Yardım bilgisayarda ısı değerlerim düşük ama bilgisayar sıcak.

Bu konuyu okuyanlar

darke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gtx 1650 i5 11400h bir laptop kullanıyorum. oyun oynarken sıcaklığım 75 ile 65 arası (işlemci) ama nedense bilgisayar çok sıcak. windows 11 de iken böyle değildi. windows 10 a geçtim hatta geçeli 1 ay civarı oldu. ilk başlarda yoktu ama ayarlarda bir şeyleri ellediğimi hatırlıyorum. çok fazla arka arkaya sıfırlama attım. 3 kere oldu. sürekli bir sorun çıkıyor karşıma. sıfırlama atmadan ayarları nasıl sıfırlayacağım bilmiyorum. ya da çok gereksiz olan ama bilgisayarı ısındıran bir şey var mı? onu kapatmak istiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

alalı 3 ay oluyor. yazın almıştım

termal macun çok yeni

Lord Erenify

Imperial Lord
Reaksiyon puanı
563
Termal macunu doğru mu yaptınız?

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,596
gtx 1650 i5 11400h bir laptop kullanıyorum. oyun oynarken sıcaklığım 75 ile 65 arası (işlemci) ama nedense bilgisayar çok sıcak. windows 11 de iken böyle değildi. windows 10 a geçtim hatta geçeli 1 ay civarı oldu. ilk başlarda yoktu ama ayarlarda bir şeyleri ellediğimi hatırlıyorum. çok fazla arka arkaya sıfırlama attım. 3 kere oldu. sürekli bir sorun çıkıyor karşıma. sıfırlama atmadan ayarları nasıl sıfırlayacağım bilmiyorum. ya da çok gereksiz olan ama bilgisayarı ısındıran bir şey var mı? onu kapatmak istiyorum

alalı 3 ay oluyor. yazın almıştım

termal macun çok yeni
Eğer ısının performansa bir etkisi yok ise ve algılayıcılar 65-75 arası gösteriyor ise sorun yok. Elinizle dokunduğunuzda size sıcak geliyor diye zararlı olacak diye bir şey yok. Belki havalar soğuduğu için eliniz normalden daha soğuk olduğundan bilgisayar elinize daha sıcak gelmiş olabilir.

Son mesajlar