Yardım Bilgisiyar USB algılamıyor

RizeliCapkin53

Asistan
Reaksiyon puanı
89
Merhaba USB belleğimi bilgisiyarıma takınca Bu Bilgisiyar Bölümünce hiçbirşey çıkmıyor sadece aygıt yöneticisine USB yığın Depolama Aygıtı Adlı birşey geliyor okadar nasıl düzeltebilirim Ayrıca Başka bilgisiyda denedim yinede gözükmüyor

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
Merhaba USB belleğimi bilgisiyarıma takınca Bu Bilgisiyar Bölümünce hiçbirşey çıkmıyor sadece aygıt yöneticisine USB yığın Depolama Aygıtı Adlı birşey geliyor okadar nasıl düzeltebilirim Ayrıca Başka bilgisiyda denedim yinede gözükmüyor
sürücüleri kontrol ettinizmi?

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
evet hepsi güncel
telefonunuzu baglarmısınız bir usp portunu belkide usb bellekte sorun vardır
Mesaj otomatik birleştirildi:

başka bilgisiyardada denediniz calışmadı usb bellekin pinlerimi bozulmuş olabilir düşürme suya gecme gibi bir durum varmı?

RizeliCapkin53

Asistan
Reaksiyon puanı
89
telefonunuzu baglarmısınız bir usp portunu belkide usb bellekte sorun vardır

başka bilgisiyardada denediniz calışmadı usb bellekin pinlerimi bozulmuş olabilir düşürme suya gecme gibi bir durum varmı?
hocam usbyi uzun zamandır kullanmıyorum yani suya girme gibi birşey olmamıştır ama düşmüşsede hatırlamıyorum pinleri bozulmuş olabilir ama aygıt yöneticisinde disk sürücüleri kısmında NAND USB2DİSK USB DEVİCE adlı birşey var usb takınca geliyor

WindStone

Profesör
Reaksiyon puanı
2,596
hocam usbyi uzun zamandır kullanmıyorum yani suya girme gibi birşey olmamıştır ama düşmüşsede hatırlamıyorum pinleri bozulmuş olabilir ama aygıt yöneticisinde disk sürücüleri kısmında NAND USB2DİSK USB DEVİCE adlı birşey var usb takınca geliyor
windows tuşuna basılı tutarken "x " e basın çıkan yerde disk yönetimini açın ve ekran görüntüsü atın.

RizeliCapkin53

Asistan
Reaksiyon puanı
89

Ekli dosyalar

• usb.PNG
    usb.PNG
    42.8 KB · Görüntüleme: 52

WindStone

Profesör
Reaksiyon puanı
2,596
normalde burada gözükmesi gerek. aygıt yöneticisindeki görüntüsünü atabilir misiniz ?

RizeliCapkin53

Asistan
Reaksiyon puanı
89
normalde burada gözükmesi gerek. aygıt yöneticisindeki görüntüsünü atabilir misiniz ?
usb taktıktan sonra usb yığın depolama aygıtı ile NAND USB2DİSK USB DEVİCE geliyor sadece

söküp pinlerine baktım ama görünürde bir problem yok

Ekli dosyalar

• usb 2.PNG
    usb 2.PNG
    35.4 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleme:

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
usb taktıktan sonra usb yığın depolama aygıtı ile NAND USB2DİSK USB DEVİCE geliyor sadece

söküp pinlerine baktım ama görünürde bir problem yok
Eksik driver var gibi gösteriyor. Tanımlayamamış aygıtı. Driverlar güncel tutup tekrar deneyin.

Birde partition wizard tarzı uygulama ile biçimlendirmeyi deneyin.

RizeliCapkin53

Asistan
Reaksiyon puanı
89
Eksik driver var gibi gösteriyor. Tanımlayamamış aygıtı. Driverlar güncel tutup tekrar deneyin.

Birde partition wizard tarzı uygulama ile biçimlendirmeyi deneyin.
aynı porta başka bir usb takınca algılıyor eksik driver olduğunu sanmıyorum güncellemeye çalışıncada en iyi sürücüler zaten yüklü diyor

Maalesef Dediğiniz uygulamadada gözükmüyor usb

Son düzenleme: