Bir günde bin TL Fiyat değişikliği

Bu konuyu okuyanlar

Kubilayhan014

Doçent
Reaksiyon puanı
179
philips sanırım led monitördü led monitör özellikle montaj işlerinde ölü bir panel montaj için en iyisi ıps dir renkleri daha iyi gösterir ve daha hoş gözükür
bak bu fotoda gördüğün gibi
ıps in renkleri daha güzel
Mesaj otomatik birleştirildi:

baştaki monitör ıps

fiyat olarak uygun youtubede de inceleme videoları izlersen kafana yatarsa al derim eğer yerin varsa büyük olanı al ben şahsen büyüğünü alırdım
Philips de IPS diye biliyorum. Philips monitörü bana bu forumdan Biri önerdi Sizin göndermiş olduğunuz monitör ile Philips arasında kalmıştım Philips'i al demişti.

Arjinn

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
ayrıca 2500tl ye bunuda alabilirsin
inceleme videosuda budar ürünün

ayrıca iyi bir inceleme videosu olan bir ürün daha
ürün
inceleme

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Dolar kuruna bağlı olarak düşüyor.Zaten satıcı da demiş stoklar tükendi diye.Tedarikçi daha ucuza alacak daha ucuza satacak.

Kubilayhan014

Doçent
Reaksiyon puanı
179
Eski konulara nereden bulabilirim forumda?
Önceden açmış olduğum bir kaç konuya ulaşmak istiyorum bulamadım.

Dolar kuruna bağlı olarak düşüyor.Zaten satıcı da demiş stoklar tükendi diye.Tedarikçi daha ucuza alacak daha ucuza satacak.
Önceden sepette eklerdim ürünleri 10 tane ekleyince tükendi uyarısı çıkardı. Şimdi 7 tane ekleyince tükendi uyarısı çıkıyor. Yani halâ ürün var satıcının elinde. Ama fiyat farkı çok yüksek gerçekten.

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Bazıları önceden kur düşünce alıyor stokluyor.Sonra kur yükselince pahalıdan satıyorlar.Malesef hala yapıyorlar ve bunları denetleyen bir kimsede yok.

Kubilayhan014

Doçent
Reaksiyon puanı
179
Bazıları önceden kur düşünce alıyor stokluyor.Sonra kur yükselince pahalıdan satıyorlar.Malesef hala yapıyorlar ve bunları denetleyen bir kimsede yok.
Anlıyorum doğru denetleme aslında şart.

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Bizde şimdi sistem toplamaya çalışıyoruz.Her şey dolar bazlı sanki dolar artınca yerli mala bile zam geliyor.Keşke fan olsun monitör olsun bütün ekipmanları yerli üretebilsek böylece neredeyse en fazla dolar bazlı ürün alınan bu sektör gelişir.

Kubilayhan014

Doçent
Reaksiyon puanı
179
ayrıca 2500tl ye bunuda alabilirsin
inceleme videosuda budar ürünün

ayrıca iyi bir inceleme videosu olan bir ürün daha
ürün
inceleme
32 İnç çok mu büyük olur acaba? ?

Bizde şimdi sistem toplamaya çalışıyoruz.Her şey dolar bazlı sanki dolar artınca yerli mala bile zam geliyor.Keşke fan olsun monitör olsun bütün ekipmanları yerli üretebilsek böylece neredeyse en fazla dolar bazlı ürün alınan bu sektör gelişir.
Evet maalesef öyle haklısınız. Bilgisayar bileşenleri konusunda tamamen dışa bağımlı bir haldeyiz.

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
''Bir gün gelecek,bu ülkenin oyunseverleri de ucuz ve performanslı bir bilgisayara kavuşacak.Bunu hissediyorum!!''

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
Arkadaşlar çok güzel öneriler vermişsiniz özelliklere bakınca eş gibi duruyor ama bir de şu yönden bakmak lazım, Philips modeli çok modern duruyo ama buraya atılan çoğu model kalın kasa, gaming vs. ürünler. Tasarıma da özen göstererek seçmiş arkadaş alacağı ürünü.

Kubilayhan014

Doçent
Reaksiyon puanı
179
''Bir gün gelecek,bu ülkenin oyunseverleri de ucuz ve performanslı bir bilgisayara kavuşacak.Bunu hissediyorum!!''
Umarım olur gerçekten ihtiyacımız var.

Arkadaşlar çok güzel öneriler vermişsiniz özelliklere bakınca eş gibi duruyor ama bir de şu yönden bakmak lazım, Philips modeli çok modern duruyo ama buraya atılan çoğu model kalın kasa, gaming vs. ürünler. Tasarıma da özen göstererek seçmiş arkadaş alacağı ürünü.
Evet bu konuya değinmeniz doğru tasarım ödüllü bir monitör Philips.

Hepinize teşekkür ederim sizleri de yordum kusura bakmayın.
Philips gibi kafama yatan bir monitör bulamadım gerçekten. İndirim beklemeyi düşünüyorum.

Son düzenleme:

taner_avci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Kubilayhan014

Doçent
Reaksiyon puanı
179

Son mesajlar