Bilgisayarımda "N" tuşu çalışmıyor

Bu konuyu okuyanlar

merrtusta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhabalar.

PC'deki klavyemde "N" tuşu basmıyordu ve sürekli klavyeye vuran bir insanım. Dedim bozuldu herhalde, gittim yeni klavye aldım. "N" yine basmıyor. Yazılımsal bir sıkıntı var sanırım ama çözemedim. Yardımcı olabilir misiniz rica etsem?

Az önce 360 Security ve Malware ile tarama yaptım.

Driver Booster ile sürücü güncelledim.

İnternetteki her şeyi yaptım ama yok hala çalışmıyor.

Bir kapatıp açtım bilgisayarı çalıştı bir kez sonra yine gitti. ?

Anlamadım gitti gerçekten ilginç bir sorun. Bir de sadece LOL'de çalışıyor bunu da belirteyim.

Bu arada şimdi denedim ekran klavyesinde de "n" tuşu çalışmıyor. Bilgisayar o harfi unutmuş gibi.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Önce yazma ve klavye ayarlarını kurcalayabilirsiniz. Eğer format atacaksanız formattan sonra DriverBoost türevi uygulamalar kullanmayın.

merrtusta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Önce yazma ve klavye ayarlarını kurcalayabilirsiniz. Eğer format atacaksanız formattan sonra DriverBoost türevi uygulamalar kullanmayın.
Format atmam gerçekten mümkün değil çünkü çok fazla dosya var ve tek bir klavye tuşu için bu kadar uğraş çıkartamam kendime mantıklı değil yani :D. Ayarları baya kurcalamıştım zaten ama şimdi bir daha baktım. Yine bir şey yok. Zamanında bozuk klavyemde basmayan bir tuş vardı, onun görevini başka bir tuşa atamak için keytweak adında bir program kullanmıştım. O yol açmış olabilir mi? İndirip orada sıfırlama, ayarlama vb. denedim ama olmuyor.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
@rise hocam baksın bir de.

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Gerçekten çok enteresan sanki Windows un kodlamalarında n kısmına karşılık gelen veriyi silmişler gibi bir hâl olmuş :D

merrtusta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gerçekten çok enteresan sanki Windows un kodlamalarında n kısmına karşılık gelen veriyi silmişler gibi bir hâl olmuş :D
Bir de ilginç olanı hiçbir yerde çalışmayıp gidip lolde çalışması. Hiç sıkıntısız kullanıyorum lolde :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de ilginç olanı hiçbir yerde çalışmayıp gidip lolde çalışması. Hiç sıkıntısız kullanıyorum lolde :D
Evet az önce bilgisayarı açtığımda 1 kere çalıştı. O sevinçle not defterine yazdım. Ama meğer sadece 1 kere çalışacakmış :(

Son düzenleme: