ewrecca

Doçent
Reaksiyon puanı
0
http://www.youtube.com/watch?v=zqmrEa5DLig
bu videodaki art alandan gelen müziği bilen bulan gören işiten varmı videodan alamıyorum sesler üst üste binmiş :D temiz net bir çekimi lazım ( ilk kısımda hafif hafif başlayan akustik gitar saz arası bir sesle başlıyor o müzikten bahsediyorum)

bu videonun orjinalinde farklı bir müzik var

şimdiden teşekkürler

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
bu videodaki art alandan gelen müziği bilen bulan gören işiten varmı videodan alamıyorum sesler üst üste binmiş :D temiz net bir çekimi lazım ( ilk kısımda hafif hafif başlayan akustik gitar saz arası bir sesle başlıyor o müzikten bahsediyorum)

bu videonun orjinalinde farklı bir müzik var

şimdiden teşekkürler

Videoyu eklememişsiniz.

Cedriic

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Buyur Kardeşim

[h=1]Frank Stallone - Take You Back[/h]

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
sıgara bahalandı 2012 en düşük sığara 5.5 tl olacak yazık emeğine yazık olur

ryu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bir şarkı vardı adını hatırlamıyorum ama nakarat kısmında hey ya hey ya diyorlardı he bu arada şarkı outkast - hey ya parçası değil onu yazmayın adam çok hızlı rap söylüyordu pes brezilya ligi yama oyununda soundrackti bu parçayı bulamıyorum bulunucağınıda düşünmüyorum bir mucize olursa memnun olurum saygılar awaniwe gibi bişeyler diyordu galiba hatırlamıyorum

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Arkadaşlar bir şarkı vardı adını hatırlamıyorum ama nakarat kısmında hey ya hey ya diyorlardı he bu arada şarkı outkast - hey ya parçası değil onu yazmayın adam çok hızlı rap söylüyordu pes brezilya ligi yama oyununda soundrackti bu parçayı bulamıyorum bulunucağınıda düşünmüyorum bir mucize olursa memnun olurum saygılar awaniwe gibi bişeyler diyordu galiba hatırlamıyorum

Buyrun efem <

http://www.youtube.com/watch?v=48apZtoKqg0

pearljam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[video]http://www.vidivodo.com/390574/yogun-kakao-yogun-haz[/video]

Bu kadın kim? Bu şarkı neyin şarkısı?

cml_kale

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadslar bende bi parça oracağım bi dj vardı florasan lambalarıyla bi şov yapıyordu ismini hatırlayamıyorum karanlıkta kendisi ortada duruyor etrafında ışıklarla güzel bi şov yapıyordu bilen varmı.

*caramel*

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir şarkı arıyorum ve bu şarkıyı birtürlü bulamıyorum gerçi şarkının sözleri aklımda degil sadece klibinden birkaç kare aklımda şarkı 90 yıllarından başında çıkmıştı şarkıyı söyleyen yorumcu erkek çok hareketli bir parça degildi orta ritim klipte herkesin üstleri çıplak vaziyette yere bağdaş kurup oturmuşlar klipteki herkes el ele tutuşmuşlar aklımda kalanlar bunlar aslında bu şarkıyı abim bulmayı çok istiyor ve güzelde bir şarkıydı şarkının içinde aklımızda kalan bir söz let's go together

Mirack1907

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
57