cmlk93

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Number one da bi şarkı duymustum. Telefondan ses kaydı yaptm pek kaliteli değil ama bilen kişiler anlar zaten :D Link altta

speedy.sh/Cy5Yb/Ses001.mp3

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
run for your life diye bir şarkı dinlemiştim geçenlerde youtube de aradım fakat çıkan o kadar run for your life şarkısından hiçbiri dinlediğim değildi başka sitelerde de bulamadım. Şarkı hafif başlıyor sonradan coşuyor.

Şarkının adını biliyorum fakat bulamıyorum bir türlü

bahtenis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar yıllar önce dreamde dinlemiştim. yaklaşık bir yıl önce bir daha denk geldim ama grubun şarkının ismini alamadım.
Klip şöyleydi. İki eleman trafik kazası yapmışlar. ellerinde el fenerleri rc araba. yolda yürüyorlar. yürürken anlık kesitlerle karşılaşıyolar. sonunda önce arabanın şarjı daha sonra el fenerleri bitiyor. o şekilde klip bitiyordu. adamlar ölmüşler so yolculuklarını yapıyorlar. slow bir şarkıydı.
yardımcı olursanız çok sevinirim. delirmek üzereyim

Broken Bells - The High Road (http://www.youtube.com/watch?v=gWBG1j_flrg)

arkadaşlar yıllar önce dreamde dinlemiştim. yaklaşık bir yıl önce bir daha denk geldim ama grubun şarkının ismini alamadım.
Klip şöyleydi. İki eleman trafik kazası yapmışlar. ellerinde el fenerleri rc araba. yolda yürüyorlar. yürürken anlık kesitlerle karşılaşıyolar. sonunda önce arabanın şarjı daha sonra el fenerleri bitiyor. o şekilde klip bitiyordu. adamlar ölmüşler so yolculuklarını yapıyorlar. slow bir şarkıydı.
yardımcı olursanız çok sevinirim. delirmek üzereyim

run for your life diye bir şarkı dinlemiştim geçenlerde youtube de aradım fakat çıkan o kadar run for your life şarkısından hiçbiri dinlediğim değildi başka sitelerde de bulamadım. Şarkı hafif başlıyor sonradan coşuyor.

Şarkının adını biliyorum fakat bulamıyorum bir türlü

Faithless - Dance For Life (http://www.youtube.com/watch?v=zueiDqJWCDw)
adı farklı ama aklıma bu geldi bi tek.

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
bi ara foxta intercities şehirler yarışıyor diye bi yarışma vardı
yarışmanın sonunda çalan bi müzik vardi :) tam hatirlamıorum nasıl bişeydi :) hatirlayan varmı acaba ? :p

sleeper

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benimki biraz zor olacak sanırım :D call me maybe parçasını bilmeyenimiz yoktur herhalde.aradığım paçanın sözleri sanki buna benziyor ama erkek söylüyor.biraz atmasyon ile şöyle: baybe call me bay in four your baybe :D kendi halimde arıyorum ama bir sonuca henüz ulaşamadım. :) Rayoda fenomende dinledim kayıt yapıcam tekrar çalmasını bekliyorum :)

MetinAtgl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Beyler klipten tek bir yeri hatırlıyorum inşallah bilen vardır.Şarkıyı söyleyenide hatırlamıyorum(sadece siyah(zenci) oldugunu hatırlıyorum) Klipte küçük bir konser alanına ayaklarına takılı bir alet var onla zıplayarak geliyor orda şarkıyı söylüyor.Şarkıyı sevmiştim ama ismini bir türlü bulamadım.

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Bu kadar az bilgiyle bulunacağını sanmıyorum.

162c916a87e53f33f0721354a6995ad102be66e0

MetinAtgl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benimde pek umudum yok ama yinede hatırladığım kadarı ile söyliyim dedim belki bilen vardır diye :( şarkı R&B bu arada.