Bir kıza nasıl açılırsın ?

Bu konuyu okuyanlar

LeoMessi1037

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben biraz daha ilerisi için yazıyorum bunları :D

Tanıştınız ve 2-3 gün beraber geçirdikten sonra iş teklif etmeye geldiğinde şöyle yapıyorsun.Yaşadığın yerde istanbuldaki istiklal caddesine benzer enine küçük boyuna büyük bir sokak vardır azıcık da işlek olsun.okuldan arkadaşların veya akrabalardan 8-10 kişi buluyorsun.Ellerine şu işçilerin protesto falan yaparken yazılar yazdıkları pankarttan alacaklar.kalemler ile atıyorum "Zeynep,Koray seni çok seviyor" yazacaklar.sonra siz dolaşırken sokağın bir başından gireceksiniz,zaten orda hazır olan arkadaşların da ellerinde pankartlarla karşınızdan gelecek,pankarta yazıları canlı bir renkle yazın ve arkadaşların beyaz ağırlıklı giyinsin ki kız arkadaşının ilgisini çeksin zaten pankartta yazanları okuyunca şaşıracaktır diz çök ve teklif et.(denendi,onaylandı kullanım hakları bendendir :D )

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Sende hababam sınıfındaki sahnede olduğu gibi tokatı yapıştırırsa bir tanede sen çakarsın. :)

Tokat yapıştırmak ne demek. Birine seni seviyorum dedin diye tokat mı yiyeceksin. Haa terbiyesizlik yaparsın kıza o zaman başka. Tokatta atsın tekmede. Ama seven insan sevdiğinin saçının teli incinmesin ister.

Bu sebepten çekineceğin birşey yok. Böyle komik ihtimalleride düşünme. Baktın hakket attı tokatı bir tanede sen patlat altta kalma. :D

[video=youtube;7VqyrdqEMHY]http://www.youtube.com/watch?v=7VqyrdqEMHY&feature=related[/video]

valla haftasonunu beklicem :) haftasonu sölicem kıza ondan hoşlandıgımı :D
ne olursa olsun :D

thesavarona

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bana özelden Yaz Sana 2 laf söylicem kesinlikle olacakdır.En kralının bile bi zaafı vardır.

GaMeRR119

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Soru : Bır Kıza Nasıl Açılırsın ?

Cevap : Açılamaz Utancından Yerin Dibine Girer Vede Sadece Ona Bakmakla Yetinirsin :)

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Reaksiyon puanı
4
yaratıcılığın ile konuş be ustam.a ben 3 yıl önce kızın birini alım arkadaşının yanında dedim böyle böyle kızın dediği şu : 'ben seni arkdadşım olarak tanıdım.' tabi olay orda kapandı.

kızlar çok beğeniyoarlar kendilerini, bulunmaz hint kumaşı sanıyorlar ama bilmiyorlar ki bulunmaz hint kumaşıda elbet bulunur.

Not : iğrenç bir espri oldu, kabul ediyorum. Üstüme beton atın.

halil413

Profesör
Reaksiyon puanı
0
bende bir aşk yaşıyorum 8 aydan beri konusamıyorum arkadasım senın gıbı ben 21 o 22 yasında haftada 1 kere goruyorum oda sesım tıtrıyor konusurken onunla ıcımde hep boyle dıyorum
o beni herhalde sevmıs,ben se onu her halde sevıyorum
bende konuscam ama cesaret edemıyorum adına yapmadıgım sey yok bır umut var ıcımde gıt gıde karanlıga gomuluyor,
bende bırseyler denıcem bakalım
bu şiir benim gibi olanlara armagan ediyorum
[video=youtube;QeILrUIfnqY]http://www.youtube.com/watch?v=QeILrUIfnqY[/video] [MENTION=269853]Meryyy[/MENTION] hadi kardesim hallet su işi bir adres ver bana

