Yardım Bilgisayarıma uygun şarj adaptörü arıyorum.

Bu konuyu okuyanlar

Toprakkali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hp laptop 15-bs0xx model laptopumun orjinal şarj adaptörü yandı.Ardından bende pasajdan normal bi tane adaptör aldım ve bir süre sonra o da yandı.Şimdi ise orjinal arıyorum.Ama laptopuma uygun olanı nasıl bulacağım bilmiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

Adem Özipek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Orijinal adaptör bulman biraz zor. Belki ikinci el falan bulabilirsin. Kaliteli bir yan sanayi ürün işini görür.

Toprakkali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Orijinal adaptör bulman biraz zor. Belki ikinci el falan bulabilirsin. Kaliteli bir yan sanayi ürün işini görür.
Zor evet. Ama birde laptopuma uyumlu olanı nasıl bulacağım ? Hani voltaj watt değerleri falan varya bunların laptopuma uyumluluğunu nasıl anlayacağım.

omergazx105er

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hp laptop 15-bs0xx model laptopumun orjinal şarj adaptörü yandı.Ardından bende pasajdan normal bi tane adaptör aldım ve bir süre sonra o da yandı.Şimdi ise orjinal arıyorum.Ama laptopuma uygun olanı nasıl bulacağım bilmiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.
Selam , Kaç vol kaç amper bir şarj aleti ?

Toprakkali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selam , Kaç vol kaç amper bir şarj aleti ?
İşte onu bilmiyorum ki :(
Orjinal olan adaptör kayboldu. Sadece pasajdaki adamın bana verdiği S LİNK markasının bir adaptörü duruyor.O da 19.5V 3.33amper yani bu uyumludur senin laptopuna dedi ve verdi.Uyumluydu da çalıştı ama garip bir şekilde laptopu şarjda kullandığımda kasıyordu.

Adem Özipek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Zor evet. Ama birde laptopuma uyumlu olanı nasıl bulacağım ? Hani voltaj watt değerleri falan varya bunların laptopuma uyumluluğunu nasıl anlayacağım.
O bilgiler adaptörün üzerinde yazar. 3.33 amper ile sorun yaşadıysan 4.74a adaptör deneyebilirsin.