*caramel*

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir şarkı arıyorum ve bu şarkıyı birtürlü bulamıyorum gerçi şarkının sözleri aklımda degil sadece klibinden birkaç kare aklımda şarkı 90 yıllarından başında çıkmıştı şarkıyı söyleyen yorumcu erkek çok hareketli bir parça degildi orta ritim klipte herkesin üstleri çıplak vaziyette yere bağdaş kurup oturmuşlar klipteki herkes el ele tutuşmuşlar aklımda kalanlar bunlar aslında bu şarkıyı abim bulmayı çok istiyor ve güzelde bir şarkıydı

N4O1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
http://www.youtube.com/watch?v=3QU9wPQGUX8&NR=1

4:20de başlayan melodiye benzeyen bir şarkı vardı Türkçe. Anla kelimesi falan geçiyordu içinde aslında hiç dinlediğim tarz değil ama o şarkıdaki melodi çok hoşuma gitmişti anımsayan eden var mı? Zihnimde canlandırmaya çalışıyorum kelimeleri ama yok olmuyor.

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Gülmekten adam anlayamıyor ki? :) Gülmese bile belli etmiyor. :)

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
bilse bilse [MENTION=19025]AliA[/MENTION] bilir o zaman :)

Y!LM@Z

Profesör
Reaksiyon puanı
45
http://www.youtube.com/watch?v=3QU9wPQGUX8&NR=1

4:20de başlayan melodiye benzeyen bir şarkı vardı Türkçe. Anla kelimesi falan geçiyordu içinde aslında hiç dinlediğim tarz değil ama o şarkıdaki melodi çok hoşuma gitmişti anımsayan eden var mı? Zihnimde canlandırmaya çalışıyorum kelimeleri ama yok olmuyor.

Kahkahalar arasından şarkıyı seçmek biraz zorladı=) ama melodiyi dinleyince aklıma bu şarkı geldi.
http://www.youtube.com/watch?v=5qVQ26UtuLU

N4O1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=95679]THR[/MENTION] Yok malesef o da değil:(

ryu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar marc antony'in bir şarkısını sorucam klipte mark antony yönetmen gibi oyuncu gibi film seti ortamı vardı slow bir parçaydı kanal 1 meşhur olmadığı zamanlarda yabancı video klipler yayınlanıyordu orda görmüştüm

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Youtube'da bir video görmüştüm. "The Spiritual Dance" diye. Altta sanatçı ve sözler yazsada Sanatçıyı unuttum. "Athena, Athena" diye başlayan kısımları vardı.

Acaba bulunur mu? :)

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
Arkadaşlar bu videonun en başında çalan şarkıyı biliyor musunuz, kim söylüyor, şarkının adı ne? Bilen varsa ve de bana söylerse çok mesut ve bahtiyar olurum efendim. :)

Şöyle bir arama yapman yeterli o şarkı için

THIS BOY'S FIRE - Jennifer Lopez Feat.Santana

Quickly

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Çok teşekkürler arkadaşlar, yıllardır bu şarkıyı alışveriş merkezlerinde duyar ama hangi şarkı olduğunu bilmezdim. Cansınız yaa