BIOS USB Seçiliyken Bu Hatayı Alıyorum

Bu konuyu okuyanlar

TheJoker0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Arkadaşlar herkeze merhaba sizlere detaylı bir şekilde hatamı anlatayım ben Windows 10'un yanına DualBoot ile Kali Linux 2020.3 sürümünü kurdum. Birkaç Hata verdi ama kurdum. Sonra Kali ile başladığımda terminal cmd gibiydi sadece terminal vardı sim siyah dedim ki kali linux böyle değil sanırım yanlış kurdum sonra Windows 10 ile başlattım Disk Yönetimine girdim Kali Linux için ayarlamış olduğum Diski sildim birimi sildim sonra biraz takıldım kapattım Bilgisayarı. Sonra geri açtım açtığımda bana bu hatayı veriyordu
Grub rescue>
Onuda çözdüm sonra Kali Linux 2020.3 sürümünü tekrardan kurdum ve pc çalıştı win 10 girdi ama kali linux yine değişik bir terminalle açıldı masaüstü yok sadece terminal
Sonra tekrar Windows 10 ile pc ye girdim Disk yönetiminden sildim artık hatayı nasıl olsa düzelteceğimi sandım takıldım kapattım. Uyudum sonra açtım hiçbirşey gelmedi simsiyah ekran ilk satırda _ sönüp yanıyor sönüp yanıyor

Hatalar bu hdd ile açtığımda grub hatası usb ye kali linux iso ayrıltırıomış attım olmadı win 8.1 attım iso ayrıştırılmış ama olmadı yardımlarını bekliyorum lütfen geri dönüş yapın ve dual boot ile kali linux nasıl kurarım kali linux u kurdugumdada bu Hatayı almıştım

Hata benle aynı ama kullanıcı bende root yada kaliydi

Bilgisayar Hakkında Bilgiler: Eski BIOS Disk Mbr
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar lütfen yardım edin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çözüldü

Son düzenleme: