Yardım Bilgisayarı açınca böyle hata çıkıyor neden acaba?

Bu konuyu okuyanlar

herchell

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Merhaba bilgisayarımın markası hp. Açılınca şöyle bir şey ekrana çıkıyor neden oluyor bu nasıl düzeltilir?

Ekli dosyalar

• IMG_20220211_164226-min.jpg
    IMG_20220211_164226-min.jpg
    45.3 KB · Görüntüleme: 84

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
Bataryanızın durumu kötü diyor. Değiştirmenizi öneriyor.

Airbus

Profesör
Reaksiyon puanı
1,002
Yazan uyarıda cihazın pilinin ömrünün azaldığını, performans kaybı olmaması adına değiştirilmesi gerektiğini söylüyor

herchell

Asistan
Reaksiyon puanı
18
@Captain Price 141 @source offical @Airbus @Utku92 hepinizi böyle toplu etiketledim umarım hata yapmıyorumdur pek bilmiyorum buraları. Bu bilgisayarda windows 7 yüklüydü bugün windows 8.1 yükledim onunla bir alakası olabilir mi önceden yoktu çünkü. Bir de bataryayı değişmeden kullansak sürekli prize takılı olarak sıkıntı olur mu

Airbus

Profesör
Reaksiyon puanı
1,002
@Captain Price 141 @source offical @Airbus @Utku92 hepinizi böyle toplu etiketledim umarım hata yapmıyorumdur pek bilmiyorum buraları. Bu bilgisayarda windows 7 yüklüydü bugün windows 8.1 yükledim onunla bir alakası olabilir mi önceden yoktu çünkü. Bir de bataryayı değişmeden kullansak sürekli prize takılı olarak sıkıntı olur mu
Sürekli prize takılı kullanmak sorun olmaz ama bataryayı çıkartın. Bataryayı çıkartmazsanız biraz sorun olabilir.

Keçap27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Benim de öyle bilhisayarım vardım.win7 yüklüydü.Prize takarak oynuyordum.Bilgisayardan bilgisayara değişir mi bilemem ama denemeden ne olduğunu bilemeyiz.

birmerakli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uzun zamandır HP laptopum şarj daha 40, 50 lerde iken kendi kendine kapanıyor geri şarja takıp açtığımda ise 0 şarjda gözüküyordu. Bugün yine aynı oldu ve bilgisayarı açtığımda aynı görseldeki yazı çıktı ve 5 sn içinde kayboldu. Bu tür konulardan hiç anlamam. Ne yapmam lazım? Bu sorunu nasıl cozebilirim? Bir bilgisayar tamircisine mi götürmem gerek? Sınava hazırlanıyorum ve sürekli bilgisayardan ders dinliyorum. Ayrıca bilgisayarım daha bir ay önce tam iki senesini doldurdu. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,596
Uzun zamandır HP laptopum şarj daha 40, 50 lerde iken kendi kendine kapanıyor geri şarja takıp açtığımda ise 0 şarjda gözüküyordu. Bugün yine aynı oldu ve bilgisayarı açtığımda aynı görseldeki yazı çıktı ve 5 sn içinde kayboldu. Bu tür konulardan hiç anlamam. Ne yapmam lazım? Bu sorunu nasıl cozebilirim? Bir bilgisayar tamircisine mi götürmem gerek? Sınava hazırlanıyorum ve sürekli bilgisayardan ders dinliyorum. Ayrıca bilgisayarım daha bir ay önce tam iki senesini doldurdu. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Konu açın ordan yardımcı olalım.