Bilgisayarı USB'den Nasıl Başlatabilirim?

HyperXFury

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
USB ile format atma işlemini gerçekleştiriyordum. Herşeyi ayarladım USB'ye yazdım filan. Ama videoda başka bir bios Sürümüyle giriş yapıyor adam. Benim sürüm farklı sanırım. Bu sürümde Bilgisayarı USB'den Nasıl Başlatabilirim?? ACİL LÜTFEN.
--- Gönderi Güncellendi ---
ACİL LÜTFEN ABİLERİM YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?

Ekli dosyalar

• DSC_0001.JPG
    DSC_0001.JPG
    1.6 MB · Görüntüleme: 543

52SakocaN52

Profesör
Reaksiyon puanı
738
o bölüme tıkla. Boot çıkacak olan bir yerde usb diskinizin adı yazar f5 yanda f6 ile 1. sıraya getir onu.

f10 ile kaydedip tekrar başlamasını sağlayın

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
o bölüme tıkla. Boot çıkacak olan bir yerde usb diskinizin adı yazar f5 yanda f6 ile 1. sıraya getir onu.

f10 ile kaydedip tekrar başlamasını sağlayın
Eğer usb ile başlat yoksa süper bir program biliyorum. CD den usb ye yönlendiriyor.

HyperXFury

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Sağolun USB ile format atamadım. Anakartım oldukça eski bu yüzden kaynaklanabiliyormuş. Bende DVD alıp ona iso dosyası yazdırdım. Sonra DVD ile başlattım format atıldı. Driverları kurdum hazır bir şekilde kullanıyorum.Teşekkür ederim. DVD seçeneğini 1.sıraya aldım ve F10 yaptım. Açıldı. :))

farukdogan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Sağolun USB ile format atamadım. Anakartım oldukça eski bu yüzden kaynaklanabiliyormuş. Bende DVD alıp ona iso dosyası yazdırdım. Sonra DVD ile başlattım format atıldı. Driverları kurdum hazır bir şekilde kullanıyorum.Teşekkür ederim. DVD seçeneğini 1.sıraya aldım ve F10 yaptım. Açıldı. :))
Anakartın gerçekten eskiymiş