Bilgisayarı formatlamak istiyorum ama USB portları da ağ lar da çalışmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Bndlkol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dell İnspiron 5520 laptopum var. Windows 10 kurulu şuan. Nasıl olduğunu bilmiyorum ama bir anda USB portları çalışmamaya başladı. İndirip kurmak istedim ama ağ da çalışmıyor ve ethernet kablosuyla da internete bağlanıyorum. Son şans format atmak istedim. Ama sıfırlama ekranında sorun oluştuğunu değişiklik yapılamadığını söylüyor. Ne yapmalıyım bilgisayarcılar da kapalı acil cevap

1exelans

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Windows'un İSO dosyasını indir. UltraİSO programıyla aç içinde setup dosyası olacak. Setup dosyasını yönetici olarak çalıştır. Kurulumunu yapmaya başlayacaktır. Kurulum bitince windows diskinde windows.old isimli klasör oluşacak. O klasör önceki dosyalarını içerir istersen silersin istersen kalabilir.

Bndlkol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ama internete bağlanamıyorum USB ye atıp yapmak istesem USB çalışmıyor başka yolu var mıdır bilgisayara aktarmamın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Windows'un İSO dosyasını indir. UltraİSO programıyla aç içinde setup dosyası olacak. Setup dosyasını yönetici olarak çalıştır. Kurulumunu yapmaya başlayacaktır. Kurulum bitince windows diskinde windows.old isimli klasör oluşacak. O klasör önceki dosyalarını içerir istersen silersin istersen kalabilir.
Neyse yaptım sanırım teşekkürler