kızı seviyorum nasıl açılmalıyım

sadece biri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cidden çok seviyorum kızı ortak yönlerimiz var ama çok samimi değiliz nasıl hoşlandığımı söylerim taktik verin kızla aynı dershandeyiz hergün görüyorum nasıl muhabbet başlatmalıyım ilk defa yapcam böyle bişey yardım edin bişey bilmiom fazla

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
cidden çok seviyorum kızı ortak yönlerimiz var ama çok samimi değiliz nasıl hoşlandığımı söylerim taktik verin kızla aynı dershandeyiz hergün görüyorum nasıl muhabbet başlatmalıyım ilk defa yapcam böyle bişey yardım edin bişey bilmiom fazla
Benim düşüncem sevdiğin için değilde denemek için yani birbirinizi sevebileciginize inandığın için çıkmanı inandırmani isterim kızın kişiliğini bilmiyorsan belkide sevdiğini hissettirdiğin an kaybedersin oynatabilirde senden.hergun gördüğün bir kız senin ona baktığın gibi sana bakıyorsa yüz yüze geldiğinizde günaydın deyip ordan başlayıp bir kaç gün sonra sohbeti ilerletmen ve Instagram vb hesaplarını alıp ordan konuşmaya devam edip 1 hafta sonra kafa yapınız eğer uyuşuyorsa kızın duyguları senin beklentilerini karşılıyorsa birbirimize iyi geliyorz inanıyorm iliskimizi daha ileriye taşıyalim vb de değerli hissettir olursa olur zaten.