GassipGirl

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Ben bir bayan olarak karşımdaki bana benimle çıkar mısın dese sinir olurum.
Senden hoşlanıyorum dese de çok etkilenmem.
Bundan yıllar yıllar önce sınıftan bir arkadaşım vardı çok utangaç,efendi ve çok çalışkan bir arkadaştı.
Karakter olarak çok begenirdim.
Okul biterken bana kolye almış yanıma geldi yüzüme baktı "ben seni çok seviyorum
hem de ilk tanıdığım günden beri ve bu senin için" dedi.Ona karşı hiç öyle şeyler dusunmemiştim dondum kaldım kolyeyi verdi kaçtı zaten.o gun çok düşündüm ama kimseye bişey söylemedim çünkü öyle masumduki onu incitmekten duygularıyla dalga gectiğimi sanmasından korktum.
Ertesi gün yanına gittim kolyeyi geri verdim kusura bakma dedim.
neden dedi sen benim arkadaşımsın olmaz dedim hoşlantı bile yoktu olsaydı kabul ederdim.
Bari kolye kalsın ben napacam onu dedi. Ben de sakla vereceğin birisi çıkacaktır bir gun demiştim.
Saygı duydu duymak zorunda kaldı belki de.
Olay kapandı yıllar geçti o insanı hala saygıyla anıyorum üslubun çok önemli sevmek dalga geçilecek bir duygu değil bence saygıyı en çok hakeden duygudur.

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Bırak o açılsın sana.

-MuzaffeR-

Reaksiyon puanı
4
[video=youtube;7zKsK0dSDIE]https://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=7zKsK0dSDIE[/video]

halil413

Profesör
Reaksiyon puanı
0
bu hafta ilk defa gördüm onu sigara içerken slim bir sigara elinde ovusturuyordu yeni baslamıs herhalde ıcım cız etti gelecek hafta uyarıcam onu sigara içme böyle olur soyle oda dicek sanane,hiç sigara içmem su hayatta arkasında gidicem ben yakıcam bir sigara ilk defa ıcıcem oda sorucak neden ıcıyorsun dıye banane!

soyle bır plan yaptım ıcımde olursa en azından benım sevgımı anlar
sızce nasıl?

-MuzaffeR-

Reaksiyon puanı
4
bu hafta ilk defa gördüm onu sigara içerken slim bir sigara elinde ovusturuyordu yeni baslamıs herhalde ıcım cız etti gelecek hafta uyarıcam onu sigara içme böyle olur soyle oda dicek sanane,hiç sigara içmem su hayatta arkasında gidicem ben yakıcam bir sigara ilk defa ıcıcem oda sorucak neden ıcıyorsun dıye banane!

sızce nasıl?

dnemek gerek.

Fantoma

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Bu devrin genç ilişkilerini pek anlayamasam da, dünyanın her yerinde geçerli kurallar vardır.
Saygı, dürüstlük ve kibarlık
Atıyorum beraber evlerinize yürümeyi teklif et, yolda özellikle gözlerine bakarak ondan hoşlandığını söyle.
Bir süre sessiz kal.
Hafta sonu onunla buluşmak istediğini söyle.
Biraz yaratıcı ol ve ne olursa olsun klişe sözlerden kaçın.
Yani benimle çıkar mısın? yerine hafta sonu buluşma.
Buluşma teklifini kabul ederse, mesele yok.
Etmezse biraz daha damara gir.
Asla neden diye sorma.
"Rüyalarımda seni görmekten bıkmadım, ama seni hep yanımda görmenin beni çok mutlu edeceğini bilmeni istiyorum.
Senin de benimle aynı duyguları hissedeceğinden emin olmasam sana buluşma teklifi yapamazdım zaten."
Gibi, durumunu sanki ondan ışık almışsın gibi hissetiren benzer sözler kullan.
Buluşmayı üstele.
Asla yalvarır gibi değil, mutlaka gözlerine bakarak.
Sen şöylesin, sen böylesin gibi pohpohlamadan.
Olduğun gibi dürüstçe konuş.
Yürüme teklifini atkadaşları arasında değil, yalnız iken yap.

Eğer yine kabul etmezse, onunla buluşmak için ne yapmak gerektiğini sor.
Çünklü mutlaka buluşmak istediğini vurgula.
Gibi.

