nefret vardır ıcımde

-MuzaffeR-

Reaksiyon puanı
4
kızla konusuyoruz zaten muhabbetimiz var,merhaba kısmını coktan gectik
su son cumledeki bakıs acısını cok dusunuyorum olmuyor yanı hoslantı olsa 8 aydır coktan unuturum,her sabah ısmını sayıklaya sayıklaya kalkıyorum kollarım kenetleniyor oderece.

hocam bende o dereceye gelmiştim. sonra noldu ? başkasıyla çıktığını, gayet mutlu oluğunu vs. öğrendim. kısaca unuttum resmen.

ha iyeceksin o kadar mı kolay vazgeçtin ? vazgeçmesem ne yapacağım ?

Nick.Rey

Profesör
Reaksiyon puanı
1
hocam bende o dereceye gelmiştim. sonra noldu ? başkasıyla çıktığını, gayet mutlu oluğunu vs. öğrendim. kısaca unuttum resmen.

ha iyeceksin o kadar mı kolay vazgeçtin ? vazgeçmesem ne yapacağım ?
Benimde bu tarz oldu baktım olmucak söyleyemiyorum unuttum normal bir insan benim için şuan .

-MuzaffeR-

Reaksiyon puanı
4
İyi yapmışsın hocam sana kız mı yok :D

kız , aradığın zaman bulunmaz; kızla uğraşacak vaktin olmadığında seni bulur. ya da sevgilin olduğu zaman bulur :) şimdi umrumda değil ama yine biri buldu . uğraşmak istemiyorum , kızada böylece söyleyemiyorum tabi uuğraşıyoruz bakalım.

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Sayfa 12 olmuş hala teklif edelecek. Getirin şu kızı sopaya çekicem baksın şu çocuğa :p