Masaüstü Bilgisayarcı 3000 liralık sistemi bana 10300 liraya sattı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fatura yoksa ki büyük ihtimalle yoktur mahalle bilgisayarcısından aldığın için fatura yoksa birşey yapamazsın iade felan olmaz.

Asiris

Üyecik
Yasaklı
Çelişkiler;
1 - CS:GO oynuyor diye bilgisayara 10 bin üzeri para verilmesi,
2 - Bir defada ve araştırmadan alışveriş yapılması, yüksek tutarda para çıkışı
3 - Almadan önce değil de aldıktan sonra buraya konu açılması,
4 - Uzay çağında yaşayacaksın, CS:GO vs. oynayacaksın, donanımdan haberin olmayacak,
5 - Satıcının 5 lira iade etmesi,
6 - Ağlama/sızlanma seansı,

Trol kokusu geliyor, trol değilse durum kötü..
anlatamadim heralde sadece csgo degil ben bircom oyun oynuyorum. bir defada derken ne kast eddigijizi anlamadim. almadan once boyle bi yerden haberim yoktu iyiki de yokmus sacma sapan seyler yaziyorlar. uzay caginda yasiyorsak banane kardesim ben teknolojiye cok aşina degilim oyun oynamak icin aldim kazım yedigimi fark edince buraya yazdim.

KimBuGamzeli

Profesör
Konuda ki ilk mesajı okudum ve bu cevabımdan sonra da kapattım :) Kesinlikle dalga geçme amaçlı bir konu. Burası DH forum konu dışı değil csb yapacaksan orada yapmalısın.

_Zaur_

Dekan
anlatamadim heralde sadece csgo degil ben bircom oyun oynuyorum. bir defada derken ne kast eddigijizi anlamadim. almadan once boyle bi yerden haberim yoktu iyiki de yokmus sacma sapan seyler yaziyorlar. uzay caginda yasiyorsak banane kardesim ben teknolojiye cok aşina degilim oyun oynamak icin aldim kazım yedigimi fark edince buraya yazdim.
Peki şimdi ne yapmak istiyorsun? Zaten geri veremezsin el mecbur kullan işte ne öneri verirsek boş boş konuşma toplusu olucak.

Asiris

Üyecik
Yasaklı
Peki şimdi ne yapmak istiyorsun? Zaten geri veremezsin el mecbur kullan işte ne öneri verirsek boş boş konuşma toplusu olucak.
ne yapacigimi hnuz bilmiyorum ama buradan bir cevap alamadim. yok kurgumus yok kayit ekibi bos bos konusuyorlar 189u aricam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konuda ki ilk mesajı okudum ve bu cevabımdan sonra da kapattım :) Kesinlikle dalga geçme amaçlı bir konu. Burası DH forum konu dışı değil csb yapacaksan orada yapmalısın.
kardesim isim gucum yok dalga mi.geceyim. sen ne diyorsun boyle. dh forum ne csb ne

Alper7442

Üyecik
Peki ya niye en ufak detaya kadar veriyorsun .Yok çiğköfte aldım o verdiği 5 lirayla sonra çiğköfteyi yerken ağladım vs. vs. , troll geliyor değilse cidden daha garip.

Asiris

Üyecik
Yasaklı
Peki ya niye en ufak detaya kadar veriyorsun .Yok çiğköfte aldım o verdiği 5 lirayla sonra çiğköfteyi yerken ağladım vs. vs. , troll geliyor değilse cidden daha garip.
ya sizler ne garip insanlarsiniz be. tam detsyiyla cozum bulmaniz icin yazdim. isim gucum var benim sizle.mi ugrasacagim

bunekalabalık

Profesör
Yasaklı
Zaman senin için hiçbir anlam ifade etmiyebilir ama herkes senin gibi düşünmüyor. Çaldığın zamanımı helal etmiyorum

Asiris

Üyecik
Yasaklı
Zaman senin için hiçbir anlam ifade etmiyebilir ama herkes senin gibi düşünmüyor. Çaldığın zamanımı helal etmiyorum
kardesim konuya bakmayabilirsin eger ki sahte oldugunj dusunuyorsan zorla baktirmiyoruz

Çiğköfte detayı cidden konuyu çözmemizde yardımcı oldu.
Boyle vəziyetin ben... kardesim git o zaman baska bi konuya agzimk actirms benim

Asiris

Üyecik
Yasaklı
Neden hala uzatıyorsunuz ki.Biz ne yapalım?Bütün SDN toplanıp adamın yanına gidip dövelim mi?Sonra parayı da geri alırız.😃
yav yeter anladik dalga gecmelik yer ariyorsunuz. gidin baska biriyle ugrasin.adami hasta etmeyin. yok sdn mis yok kurguymus otmus buymus

Bu konun fake olmadığını düşünen var mı? Varsa lütfen söylesin, saygı duyarım
Yav sen git ya valla sacma sapan konusuyor sahte oldugunu dusunuyorsan git kardesim baska yerlere senden yarar gekmez insana

Alper7442

Üyecik
Bilgisayarcı yardım etmemiş demekki yapmanız gereken tek şey var faturanız vs olmadığı için tüketici haklarına başvurun.

bunekalabalık

Profesör
Yasaklı
yav yeter anladik dalga gecmelik yer ariyorsunuz. gidin baska biriyle ugrasin.adami hasta etmeyin. yok sdn mis yok kurguymus otmus buymus

Yav sen git ya valla sacma sapan konusuyor sahte oldugunu dusunuyorsan git kardesim baska yerlere senden yarar gekmez insana
Sen dur, seninle işim bitmedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...