-MuzaffeR-

Reaksiyon puanı
4
sigara sevmiyorum yasak zaten bana bademciklerdne dolayı atesım 45 dereceye cıkıyor acıle yatırılıyorum hemen,
ortak bir nokta arıyorum benı yanlıs anlıyor soru sordukca batıyorum hep

o zaman saakat bir durum . hadi hastaneye yetişemzsen , yetiştirilemezsen ? 45 derece havalenin kralını geçirtir . beyninde oluşabilecek zararların farkındasındır umarım.

halil413

Profesör
Reaksiyon puanı
0
ne planlar kuruyorum hergun ona yapıcaklarım ıcın,gün geldiginde hepsini unutuyorum cunku onun yanında oluyorum

İhtiyar-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Çoğumuzun ağzı çok ısrar etmekten,yüz vermekten,kendini birşey zannetmesine sebeb olmadan yandı. O yüzden yoğurt'u üfleyerek yiyoruz.Demem odurki fazla şımartmayacaksınız üstüne gitmeyeceksiniz güven vereceksiniz önemli olan tene değil kalbe dokunmak.

halil413

Profesör
Reaksiyon puanı
0
o zaman saakat bir durum . hadi hastaneye yetişemzsen , yetiştirilemezsen ? 45 derece havalenin kralını geçirtir . beyninde oluşabilecek zararların farkındasındır umarım.
biliyorum ama mecburum,yapıcak bir şey yok hep bir adım atmam gerek

-MuzaffeR-

Reaksiyon puanı
4
biliyorum ama mecburum,yapıcak bir şey yok hep bir adım atmam gerek

senin seçimin ama dikkatli ol, hayatından olabilirsin.

Çoğumuzun ağzı çok ısrar etmekten,yüz vermekten,kendini birşey zannetmesine sebeb olmadan yandı. O yüzden yoğurt'u üfleyerek yiyoruz.Demem odurki fazla şımartmayacaksınız üstüne gitmeyeceksiniz güven vereceksiniz önemli olan tene değil kalbe dokunmak.

kabine okunabileceğim birini henüz bulamadım.

halil413

Profesör
Reaksiyon puanı
0
bak ben bu zaman kadar hıc bır kızdan hoslanmazdım bir fotokopi kagıdı gibi hepsi benim için ilk tanıstıgım gunu hatırlıyorum hoslanmıstım ama unutucaktım 2 ay sonra meraklanmaya basladım daha sonra da aklımı yetırdım artık bir damga mı desem bilmiyorum bundan sonrada nereye gıdersem nasıl olsa bıle unutamıcam,psikaytırye bıle gıttım fayda etmedı zaten
unutmak ıstıyorum bıryandan ama neden unutayım dıye soruyorum kendıme

İhtiyar-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0

Farkedememişsindir.

bak ben bu zaman kadar hıc bır kızdan hoslanmazdım bir fotokopi kagıdı gibi hepsi benim için ilk tanıstıgım gunu hatırlıyorum hoslanmıstım ama unutucaktım 2 ay sonra meraklanmaya basladım daha sonra da aklımı yetırdım artık bir damga mı desem bilmiyorum bundan sonrada nereye gıdersem nasıl olsa bıle unutamıcam,psikaytırye bıle gıttım fayda etmedı zaten
unutmak ıstıyorum bıryandan ama neden unutayım dıye soruyorum kendıme
Niye unutmaya çalışasınki ? Kıza açıl ;)

İhtiyar-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0

fırtınaya yakalanmaktan korkuyorum

:D Korkarsan kazanamazsın. Kızlar karşısında çekinmeyeceksin sen ona değil o sana gelecek ama güvenirliliğine,kibarlığına ve dürüstlüğüne.
Git karşısına içinden ne geliyorsa onu söyle.Ne diyeyim ben sana kardeşim evet derse senindir hayır derse nedenini bile sorma.
Kaybeden o olur.

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242

sızce nasıl?

Niye böyle birşey yapıyorsun ki? Kız sadist mi? :D Bırak kendi bataklığında eğlensin. :)

halil413

Profesör
Reaksiyon puanı
0

:D Korkarsan kazanamazsın. Kızlar karşısında çekinmeyeceksin sen ona değil o sana gelecek ama güvenirliliğine,kibarlığına ve dürüstlüğüne.
Git karşısına içinden ne geliyorsa onu söyle.Ne diyeyim ben sana kardeşim evet derse senindir hayır derse nedenini bile sorma.
Kaybeden o olur.
hayır?işte encok bundan korkarım

Niye böyle birşey yapıyorsun ki? Kız sadist mi? :D Bırak kendi bataklığında eğlensin. :)
bana karşı sadist,ama farkında degıl,bataklıktan cıkarmak benım gorevım yoksa ben sadist olurum

Son mesajlar